Gwiazda

Gwiazda 1

Gwiazda karta dnia

Gwiazda tarot

Co gwiazda mówi o życiu, gdy wypadnie w Twoim układzie tarota? Czy Ci się powiedzie? Symbol gwiazdy od lat kojarzy się z nocą, magią i czarami. W tarocie symbolizuje ona słabości i wrażliwość, intuicję, magiczną część życia i przede wszystkim coś dobrego na naszej drodze.

Karta Gwiazda wygląd

Karta gwiazdy przedstawia kobietę, nad którą rozpościera się niebo pełne tych świetlistych punktów. W prawej ręce dzierży dzban, z którego wylewa się woda do jeziora. Mogą to być na przykład problemy, które rozjaśnione światłem gwiazd wydają się mniejsze i łatwiejsze do rozwiązania.

Gwiazda co oznacza?

Gwiazda w tarocie oznacza delikatność, subtelne znaki i wskazówki. Może być symbolem naszych myśli i uczuć oraz tego, że chcemy danej rzeczy, ale wstydzimy się o nią poprosić. Rozjaśnia drogę do celu swym blaskiem. Minimalizuje problemy, zmniejszając je do wielkości główki od szpilki. Może też przedstawiać kobietę, która chce nam pomóc i robi to w bardzo delikatny sposób.

Gwiazda znaczenie pozytywne

Pozytywne znaczenie gwiazdy? Otucha i odrobina wiary we własne siły. To próbuje nam przekazać ta karta, gdy ujrzymy ją w rozkładzie tarota. Inna strona pozytywna to uczucie, lekkie, skradające się po cichu, ale za to rozjaśniające nasz dzień i dalsze życie.

Gwiazda znaczenie negatywne

Raczej w przypadku gwiazdy nie ma mowy o negatywnym podtekście. Może być dla kogoś złym znakiem, że to kolejna karta dająca szansę. W zależności od sytuacji, każdy inaczej to zinterpretuje.

Gwiazda uczucia

Gwiazda praca