Kochankowie

Kochankowie 1

Karta Kochankowie

Kolejna karta Arkan Wielkich w Tarocie, oznaczona numerem VI, to Kochanowie. Co oznacza pojawiająca się w układzie? Czy zwiastuje nam dobre nowiny czy wręcz przeciwnie? Odpowiedzi na te i inne pytania, znajdziecie poniżej.

Tarot Kochankowie wygląd

W zależności od talii, karta może przedstawiać jedną z dwóch sytuacji:

  • Para połączona w miłosnym uścisku, a nad nimi Anioł lub kupidyn.
  • Może przestawiać mężczyznę, a obok niego dwie kobiety – blondynkę oraz brunetkę.

Karta Kochankowie znaczenie

Jak łatwo można się domyślić, karta ta odzwierciedla nasze uczucia względem drugiej osoby. Pojawiająca się w rozkładzie miłosnym, przywołuje uśmiech na twarzy, bo przecież Kochankowie dobrze się kojarzą. Owszem, jeżeli karta nie jest odwrócona i odnosi się do dwóch osób wolnych, wskazuje, że miłość ta jest odwzajemniona. Oczywiście sprawy miłosne to jedyne pytania zadawane kartom Tarota, Kochankowie pojawiający się w układzie na finanse mówią o osobie oddanej swojej pracy i robiącej to z pasją. Karta ta może też zwiastować podwyżkę czy jakieś dodatkowe pieniądze.

Kochankowie znaczenie pozytywne

Karta ta ukazująca się w układzie, świadczy o tym, że nie tylko w naszym życiu coś zaczyna się dziać, ale również w duszy. Szykują się dobre zmiany i zaczyna się jakiś nowy etap. W układzie miłosnym świadczy o tym, że miłość jest odwzajemniona, zwiastuje nowy etap w życiu – zaręczyny lub ślub. Karta ta pojawiająca się w innych układach, może zwiastować, że staniemy przed jakimś wyborem i aby właściwie wybrać, musimy posłuchać serca.

Kochankowie znaczenie negatywne

Odwróceni Kochankowie nie mają dobrych wieści, karta może świadczyć o rozpadzie związku czy złym wyborze partnera. W zależności od tego jakie karty towarzyszą jej w rozkładzie, może też mówić o tym, że w naszym związku pojawił się ktoś trzeci i jesteśmy zdradzani. Może oznaczać również jakieś problemy w pracy czy w intrygi, które zostaliśmy zamieszani. Odwróceni Kochankowie mogą też zwiastować problemy finansowe.

Karta dnia Kochankowie

Tarot Kochankowie uczucia

Karta Kochankowie praca