Mag

Mag 1

Karta Mag

Dzisiaj poznamy znaczenie karty Mag w tarocie i dowiemy się, czy naprawdę to czarująca wróżba. Mag zwany też czarodziejem przywodzi na myśl ezoterykę, tajemnicę oraz mądrość. Jest bardzo silną postacią, która włada potężną mocą – zarówno tworzenia, jak i niszczenia.

Tarot Mag wygląd

Karta przedstawia człowieka przy stole, który prawdopodobnie zajmuje się alchemią lub innymi magicznymi miksturami. Widać, że chce przekazać wiedzę tajemną. Jego strój jest kolorowy, a wyraz twarzy tajemniczy, lecz pogodny.

Karta Mag znaczenie

W zależności, o co pytamy, symbolizuje nas samych lub osobę, która pojawiła się w naszym pytaniu. Mag w rozkładzie tarota, w pozytywnym znaczeniu, mówi o tym, że mamy ogromny wpływ na sprawę, o którą pytamy kart.

Mag znaczenie pozytywne

W pozytywnym aspekcie świadczy o potężnej sile oraz energii, która w nas drzemie, ale może jeszcze nie zdajemy siebie z tego sprawy? Mag sugeruje, aby obudzić w sobie tę moc i zacząć działać. Karta ta uświadamia nam, jak wiele mamy możliwości, aby dokonać zmian, tylko brakuje nam wiary w siebie i z jakiegoś powodu nie potrafimy wykorzystać otrzymanej szansy. Może też boimy się ryzyka? Niepotrzebnie, bo Mag w tarocie pokazuje nam, że warto podjąć to wyzwanie i uwierzyć w swoje talenty, a wszystkie sprawy na pewno ułożą się pomyślnie.

Mag znaczenie negatywne

W negatywnym znaczeniu karta ta ostrzega nas przed zbyt wielką śmiałością, bo obok nas znajduje się jakaś niszcząca energia. W zależności od tego, o co pytamy, karta ta może mówić o nas lub o osobie, która pojawiła się w pytaniu. Może ona mieć na nas negatywny, destrukcyjny wpływ. Próbuje nami manipulować, oszukać nas, a nawet wpędzić w poważne problemy. Mag ostrzega i sugeruje, aby mieć się na baczności. W zależności od tego, jakie karty pojawiają się w sąsiedztwie Maga, ten może też ostrzegać nas przed kimś, kto świetnie potrafi zwodzić, udawać i wykorzystywać nasze uczucie do własnych, egoistycznych celów. Często przepowiada, że mamy do czynienia z kłamcą i oszustem, który próbuje wpędzić nas w niemałe kłopoty.

Karta dnia Mag

Tarot Mag uczucia

Karta Mag praca