Słońce

Słońce 1

Karta Słońce

Stare przysłowie głosi, że po burzy zawsze wychodzi Słońce. Takie też przesłanie niesie za sobą ta karta. Dzięki niej możemy mieć pewność, że wszystkie sprawy, o jakie zapytaliśmy tarota się powiodą.

Tarot Słońce wygląd

Karta przedstawia dziecko, w niektórych taliach może to być anioł, które jedzie na białym rumaku przez pole pełne słoneczników, a za nim jest pełne słońce.

Karta Słońce znaczenie

Karta oznacz jedno, czyli powodzenie, na każdej płaszczyźnie życia. Bez względu na to, czy jest odwórocna czy nie, zawsze niesie za sobą dobre, pozytywne przesłanie.

Słońce znaczenie pozytywne

W miłości oznacza krok partnera do umocnienia naszego związku. Daje znak, że z jego strony nadejdą starania. Z kolei we wszystkich innych aspektach życia, głosi ona powodzenia oraz radość, na skutek wydarzeń lub też zjawisk, okoliczności jakie zaistnieją- wszystko pójdzie po naszej myśli. Możemy być pewni, że każda dziedzina naszego życia zyska nowy, lepszy wymiar.

Słońce znaczenie negatywne

Słońce nie ma negatywnego przesłania. Po prostu – każda sprawa się powiedzie, bez względu na to, jak trudna może się wydawać.

Karta dnia Słońce

Tarot Słońce uczucia

Karta Słońce praca