Śmierć

Śmierć 1

Karta Śmierć

Często karta śmierci w tarocie budzi złowrogie myśli. Obawiamy się, że jej opis to jednocześnie wyrok dla osoby pytającej. Jednak po prawdzie nie ma ona nic wspólnego ze zgonem.

Tarot Śmierć wygląd

Karta śmierci w tarocie przedstawia jeźdźca, który zamiast głowy ma czaszkę. W dłoni dzierży flagę i porusza się na białym koniu z czerwonymi oczyma. Często może być też interpretowana jako anioł śmierci zbierający żniwo, poprzypominający tego z Apokalipsy Biblijnej.

Karta Śmierć znaczenie

Śmierć w tarocie oznacza, że najwyższa pora się ogarnąć i nie marnować życia. To drogowskaz, ale i ostrzeżenie, że jeżeli dalej będziemy brnąć w to, co teraz, nic dobrego z tego nie wyniknie. Powinniśmy zrobić podsumowanie dotychczasowe postępowania i iść do przodu. Może również oznaczać, że pora zakończyć związek, który niesie tylko zgryzotę i problemy.

Śmierć znaczenie pozytywne

Pozotywne znaczenie karty to nowe życie, ale za to z brudną kartą. To czego do tej pory asię dopuśliśmy już nie przestanie nad nami ciążyć. Możemy jedynie postarać się wygłuszyć sumienie i zająć czymś pożytecznym. Jednak mimo wszystko, nasze dalsze losy dobrze się ułożą. Być może znajdziemy partnera, który będzie nam dorównyłąm i spełni wszystkie nasze oczekiwania.

Śmierć znaczenie negatywne

Negatywne znaczenie tarotowej śmierci to choroba lub zgryzota z powodu utraty bliskiej osoby lub rozpadu małżeństwa. Może tez oznaczać fiasko w finansach i stratę pracy. Kartę należy interpelować w zależności od zadanego pytania i okoliczności, jakie skłoniły nas do szukania odpowiedzi w tarocie.

Karta dnia Śmierć

Tarot Śmierć uczucia

Karta Śmierć praca