Świat

Świat 1

Karta Świat

Masz wrażenie, że czegoś nie da się już uratować i pora na zmiany? Ta karta właśnie o takowych informuje. Mówi, że pewien etap w życiu się kończy i trzeba go zamknąć raz na zawsze. Być może nadejdzie lepszy, ale zanim to nastąpi, przyjdzie nam zderzyć się z niejedną trudną sytuacją.

Tarot Świat wygląd

W zależności od talii, karta może prezentować drzewo o starej twarzy. Niektórym przypomina ono słowiańskiego boga lub demona. Na dole jeleń i lew, na górze mężczyzna i ptak. Karta kojarzy się z czterema stronami świata, na jakie patrzy bożek. Mogą to być również 4 różne perspektywy interpretowania danej sytuacji.

Karta Świat znaczenie

Tak naprawdę interpretujemy dopiero wtedy, kiedy jakieś inne karty znajdują się w jej towarzystwie Jednym słowem, karta mówi o zmianach, pewny rozdział się zamyka. Przyszłość oddziela kreską. Podróże po świecie, może nowy związek lub praca? Radosna chwila, dzięki której zmienimy patrzenie na świat? Wszystko zależy od tego, o co zapytaliśmy kartę i w jakim rozkładzie ta nam wypadła.

Świat znaczenie pozytywne

Otwarte przestrzenie na nowe działania, ale bez podsumowania dotychczasowego życia, nie będzie nam dane skorzystać z tego w pełni. Poza tym możemy cierpieć na rozerwanie się na 4 strony oczywiście metaforycznie. Coś nas blokuje, ktoś radzi, sytuacja wydaje się bez wyjścia, a nasze działania nie chcą iść w dobrym kierunku.

Świat znaczenie negatywne

Negatywne znaczenie to zamknięcie i izolacja. Niemożność podjęcia słusznej decyzji. Może nawet depresja, która nie pozwala iść dalej i patrzeć na przyszłość w różowych okularach. Przesłanie? Patrz pozytywnie i zaprogramuj swoje myśli dobrą energią, płynącą od wszechświata.

Karta dnia Świat

Tarot Świat uczucia

Karta Świat praca