Umiarkowanie

Umiarkowanie 1

Karta Umiarkowanie

Umiarkowanie w tarocie oznacza, że kochamy stabilność ponad wszystko, ale z drugiej strony ta nas osacza i nie pozwala się realizować. Możemy czuć pustkę, mimo z pozoru ułożonego życia i radości, jaką daje nam przebywanie z bliskimi i domowe ognisko.

Tarot Umiarkowanie wygląd

Karta Umiarkowanie przedstawia Anioła, który stoi w jeziorze, a na jego tle jest piękna tęcza. Twarz Kupidyna zdobi uśmiech, choć jest od delikatny i wskazuje na zadowolenie. To możemy być również my sami, maska uśmiechu, a jakaś pustka w środku.

Karta Umiarkowanie znaczenie

Umiarkowanie oznacza, że kochamy stabilne życie i myślimy, że to wystarczy nam do osiągnięcia pełni szczęścia i zadowolenia w życiu. Poza tym mówi również o sile wewnętrznej. Jesteśmy niczym ten anioł, który z każdej sytuacji, nawet tej drobnej potrafi w jakiś sposób się ucieszyć i przywołać uśmiech na swoją twarz. Mamy dar do prowadzenia domu i wychowywania dzieci. Jesteśmy zrównoważeni, odpowiedzialni i rozważni. Dobro bliskich przedkładamy ponad własne.

Umiarkowanie znaczenie pozytywne

Pozytywne znaczenie karty to dobra droga obrana do zrealizowana swojego celu i planów. Może to być założenie rodziny lub wstąpienie w związek małżeński. Z drugiej strony jeśli nie mamy rodziny, karta oznacza że najwyższy czas znaleźć kogoś na stałe lub wręcz przeciwnie, dać szansę zalotom, które uderzają od adoratora w naszym kierunku.

Umiarkowanie znaczenie negatywne

Negatywne znaczenie karty to strach i zbyt wysoka odpowiedzialność i rozwaga. Często jakieś okazje przechodzą nam pod nosem, ponieważ boimy się zmian i kochamy to swoje stabilne, wypełnione wartościowymi planami życie. Może to czas na danie losowi szansy i spróbowanie zatroszczyć się o swoją osobę? Nigdy nie wiadomo, jak może to zmienić nasze życie na lepsze i pełniejsze niż dotychczas.

Karta dnia Umiarkowanie

Tarot Umiarkowanie uczucia

Karta Umiarkowanie praca