Bransoletki

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

Bransoletki

Bransoletki magiczne mogą każdego dnia pięknie ozdobić Twój strój i przy okazji, zapewnić Ci ochronę kamieni szlachetnych. Dzięki nim, nie tylko stylizacja będzie prezentować się nietuzinkowo, ale i ciało astralne będzie pod ochroną. Nasze bransoletki magiczne są wykonane z wysokiej jakości stali chirurgicznej oraz z prawdziwych kamieni i minerałów szlachetnego pochodzenia.

Bransoletki magiczne sklep

Jeśli chcesz mieć pewność, że zakupione bransoletki magiczne będą z realnych kamieni szlachetnych, kup u nas. Wiele sklepów ezoterycznych oferuje podobną biżuterię, ale nasza cena bransoletek magicznych jest adekwatna do jakości towaru, który otrzymasz. Nie ryzykuj więc i zamów u nas swoje magiczne bransoletki na każdy dzień. Zyskaj elegancki element garderoby i zabezpieczenie przed urokiem, złym okiem i wampirami energetycznymi.

Bransoletki z minerałów

Bransoletki z minerałów, takich jak ametyst, kryształ górski czy turmalin, to ochronne ozdoby na nadgarstki. Jeśli wybierzesz bransoletkę z minerałów na czerwonej tasiemce, dodatkowo, otrzymasz ochronę przed urokami i złym okiem. Możesz również zakupić bransoletkę z minerałów na łańcuszku ze stali chirurgicznej. Wszystkie bransoletki z minerałów należy regularnie oczyszczać, poprzez umieszczenie ich w soli kuchennej lub okopcenie dymem z białej szałwii. Dzięki temu zyskają czyste pole energetyczne do przyjmowania negatywnej energii.

Bransoletki z kamieni naturalnych

Bransoletki z kamieni naturalnych to ozdoby dla osób, które chcą, by magiczna moc kamieni pomagała im w codziennych sprawach. Poza tym, bransoletki z kamieni naturalnych mają również właściwości uzdrawiające. Odpowiednie dobranie kamienia do dolegliwości, złagodzi jej objawy lub całkowicie wyeliminuje. Bransoletki z kamieni naturalnych są więc nie tylko pięknym elementem garderoby, ale i ochroną.