Buławy a uczucia – Tarot

Jeżeli wróżysz z kart i zastanawiasz się, jak rozgryźć rozkład miłosny, z pomocą przyjdzie Ci ten wpis. Buławy a uczucia to powszechny problem każdego ezoteryka. Dlatego poniżej mała podpowiedź, która sprawi, że lepiej zinterpretujesz swój rozkład.

Buławy a uczucia – As buław

As Buław to karta mówiąca o tym, że druga połówka szaleje za Tobą. Jeśli nie wiesz, co myśleć o jego zachowaniu – niepokój, pocenie się rąk, drżenie ciała – to już wiesz, że nie ma się czym martwić. Twoje marzenia o pięknej miłości zostały spełnione. As Buław przepowiada, że facet za Tobą szaleje, ale nie wie, jak Ci to okazać, by nie zrazić Cię do niego i nie wyjść na zbyt nachalnego osobnika. Pokaż mu, że też go pragniesz, a nie będziesz żałować.

as buław uczucia tarot
As Buław

Kolejna sprawa, to fakt, że As szybko może się odkochać, jeśli nie widzi, że druga połowa pragnie go równie mocno. Jest to więc znak, że pora wziąć sprawy w swoje ręce. Kiedy naprawdę Ci zależy, nie znajduj pretekstu do przekierowania starań z jego strony do Ciebie. Zrób odwrotnie, a z pewnością nie pożałujesz. Często za Asem Buław w uczuciach, stoją inne karty. Rycerze, miecze lub monety – jednak to As jest najsilniejszy i jego rada jest tutaj najważniejsza.

2 Buław

Dwójka buław wróży niepewność w tej relacji. Żadna ze stron nie wie, czy powinna zrobić pierwszy krok i pozwolić sercu na zaangażowanie. Przypomina to obserwowanie koncertu z drugiego końca miasta, nie zaś stąd, gdzie znajduje się scena. Dlatego warto przedłożyć swoje ambicje i niepewności, ponad uczucia.

Buławy a uczucia – Tarot 1
Dwójka Buław

Warto wspomnieć, że 2 Buław, może również przestrzegać przed wchodzeniem w związek z osobą zajętą. Jeśli pojawi się w układzie miłosnym i nie jesteśmy pewni uczuć tej drugiej osoby, Dwójka nas przed tym ostrzega. Jednak wiadomo, że miłość zwycięży wszystko. Chcąc podjąć ryzyko, trzeba liczyć się z konsekwencjami, jakie te, może za sobą pociągnąć.

3 Buław

Facet nie chce być nachalny, ponieważ jeszcze sam nie wie, czy będziesz jego partnerką, czy raczej dobrą przyjaciółką. Wszystko może się zdarzyć, dlatego zawczasu nie rób sobie żadnych nadziei. Pamiętaj, że filtr i słodkie słówka to nie to samo, co prawdziwe zaangażowanie i okazywanie uczuć. Często zauroczenie lub po prostu fakt, że kogoś lubimy, mylimy z porywem serca, który wiąże nas z drugim człowiekiem na całe życie. Zalecam więc ostrożność i bliższe poznanie potencjalnego partnera w różnych sytuacjach. Dopiero wtedy dowiesz się, czy faktycznie czuje on coś więcej, i czy jest warty zachodu.

4 Buław a uczucia

Gorące uczucia i namiętność – to przedstawia 4 buław w uczuciach. Nie ma się co dziwić, w końcu buławy to rozpalona namiętność, gorąca głowa i buzujące emocje. Zanim jednak zaczniesz szykować ślubne stroje, zastanów się, czy masz do czynienia ze szczerą osobą. Może On coś ukrywa i potrzebuje odskoczni? Może ma już kogoś, kto na chwilę obecną nie jest w stanie spełnić jego pragnień i szuka pociechy w Tobie? Nie daj się wciągnąć w gierki i dokładnie sprawdź jego intencje. Pomogą Ci w tym pomocnicze karty, które leżą obok 4 Buław. Dzięki temu upewnisz się i podejmiesz właściwą, i dobrą dla siebie decyzję.

5 Buław

Trafiłaś na faceta, który jest zmienny jak pogoda w kwietniu. Raz zasypuje kwiatami i zapewnia o dozgonnym oddaniu, a raz masz wrażenie, że to nie ten sam człowiek. Ktoś Ci go podmienił w nocy i nie wiesz, jak odzyskać dawnego mężczyznę. Nie dziw się temu, ponieważ 5 Buław to człowiek o zmiennych nastrojach. Jak kobieta w ciąży. Jednak jest coś, czym możesz zatrzymać go przy sobie – oczywiście, jeśli jesteś na to gotowa. To Twoja niezachwiana podstawa. Udawaj, że nic się nie stało. Nie podlegaj jego emocjom, tylko rób swoje. Wtedy zobaczy, że jego humorki Cię nie wzruszają i prawdopodobnie odpuści. Chociaż to jeszcze nic pewnego. Zależy od wielu czynników. Zodiaku, numerologii i – summa summarum – charakteru osobnika 😉

6 Buław a uczucia

Masz wrażenie, że mężczyzna jest w Tobie szaleńczo zakochany. I masz rację. Niczego bardziej nie pragnie, jak dzielić życia z Tobą. Kiedy jego zachowanie poddajesz wątpliwości, może to również oznaczać zwykłe zauroczenie. Dlatego koniecznie zbadaj jego zamiary do końca, by ugruntować się w swoich uczuciach i planach, co do przyszłości tego związku.

7 Buław

Jeśli myśli o Tobie na poważnie, to zazwyczaj dla własnych korzyści. Czy to materialnych czy życiowych. Miej się na baczności. Szybko wyjdą jego realne zamiary, co do Ciebie. Nie pozwól więc, by złamał Ci serce. O wiele lepiej będzie zakończyć tę znajomość, zanim pojawi się głębokie uczucie. Często 7 Buław symbolizuje również osobę pytającą. Zastanów się, czy przypadkiem nie pragniesz faceta dla swoich korzyści. Może to znak, że czas porzucić egoizm w imię wartości i dobra wybranka Twojego serca? Pamiętaj – karma wraca. Wcześniej czy później.

8 Buław

Karta mówi o romansie. Wakacje, wyjazdy lub inne okoliczności, pchają nas do takich relacji. Nie obiecuj sobie za wiele i korzystaj, ale lepiej od razu uprzedź partnera, że nic z tego nie będzie. Nadajecie na tych samych falach, ale jedynie w łóżku. 8 Buław wróży przelotną znajomość, która nie ma szans na zamienienie się w coś głębszego. Uczucia nie płyną tu z serca, ale z pragnień i namiętności. Widocznie taka odskocznia była Ci potrzebna… albo jemu. Kiedy stoisz po drugiej stronie barykady, to już wiesz, że nie ma na co liczyć.

9 Buław

Jest zbyt nieśmiały, by pokazać, że mu zależy. Myśli, że nie zasługuje na miłość i na Ciebie. Może przez długi czas maskować emocje i to, że serce jego rwie się do Ciebie. Jeśli i Ty czujesz coś więcej i masz wrażenie, że nareszcie spotkałaś tego jedynego, nie czekaj. Uderz i pokaż, że może się przed Tobą otworzyć i że Ty chcesz tego samego, co on.

10 Buław

Wie, że coś czuje, jednak nie ma czasu i ciągle jest w biegu. Jego spotkania z Tobą są przelotne i często masz wrażenie, że minęły wieki, nim ten znalazł dla Ciebie czas. Jego życie to ciągła gonitwa. Wszystko chce robić na szybko i nie daje sobie wiele czasu do namysłu. Gdy Ty cenisz inne wartości i pragniesz głębokiego uczucia i spędzania z ukochanym wolnych chwil, musisz wybrać inny obiekt swoich westchnień. Przy boku 10 Buław nie spełnisz tych marzeń i możesz żałować.

Karty tarota arkana małe i ich opisy znajdziesz na blogu. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z nim :).

Buławy a uczucia – Tarot 4
Marta
Ezoteryka fascynuje mnie od wielu lat. Zgłębiam tajniki kamieni szlachetnych i numerologii. W wolnych chwilach zajmuje się tarotem i drobnymi rytuałami magicznymi. Wierzę w dobrą energię i reinkarnację. Zodiakalny Skorpion, numerologiczna 11 i Słowianka. Miłośniczka średniowiecza i rodzimowierstwa Słowiańskiego. Pomagam innym odnaleźć swoją drogę i rozwijać się duchowo. Pytanie do kart? Problem energetyczny? Zły urok? U mnie znajdziesz pomoc.

Podobne

- Advertisement -

Popularne