Ciąża we śnie – znaczenie

Ciąża we śnie – znaczenie

Ciąża we śnie oznacza nadzieję i nowe plany, które dojrzewają w nas i niedługo zostaną zaprezentowane. Symbol ciąży jest bardzo pozytywny.

Ciąża we śnie

Sennik: ciąża z komplikacjami we śnie

Gdy śnią Ci się komplikacje z ciążą we śnie, oznacza to że nie możesz poradzić sobie z problemami, potrzebujesz wsparcia swoich najbliższych.

Sennik: sen o kobiecie w ciąży

Gdy we śnie widzisz ciężarną kobietę symbolizuje to nadejście szczęścia materialnego. Ucieszysz się stabilizacją finansową, oraz tym że nie będziesz musiała sobie na nic żałować.

Sennik: sen o rodzeniu rybki

Gdy kobiecie przyśni się, że rodzi rybkę świadczyć to może o tym, że jej dziecko urodzi się z poważną choroba i może za krótko żyć.

Pytania dotyczące ciąży we śnie

Co gdy śni mi się że rodzę orła?

Oznacza to, że urodzić się może syn który będzie bardzo zdrowy a zarazem bardzo silny i waleczny.

Co gdy śni mi się ciąża bliźniacza?

Oznacza, to że pokonasz wszystkie przeciwności losu. Może być podwójna korzyść bądź strata. Symbol bliźniąt oznacza podwójne zyski.

Co gdy widzę swoją koleżankę w ciąży?

Oznacza, to że możesz przejść miłosne rozczarowanie lub problemy w swoim związku. Oznacza może także to że niepotrzebnie przejmujesz się innymi ludźmi.

Kusza we śnie – znaczenie

Kusza była niezwykle niebezpieczną i bardzo często używaną bronią zanim wynaleziono broń palną. Co może zwiastować kusza we śnie?

Łańcuszek we śnie – znaczenie

Łańcuszek jest bardzo często spotykanym motywem we śnie. Możemy śnić o pięknym łańcuszku w prezencie, lub kupowaniu go przyjaciółce, mamie bądź żonie. Co zwiastuje sen o łańcuszku?

Łazienka we śnie – znaczenie

Łazienka często jest kojarzona ze zmywaniem z siebie grzechów, oczyszczaniem duszy podczas snu. Co ta ważna część domu może oznaczać?

Źrebię we śnie

Źrebię pojawiające się w naszych snach ma bardzo pozytywny wydźwięk. Zobaczenie źrebięcia symbolizuje pojawiające się możliwości, beztroskę oraz urok. Oznacza to dla nas duży potencjał, który powinniśmy wykorzystać. Będzie nas rozpierała energia do działania oraz...

Sen o żmijach

Żmija od dawana jest symbolem zła i fałszu, także we śnie symbolizuje negatywną postawę. Pojawiająca się we śnie żmija ma być dla nas przestrogą przed ewentualnym złym obrotem spraw dla nas. Znaczenie snu o żmii jest różne, w zależności od kontekstu i sytuacji w...

Sen o żniwach

Żniwa pojawiające się w snach świadczą, że tęsknimy za sukcesem oraz dobrobytem i beztroską. Jednakże pojawienie się żniw w śnie oznacza zapowiedź nadchodzących sukcesów i radości. Czas żniw jest nagrodą, zebraniem plonów w gospodarstwach. Ukazujące się żniwa we śnie...

Żaba we śnie

Żaba w naszych snach symbolizuje pewien etap przejściowy. Dotyczy to zarówno spraw sercowych oraz zawodowych. Widok żaby sugeruje, że nasz decyzje, które podjęliśmy są słuszne i należy zacząć je realizować. Także może oznaczać, że podświadomie zbyt dużo rozmyślam nad...

Yerba mate we śnie

Yerba mate widziana we śnie zwiastuje przypływ sił witalnych. Czeka Cię pełna energii i aktywności najbliższa przyszłość. Wszystko stanie się proste, łatwe i przyjemne. Przypływ energii i witalności nada nowy kolor dla Twojego życia. Zyskasz siłę na dalsze działanie i...