Postaw Tarota – Darmowe wróżby online

Darmowe wróżby online, to seria, dzięki której możecie postawić Tarota. Dlaczego tak wiele osób pyta go o przyszłość? Czy naprawdę potrzeba tutaj kabały, by ją odkryć? Chęć poznania przyszłości towarzyszy ludziom od wieków. W starożytności wróżono z kości lub gwiazd, a w średniowieczu powstały pierwsze interpretacje i wróżby z kart Tarota. Mimo że, teraz coraz mniej osób udaje się po porady do Wróżek lub Tarocistek, zapewne każdy z nas, ukradkiem zerka na stronę z horoskopem w gazecie lub w sieci. Ale czy horoskop dla konkretnego znaku ma sens? Pod warunkiem, że jest indywidualny i intuicyjny. Trudno jednak oczekiwać tego od gazet.

Dlatego serdecznie zapraszam Cię, do skorzystania z mocy swojego trzeciego oka i wylosowania karty, ze zdjęcia poniżej. Wszystkie karty oznaczone są numerem. W myślach, zadaj kartom pytanie dotyczące przyszłość i wybierz numerek karty, który najbardziej do Ciebie przemawia i sprawdź, co oznacza karta z wybraną przez Ciebie cyfrą. W taki sposób dowiesz się, jaką przepowiednię mają dla Ciebie darmowe wróżby online.

Pod zdjęciem znajdziesz kartę numer 1 i jej interpretację. Nad interpretacją zobaczysz zdjęcie karty z cyfrą jeden. I tak sukcesywnie zostanie przedstawiona tutaj każda karta.

Postaw Tarota – Darmowe wróżby online 1

Pamiętaj, że dotychczas na blogu ukazało się już kilka artykułów z serii wybierz kartę. Każdy tekst dotyczy rozkładu związanego z innym aspektem życia. Możesz zobaczyć je pod tymi linkami:

Darmowe wróżby online – Karta nr 1

Postaw Tarota – Darmowe wróżby online 2

Karta Tarota Słońce, przyporządkowana numerowi 1, wróży Ci radosną przyszłość. Będzie ona pełna wzruszeń i przede wszystkich tych pozytywnych emocji. Jeśli do tej pory, źle układało się w Twoim życiu, karta Słońca przegoni wszelkie chmury i czarne myśli. Nie bez powodu znajdzie tutaj zastosowanie stare przysłowie ludowe, które głosi, że „po burzy zawsze wychodzi Słońce”. Nie wiesz, kiedy czekać na koniec zawieruchy? Po prostu wsłuchaj się w swoją intuicję, a ona bardzo dokładnie podpowie Ci, na czym spożytkować oczekiwania chwile, zanim twoja przyszłość zacznie mienić się w promieniach brzasku.

Postaw Tarota – Karta nr 2

Postaw Tarota – Darmowe wróżby online 3

Cesarzowa, czyli dwójka w naszym układzie „pick a card”, zwiastuje wiele. Jednak, by się nie pogubić, zacznijmy od początku. Cesarzowa doradza, by nareszcie odsunąć od siebie zamartwianie i złe myśli, ponieważ czeka na Ciebie zbieranie owoców z nasionek, które symbolizują ciężką pracę. Nie rozpamiętuj więc, co jeszcze możesz zrobić, by było lepiej. Po prostu pozwól sobie na odrobinę zapomnienia i odpoczynku.

Wróżby online – Karta nr 3

Postaw Tarota – Darmowe wróżby online 4

Wylosowałeś kartę nr 3? W takim razie 5 buław ma różne wieści. Jedne dobre, drugie trochę gorsze. Dlaczego? Mówi ona o ambicjach, niecierpliwości oraz zaborczości. Symbolizuje osobę, która chce osiągnąć wszystko na raz, ale w najbliższym czasie jej się to nie uda. Jednak druga strona medalu tej karty, czyli jej pozytywny aspekt, wróży że jeśli mądrze określimy priorytety, na których nam zależy i się na nich skupimy, to wtedy ambicja i działanie będą miały największy sens.

Postaw Tarota za darmo – Karta nr 4

Postaw Tarota – Darmowe wróżby online 5

Dwójka monet może mieć wiele znaczeń. W zależności od tego, jak dokładnie sformułowałeś pytanie – przed wybraniem karty od 1 do 8 – taka będzie wróżba – taka będzie odpowiedź 2 denarów. Szykują się dla Ciebie poważne zmiany w życiu. Jeśli do tej pory nie odnależłeś szczęścia i radości, nareszcie masz na to szansę. Pamiętaj jednak, że nic nie przychodzi bez wyżeczeń i podjęcia pewnego ryzyka. Dlatego staraj się za bardzo nie panikować i dać się ponieść zmianom, które na Ciebie czekają.

Co mnie czeka – Karta nr 5

Postaw Tarota – Darmowe wróżby online 6

Na obrazku widnieje Królowa mieczy, która kryje się pod kartą oznaczoną numerem 5. Jaką ma dla Ciebie wróżbę na najbliższą przyszłość? Chce Ci przekazać, iż pohamowanie swojej złości pomoże Ci nareszcie odciąć się od starych spraw i da spokój. Twój cięty język rani, jak miecz, pdobnie jak narzędzie królowej. Dlatego jeśli chcesz zjednać sobie ludzi i nareszcie troche poukładać w życiu, musisz go pohamować. Wtedy wszystko zacznie powoli układać się zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Wróżby online – Karta nr 6

Postaw Tarota – Darmowe wróżby online 7

Twoja przyszłość za bardzo opiera się tylko i wyłącznie na marzeniach i snuciu planów, które nie mają pokrycia w rzeczywistości. Dlatego 4 kielichów próbuje Ci przekazać, że jedynie odwaga i pewne stąpanie po ziemi, pozwoli Ci okryć prawdziwą kwintesensję szczęścia. Nie oglądaj się za siebie tylko weź przyszłość we własne ręce i nie osiadaj na laurach.

Tarot online za darmo – Karta nr 7

Postaw Tarota – Darmowe wróżby online 8

6 monet mówi jedno – za dużo dajesz, za mało otrzymujesz w zamian. Dlatego Twoja przyszłość może być wiecznie nieharmonijna. Dzieje się tak, gdyż energia nie wymienia się. Jesteś non stop mentalnie wysysany przez ludzi, bo proponujesz pomoc i opiekę, a sam przez swoje ambicje, nie oczekujesz niczego w zamian. Jeśli chcesz nareszcie żyć pełnią i uzyskać balans, nie możesz dać się wykorzystywać – nawet nieświadomie.

Bezpłatna wróżba – Karta nr 8

Postaw Tarota – Darmowe wróżby online 9

Przyszedł czas na ostatnią kartę, oznaczoną numerem 8. Na jej miejscu jest Król monet. Co chce Ci przekazać? Wkrótce znajdziesz kogoś, z kim będziesz dzielić życie w jego dobrych i złych momentach. Jednak, by tak się stało nie możesz siedzieć w miejscu tylko wziąć się do pracy nad sobą i poszukiwać. Pamiętaj, że nic nie dzieje się samo. Jeśli więc masz ochotę na romantyczny związek, wiele spraw i sytuacji będziesz musiał zainicjować.

Darmowe wróżby online – Tarot online

Mam nadzieję, że te darmowe wróżby online pomogą Ci sprawdzić, co czeka Cię w przyszłości. Dzięki temu na pewno przygotujesz się na nadchodzący czas i może choć trochę uszczęśliwisz swoją duszę. Co jeszcze możesz zrobić, by poznać swoją przyszłość? Przede wszystkim zapraszamy do nas na Tarot online – zadaj pytanie do kart poprzez maila lub formularz kontaktowy. Koniecznie nie zapomni nadrobić wcześniejszych artykułów z serii „pick a card”.

Postaw Tarota – Darmowe wróżby online 11
Marta
Ezoteryka fascynuje mnie od wielu lat. Zgłębiam tajniki kamieni szlachetnych i numerologii. W wolnych chwilach zajmuje się tarotem i drobnymi rytuałami magicznymi. Wierzę w dobrą energię i reinkarnację. Zodiakalny Skorpion, numerologiczna 11 i Słowianka. Miłośniczka średniowiecza i rodzimowierstwa Słowiańskiego. Pomagam innym odnaleźć swoją drogę i rozwijać się duchowo. Pytanie do kart? Problem energetyczny? Zły urok? U mnie znajdziesz pomoc.

Podobne

4 KOMENTARZE

Comments are closed.

- Advertisement -

Popularne