Znaki zodiaku Księżyca i ich wpływ na ludzi

Mało kto wie, że to w jakim znaku znajduje się Księżyc wpływa na nasze zachowanie i samopoczucie. Jako że jestem specjalistką od tej satelity, dziś opowiem wam o działaniu Księżyca na ludzi, w zależności od znaku zodiaku, w jakiej się znajduje. Bierzcie swoje magiczne napary i zatopcie się w tej upojnej lekturze!

Jeśli interesujesz się tym, jak poszczególne fazy Księżyca wpływają na ludzi, odsyłam cię do artykułu, który został już wyczarowany. Znajdziesz go pod tym linkiem: Wpływ Księżyca na człowieka.

Nadrobiłeś zaległości? Wybornie. Teraz pora na konkrety, czyli rozwinięcie tematu przewodniego.

Księżyc w Baranie

Czas, w którym Księżyc wchodzi w znak barana jest intensywny i pełny energii. To też moment, w którym różnego rodzaju nerwice mogą się nasilać. Jesteśmy pełni sił, ale i łatwo nas rozdrażnić.

Najczęściej kiedy księżyc jest w baranie, uruchamia się spontaniczna natura człowieka. Randka bez okazji, wyskoczenie pod namiot lub na szybką wycieczkę to chleb powszedni w okresie, gdy Luna znajduje się właśnie w tym znaku.

Księżyc w Baranie – miłość

To czas namiętności i porywów serca. Facet zapragnie cię zdobyć, a kobieta przestanie być tak bardzo nieprzystępna. To też idealny moment na randki i poszukiwania nowego partnera. W końcu, kto nie szuka ten żałuje, że nie spróbował.

Pamiętaj również, żeby nie przesadzić. Z uwagi na to, że występowanie Księżyca w znaku Barana sprzyja agresji, możesz szybko przestraszyć swoją drugą połówkę. Wszystko z rozwagą i umiarem!

Księżyc w Byku

Okres, gdy Księżyc w Byku jest na niebie to moment na zastanowienie się nad własnym życiem i potrzebami, które często lekceważymy. Poświęć chwilę tylko dla swojej osoby, zrób coś dla ciała i ducha. Rozważ, co chcesz zmienić lub ustal plan działania, który ci na to pozwoli.

Nie będzie lepszego dnia na jogę lub medytację. Praktyka tych technik pozwoli ci skutecznie zregenerować siły i przygotuje na trudy kolejnych dni. Oczywiście odpoczynek z dobrą książką i lampką wina to też wyśmienity pomysł. Rób to co lubisz, a organizm i zdrowie na pewnie wiele na tym skorzystają.

Księżyc w Byku – miłość

Jeśli do tej pory mijałeś się z partnerem, spędźcie ten czas razem. Nic tak nie scala związku jak wspólny wieczór w SPA, czy na dobrym filmie w kinie. Nie mów nie, randkom, ale tylko wtedy, gdy czujesz, że to naprawdę cię odpręży.

Księżyc w Bliźniętach

Kiedy Luna wchodzi w znak bliźniąt, możemy odczuwać większy przypływ inspiracji i kreatywności. To również czas radości i odnajdywania nowych rozwiązań. Pamiętajmy, by w tym czasie unikać ludzi, którzy są pesymistycznie nastawieni do życia.

Jeśli chcemy poznać nowe, fantastyczne osoby i poszerzyć swoje kręgi towarzyskie, Księżyc w Bliźniętach jest doskonałym okresem na zawieranie nowych kontaktów, wyjścia do miejsc, gdzie spotkamy osoby o takich samych zainteresowaniach i wartościach.

Jeśli chcesz nauczyć się nowych rzeczy, teraz jest na to dobra pora. Przyswajanie wiedzy pójdzie ci nad wyraz szybko i do tego zapamiętasz większe partie materiału ucząc się mniej.

Księżyc w Bliźniętach – miłość

Kłótnia lub nieporozumienie w związku? Gdy nasz satelita wchodzi w znak bliźniąt, łatwiej jest się pogodzić i zażegnać wszelkie spory. Rozmowy na temat przyszłości związku pójdą szybciej, a my będziemy mogli w końcu odetchnąć po cichych dniach.

Księżyc w Raku

Czas, kiedy Księżyc w raku wkracza do naszej codzienności, zwiastuje dni idealne dla wszystkich introwertyków i ludzi kochających przebywanie w domu. Odłożysz wtedy wszelkie sprawy doczesne i zaszyjesz się w mieszkaniu razem z rodziną. Możecie grać w planszówki i nadrobić stracony czas.

Luna w raku może również uwrażliwić nas. Staniemy się bardziej podatni na wszelkie ataki energetyczne oraz możemy odczuwać zmęczenie emocjonalne. Łatwiej o wybuchy płaczu lub życiowe przemyślenia.

Zła wiadomość jest taka, że Luna w raku nie sprzyja biznesom i sprawom finansowym. Jeśli masz do podjęcia decyzję w tych kwestiach, koniecznie odłóż ją na inny czas. Dzięki temu nie popełnisz błędów i nie stracisz gotówki.

Księżyc w Raku – miłość

Wyjdź z partnerem do kina lub teatru. Spędźcie razem wieczór przy dobrym serialu i jedzeniu. Wymieńcie się spostrzeżeniami. To ugruntuje wasz związek.

Księżyc w Lwie

Księżyc w Lwie to dobry czas na to by zadbać o swoje mocne strony i rozwój osobisty. Dzięki układowi planet, jakie w tym momencie tworzą się na niebie, nasze nowe cele i plany wyznaczone właśnie w tym dniu szybciej się ziszczą. Możemy również w tym okresie występować publicznie, by pokazać swoje racje i zalety. Nie będzie lepszego czasu na wykonywanie zadań wymagających od nas kreatywnego myślenia i maksymalnego skupienia się. Wiele osób właśnie na czas Księżyca w Lwie organizuje spotkania autorskie, wiece, zebrania, konferencje i szkolenia oraz inne imprezy, na których liczy się zdobycie poparcia innych i zyskanie w ich oczach statusu eksperta. Jeśli zależy ci na poznaniu nowych osób, możesz teraz iść na wielkie imprezy, na których ludzi podobnych do ciebie na pewno będzie wielu.

Księżyc w Lwie – miłość

Jesteś z reguły osobą mało pewną siebie, ale chcesz rozkręcić znajomość? Kiedy Luna wchodzi w znak lwa, warto zaprosić tę osobę na randkę Układ planet sprzyjać będzie wyrażaniu uczuć i swobodnemu przepływowi słów. Dzięki wypowiedzenie miłosnych słów, masz szansę stworzyć z drugą połówką stabilny związek, który przetrwa lata.

Księżyc w Pannie

Najczęściej, kiedy Księżyc pojawia się w znaku panny, nachodzi nas wielka chęć na ogarnięcie przestrzeni, sprzątania, generalne porządki i mycie wszystkiego, co tylko wpadnie w zasięg naszego wzroku. Zmieniamy się w perfekcjonistów. Luna w pannie sprzyja również pracom w ogródku. Możemy kosić trawę, grabić liście i sadzić nowe rośliny.

Pamiętaj, że gdy zgromadziło ci się dużo zaległych spraw w firmie, to dobry moment na uporządkowanie ich i nadrobienie służbowych zadań. Pójdą one sprawnie i szybko i będziemy mogli wkroczyć w kolejny dzień z czystą kartą.

Księżyc w Pannie – miłość

Kiedy Księżyc pojawia się w pannie, lepiej nie umawiaj się na randki i nie organizuj romantycznych kolacji, wieczorów i rozmów. Odłóż je na inny czas, ponieważ możecie się kłócić.

Księżyc w Wadze

Masz za sobą trudny czas, kiedy nieporozumienia z bliskimi i zamiatanie spraw pod dywan to codzienność? Kiedy Księżyc wejdzie w znak wagi, możesz to wszystko odkręcić i nareszcie wyjaśnić wszystkie niesnaski. Warto teraz porozmawiać z bliskimi, wyznaczać granice prywatności i szczerze wygadać, co cię boli lub co ci się nie podoba. Dzięki temu wasze wzajemne relacje nareszcie wrócą do normy.

Kiedy czeka cię podpisanie ważnej umowy, zatrudnienie nowego pracownika lub negocjacje to najelpszy czas, by podjąc wszystkie ważne rozmowy, podpsisywac umowy i sprzedawać swoje pomysły oraz nawiązywać współpracę.

Pamiętaj, by teraz zadbać również o swoje potrzeby, czyli iść do kosmetyczki, na masaż i skupić się na swoich pasjach.

Księżyc w Wadze – miłość

Teraz możesz poprowadzić ważne rozmowy z partnerem, powiedzieć o swoich wymaganiach i pójść na kompromisy.

Księżyc w Skorpionie

Wszystkie osoby spod znaku skorpiona to cholerycy, więc i księżyc w owym znaku czyni z nas takich właśnie ludzie. Możemy teraz czuć rozdrażnienie lub zbyt pochopnie podejmować ważne decyzje. Wzmaga się również nasza nerwowość, impulsywność i porywczość. Jeśli chcesz załatwić ważne sprawy, lepiej wykreśl je z kalendarza, gdy Luna wchodzi w ten znak. Zostaw to na inny moment i skup się na swoich uczuciach, które teraz wyjdą na światło dzienne.

Musisz zadbać o swoje potrzeby i dać dojść do głosu wewnętrznemu ja. W przeciwnym wypadku przez kolejny miesiąc będziesz tłumić emocje i stawać się coraz bardziej nerwowy.

Gdy masz problemy ze sobą, możesz udać się teraz do terapeuty, wypróbować medytację lub ciekawe i spokojne techniki relaksacyjne lub jogę.

Księżyc w Skorpionie – miłość

Teraz rozkwitnie między wami namiętność, a emocje będą buzować. To najlepszy czas na randki i odkrywanie siebie. Daj się porwać tym emocjom!

Księżyc w Strzelcu

Kiedy za oknem pogoda zaczyna zmieniać się jak w kalejdoskopie, możesz być pewny, że Księżyc właśnie wchodzi w znak strzelca. Wtedy zaczynamy też częściej myśleć o zmianach i tęsknimy za łonem przyrody. Warto więc wybrać się na spacer do lasu lub choć na chwilę posiedzieć wśród zieleni. Teraz będziemy też chętniej zawierać nowe znajomości i poznawać nowe osoby. Możemy zapisać się na kurs, warsztaty i zacząć realizować długo skrywane pasje.

Księżyc w Strzelcu – miłość

Możesz realizować swoje hobby razem z partnerem, ponieważ teraz obydwoje będziecie otwarci na nowe idee i chętnie spędzicie ten czas razem.

Znaki zodiaku Księżyca i ich wpływ na ludzi 1

Księżyc w Koziorożcu

Masz do zrealizowania zadanie, które odkładasz w nieskończoność? Chcesz areszcie mieć to z głowy? Wypatruj więc Księżyca w Koziorożcu, ponieważ teraz zgromadzisz siły oraz obudzisz w sobie wytrwałość, która pozwoli ci na realizację celu.

Twoja uwaga niech ukierunkuje się na pracę, ponieważ nowe pomysły lub zadania wymagające koncentracji będą miały szansę powodzenia. Nie zapominaj również o tym, by zobaczyć jakie remonty lub prace konserwacyjne warto wykonać w domu. Teraz jest czas na projektowanie nowych układów mebli w mieszkaniu, czy przemalowanie ścian i odświeżenia lokum.

Księżyc w Koziorożcu – miłość

Na pewno w te dni nie ułoży wam się w sypialni, więc z góry zgaś swoje pożądanie i przeczekaj 2 noce.

Księżyc w Wodniku

Masz za sobą wiele trudnych rozterek i non stop twój umysł jest na wysokich obrotach? Kiedy Księżyc wchodzi w znak wodnika, nadchodzi czas filozofów i rozmów o sensie istnienia oraz otwarcia umysłu. Poznasz ciekawe osoby, które wzbogacą twoją wiedzę, a ty będziesz ją chłonął jak gąbka i dobrze wykorzystasz zdobyte informacje w najbliższej przyszłości, dla swoich korzyści.

Księżyc w Wodniku – miłość

Twoja druga połówka będzie teraz idealnym kompanem do rozmów. Na pewno wiele dobrego wniesie to do waszego związku. Możesz również zostać bardzo miło zaskoczony niespodzianką, czy zachowaniem partnera. Doceń to!

Księżyc w Rybach

Cały miesiąc ciężko pracowałeś, więc pora na odpoczynek i totalny reset. Nie czyń na dni księżyca w rybach ogromnych planów, ponieważ znużenie i zniechęcenie nie pozwoli ci ich zrealizować w takim wymiarze, w jakim tego oczekujesz. Oddaj się leniwym chwilom w wannie, z książką lub prześpij się dłużej niż zwykle. Teraz mogą też wyjść na jaw fizyczne dolegliwości. Udaj się na badania, wprowadź lekką, ale bogatą w składniki odżywcze dietę oraz dużo odpoczywaj i ogranicz używki.

To idealny moment na jogę, medytację, ćwiczenia relaksacyjne i magię. Możesz wróżyć z tarota, przelewać wosk, pić zioła i wykonywać wzmacniające energetycznie rytuały.

Księżyc w Rybach – miłość

Nie będzie to czas na seks, ale na miłość, przytulanie i romantyzm. Zapragniesz bliskości i dotyku, ale w duchowym wymiarze. Możesz prowadzić głębokie rozmowy z partnerem oraz snuć plany na przyszłość.


Znaki zodiaku Księżyca i ich wpływ na ludzi 4
Marta
Ezoteryka fascynuje mnie od wielu lat. Zgłębiam tajniki kamieni szlachetnych i numerologii. W wolnych chwilach zajmuje się tarotem i drobnymi rytuałami magicznymi. Wierzę w dobrą energię i reinkarnację. Zodiakalny Skorpion, numerologiczna 11 i Słowianka. Miłośniczka średniowiecza i rodzimowierstwa Słowiańskiego. Pomagam innym odnaleźć swoją drogę i rozwijać się duchowo. Pytanie do kart? Problem energetyczny? Zły urok? U mnie znajdziesz pomoc.

Podobne

3 KOMENTARZE

    • Tak, szczególnie, gdy ma się pewną wiedzę i można ją wykorzystać, by jeszcze lepiej dostosować swoje życie do faz Księżyca. 🙂

Comments are closed.

- Advertisement -

Popularne