Najbliższy miesiąc będzie dla Ciebie czasem zwolnienia tempa i przewartościowania swoich dotychczasowych działań oraz planów. Jeśli czujesz, że utknąłeś w martwym punkcie, najwyższy czas ruszyć z miejsca. Nie obędzie się jednak bez odpowiedniego przygotowania umysłu i otoczenia. Gwiazdy mówią, że możesz liczyć na wsparcie bliskich, którzy pomogą Ci wyznaczyć cele na nowo. Dzięki nim dostrzeżesz to, co Ci nie wyszło. Unikniesz takich samych błędów w przyszłości. Porzuć swoją butność i waleczny charakter. Nie wpieraj innym, że zawsze masz rację, a wtedy dobrze na tym wyjdziesz.

Praca

Czeka Cię sporo zmian. Głównie będą one spowodowane nowymi projektami i potrzebą kreatywnych działań. Jeśli się wykażesz, zwiększysz swoje szanse na awans. Osoby szukające pracy, mogą liczyć na wiele ciekawych ofert. Zanim jednak wyślą CV, powinny dokładnie zastanowić się, czy poradzą sobie na wybranym stanowisku. Mars ostrzega, że rzucanie się na głęboką wodę, w tym miesiącu przyniesie więcej szkody niż pożytku.

Miłość

Opowiedz o swoich rozterkach i marzeniach partnerowi. On doda Ci siły do ich spełniania. Może nawet okazać się, że sam ma podobne cele i razem sięgniecie po to, czego pragniecie. Koniecznie też, okaż zainteresowanie swojej drugiej połówce. Daj jej się wygadać. Nie bądź zapatrzony tylko na siebie. Single spod znaku Wodnika – na razie nie szukajcie partnera. W tym miesiącu lepiej będzie skupić się na sobie.

Zdrowie

Twój umysł potrzebuje detoksu. Najbliższy czas, poświęć na rozwój osobisty i totalny relaks. Nie mitręż godzin na nic nie robieniu, tylko odpoczywaj aktywnie. W takich okolicznościach, będziesz nie tylko mógł się dotlenić i zregenerować, ale i zyskasz nowe pomysły. Kiedy poczujesz, że nie możesz poradzić sobie z własnymi myślami, zapisz się na wizytę do coacha.

Karta Tarota dla Wodnika – Głupiec

Kamień – lapis lazulit

Okoliczności sprzyjające – łono natury, własny ogród

Żywioł na ten miesiąc – ogień

Horoskop miesięczny Wodnik 1

Horoskop miesięczny dla wszystkich znaków zodiaku

Wodnik, to nie Twój znak zodiaku? W takim razie sprawdź, co czeka inne zodiaki w nadchodzącym miesiącu. Nasz horoskop miesięczny to przepowiednię z układu gwiazd, planet i kart Tarota. Znajdziesz w nich wszystko to, czego potrzebujesz, by dobrze zaplanować swój miesiąc.

Horoskop miesięczny Wodnik 2

Horoskop miesięczny indywidualny

Chcesz przeczytać swój indywidualny horoskop miesięczny? W takim razie napisz do mnie: [email protected]