Horoskop miłosny 2022

Ten horoskop miłosny 2022 pokaże Ci, co gwiazdy dla Ciebie zaplanowały. Dowiesz się, czy masz szansę na związek lub miłość. Sprawdzisz również, jaki partner czeka na Ciebie w nadchodzącym roku.

Każdy znak zodiaku może liczyć na wsparcie gwiazd. Jedynie od niego zależy, czy da się porwać miłosnym zawirowaniom serca. Zobacz więc, jaki horoskop miłosny zapisały dla Ciebie gwiazdy i planety na rok 2020.

Horoskop miłosny 2022

Rok 2020 będzie dla wszystkich znaków przełomowym okresem w sprawach sercowych. Nie zwlekajcie z podjęciem decyzji i nie czekajcie, ponieważ nie zawsze warto czekać. Cieszcie się chwilą i łapcie uczucia w swoje ramiona. Przede wszystkim, nie wymagajcie za dużo i bierzcie przykład z osób, które potrafią docenić to, co mają.

Partnerzy będą w tym roku wyjątkowo przystępni i ulegli. Jeśli chcesz wiedzieć, co akurat Tobie się przytrafi, wybierz swój znak zodiaku i przeczytaj horoskop miłosny 2020. Może to akurat do Ciebie uśmiechnie się romantyczny los w nadchodzącym czasie?

Horoskop miłosny 2022 – baran

Poznasz swoją miłość w bardzo nietypowych okolicznościach. Będzie szansa na ognisty romans, ale pod warunkiem, że dobrze to wykorzystasz. Nie graj osoby, którą nie jesteś i nigdy nie będziesz.

Postaw w tym roku na bycie sobą, a przyciągniesz do swojego życia osobę, która szczerze Cię pokocha, z całym bagażem doświadczeń i wad. Miłość w 2022 upłynie Baranom pod znakiem wzajemnego poznawania się i wyznawania skrytych uczuć.

Samotnicy dadzą się porwać emocjom, a osoby będące w związku nareszcie zaznają spokoju ducha i wszystko ułożą sobie z partnerem.

Co jeszcze zdradza horoskop miłosny 2022 dla Barana? Jasno pokazuje, że uczucia będą dla Ciebie najważniejsze i zmienisz się na lepsze, by zdobyć partnera, na  którego zasługujesz.

Horoskop miłosny 2022 – byk

Byki pokażą rogi i podbiją niejedno serce. Niejedno również złamią lub rozbiją na kawałki. Pamiętajcie jednak, że karma zawsze wraca i wcześniej czy później, ktoś może potraktować Was tak samo. Horoskop miłosny 2022 ostrzega Byki przed zbytnią swawolą i doradza, by pod koniec roku się ustatkować w uczuciach. Wenus sprzyja romantyzmowi i pokazywaniu emocji.

Nie chowaj ich za wszelką cenę pod maską niedostępności. Weź miłość w swoje ręce i idź do przodu. Jeśli spotkasz na swojej drodze odpowiednią osobę, na pewno to poczujesz. Jedyne, co może Ci w tym przeszkodzić to Twoja duma. Umieść ją w kieszeni, a nie pożałujesz.

Horoskop miłosny 2022 – bliźnięta

Poczujesz, że pora na zmiany w swoim życiu uczuciowym. Nie chcesz już ciągle tylko oczekiwać i dawać, ale marzysz o tym, by brać. Horoskop miłosny przewiduje dla Ciebie wielką transformację. Nareszcie ktoś zacznie zabiegać o Twoje względy i da Ci się poznać, jako osoba niezwykle czuła i romantyczna.

Nie przegap tej szansy, ponieważ kolejna okazja dla Bliźniąt może się nie powtórzyć. Odrzuć więc oczekiwania i bierz to, co życie układa Ci pod stopami. Z biegiem lat docenisz swój wybór. Jowisz zwiastuje też pojawienie się potomka lub osoby, która połączy związek, w który wstąpisz. Na razie jednak skup się na tym, by poznać swoją drugą połowę.

Horoskop miłosny 2022 – rak

Rok 2019 był pasmem rozczarowań. Nie powiodło Ci się ani w romansie, ani w dłuższym związku. Jeśli właśnie załamujesz ręce, bo obawiasz się, że Twój horoskop na 2020 nie będzie korzystny, to pora się uśmiechnąć. Gwiazdy postawią na Twojej drodze kogoś, kto doceni Twoje wnętrze.

Będzie to osoba niepozorna, ale z czystą duszą i jeszcze lepszymi zamiarami. Nareszcie wszystko będzie tak, jak sobie zaplanowałeś. Przygotuj się na miłosne zawirowania Raku! Weź miłość w swoje ręce, a z pewnością nie pożałujesz. Najwyżej tylko odrobinę i głównie z tego powodu, że uświadomisz sobie, jak wiele w życiu daje miłość i wsparcie drugiej osoby.

Horoskop miłosny 2022 – lew

Waleczne Lwy w 2020 roku zawalczą również, ale tym razem o serce ukochanego, który je ukradnie. Nie musicie obawiać się konkurencji, ale jedynie dumy osoby, która szczerze pokochacie.

Saturn będzie jednak łaskawy – pomoże Wam przekonać partnera, co do szczerości Waszych intencji. Układ planetarny w horoskopie miłosnym dla Lwa również jest bardzo korzystny. Pokazuje prawdziwą miłość. Nic jednak nie uda się bez pielęgnowania tego uczucia i zapewnienia drugiej połowy o nim.

Dlatego, gdy ktoś warty Waszego serca stanie na drodze, nie obawiajcie się wyznać mu uczuć. Romantyzm i szczerość jest mile widziana. Szczególnie gdy los przedstawi Wam partnera Byka lub Skorpiona.

Horoskop miłosny 2022 – panna

Nadchodzący rok pozwoli Ci odetchnąć od kłótni i sporów ze swoim partnerem. Pewne wydarzenia sprawią, że Panny docenią swoje drugie połówki i tym samym przymkną oko na pewne niedociągnięcia, których i im nie brakuje.

Spokojny i harmonijny związek, wskazany w horoskopie miłosnym dla Panien, jest możliwy dzięki koniunkcji Marsa z Uranem. Takie zestawienie planet zagwarantuje usystematyzowanie się emocji i zepchnięcie gniewu na drugi plan. Między Wami nareszcie pojawi się czułość i wieczory pełne miłosnych wyznań.

Spożytkujcie sprzyjający rok na odbudowę wzajemnych relacji i zacieśnienie miłosnych więzi. To pozwoli Wam ugruntować związek i sprawić, że przetrwa wszystko.

karty tarota horoskop miłosny 2020

Horoskop miłosny 2022 – waga

Zodiakalna Waga będzie musiała zmierzyć się z własnymi demonami i odeprzeć nieprawidłowe przekonania o płci przeciwnej. Powinieneś większą wagę przywiązywać do tego, co podpowiada Twoje serce. Bierz to, czego Ty chcesz, a nie to, czego pragną inni. Porzuć przekonania i daj się uwieść.

Jeśli Waga trafi na idealnego partnera, nareszcie zazna spokoju ducha i szczęścia – to przekaz od gwiazd dla Ciebie. Posłuchaj więc tego, co horoskop miłosny ma Ci do powiedzenia. Wtedy się nie zawiedziesz. Wręcz przeciwnie, będziesz miło zaskoczona losem, jaki planety Ci wywróżyły.

W razie wątpliwości co do decyzji, jaką masz podjąć w sprawach sercowych, zawsze możesz poprosić o pomoc karty Tarota. Ich przekaz z pewnością ugruntuje Twe postanowienia i decyzje.

Horoskop miłosny 2022 – skorpion

Skorpion, to podobnie jak Lew, bardzo waleczny znak zodiaku, również w sprawach miłosnych. Nigdy nie dopuści do tego, by ktoś zgarnął to, co mu się należy. Dotyczy to także miłości.

Dlatego w 2022 Skorpiony stoczą bitwę o odzyskanie ukochanego i sprawienie, by związek rozkwitł. Będziesz starał się ze wszystkich sił odbudować to, co zostało zrujnowane przez kłótnie. Skorpiony mają więc szansę na to, by nareszcie dać się kochać i pokochać drugą połówkę na nowo.

Ułatwi im to Wenus, dodająca pewności siebie i kobiecości. Z kolei Mars, w drugiej połowie roku, zawładnie sercem ukochanej osoby Skorpiona, na korzyść dla niego. Nie czekaj, aż ktoś doceni zalety partnera i już teraz pokaż mu, ile dla Ciebie znaczy. 

Horoskop miłosny 2022 – strzelec

Strzelce w tym roku będą w centrum uwagi swoich ukochanych. To wszystko za sprawą pozytywnego wpływu Jowisza na emocje i uczucia. Będzie on wspierał partnerów Strzelców w dbaniu o pozytywne relacje w związkach. Jeśli jesteś samotny, masz okazję na wspaniały związek z wartościową osobą.

W pierwszej połowie roku na Twej drodze stanie dwóch wspaniałych ludzi. To czas przełomowy – decyzja, jaką podejmiesz, zaważy na Twojej przyszłości. Dlatego nie obiecuj nic, dopóki nie będziesz pewien swoich uczuć i tego, czy druga połówka na pewno je odwzajemnia.

Horoskop miłosny przewiduje także pewne zdrady wśród bliskich, które będą miały wpływ na związek. Uważaj na osoby pragnące namieszać Ci w życiu i częściej słuchaj tego, co chce Ci przekazać serce.

Horoskop miłosny 2022 – koziorożec

Co horoskop 2020 przygotował dla Koziorożca jeśli chodzi o miłość? Na pewno stabilizację i wyjaśnienie pewnych spraw z przeszłości. Tutaj przyda się wiedza o przodkach. Dowiesz się czegoś, co zaważy na miłosnych wyborach i planach. Bądź czujny i nie ufaj każdemu, kto chce Ci radzić jak żyć.

W końcu decyzja, jaką podejmiesz to przyszłość. Odwaga i asertywność przyda się w relacjach z rodziną, która bardzo chce sama poukładać Ci życie i myśli, że wie, co jest dobre dla Ciebie.

Jeśli czujesz, że tracisz kontakt z ukochanym, może pora na rozstanie? Na wiosnę obudzisz się na nowo i zobaczysz, jak zmieniły się Twoje miłosne priorytety. To znak od gwiazd, że wybór partnera nie może być przypadkowy, a niektóre związki, po prostu lepiej zamknąć.

Horoskop miłosny 2022  – wodnik

Wodnikowi nie poukłada się w pracy, ale będzie miał szczęście w miłości. Pozna kogoś, dzięki komu poczuje, że żyje i ma przed sobą szczęśliwą przyszłość. Okoliczności tego spotkania nie będą piękne, ale to, co zaproponuje Ci poznana osoba, pozytywnie zetnie Cię  z nóg.

Nareszcie nastanie miłość, która przetrwa dosłownie wszystko. Każde zawirowanie i niesprzyjający czas. Czy nie tego właśnie Wodnik szukał w swoim życiu? Jeśli nadal nie jest pewny decyzji, niech zapyta serca.

Samotny weekend przed nowym rokiem da mu pewien obraz samego siebie, co z kolei sprawi, że pewne wartości, które Wodnik ceni, ujrzą światło dzienne i otworzą drzwi do jego serca.

Horoskop miłosny 2022 – ryby

Ryby do tej pory były samotne w związku i w wolności. Dlatego załamane wejdą w nowy rok, by szybko stanąć na nogi i z pomocą Saturna odzyskać pewność siebie i miłość, na którą zasługują.

Odważą się zostawić partnerów, którzy zaniechali starań o miłość i szacunek. Wyjdą z bańki mydlanej i odważnie oddadzą serce osobie, która naprawdę na nie zasługuje. Szczęście uśmiechnie się nie tylko do wolnych, ale i do zajętych.

Planety nie próżnują i niosą pomoc w uczuciach tym, którzy jej potrzebują i są tego warci. Poza tym układ gwiazd, który przedstawia horoskop miłosny 2020 dla Ryb, jest bardzo zaskakujący. W pozytywnym tego słowa znaczeniu. O tym, jak to wpłynie na Ciebie, przekonasz się w 2022 roku.

Podobne tematy:

Horoskop miłosny 2022 2
Marta
Ezoteryka fascynuje mnie od wielu lat. Zgłębiam tajniki kamieni szlachetnych i numerologii. W wolnych chwilach zajmuje się tarotem i drobnymi rytuałami magicznymi. Wierzę w dobrą energię i reinkarnację. Zodiakalny Skorpion, numerologiczna 11 i Słowianka. Miłośniczka średniowiecza i rodzimowierstwa Słowiańskiego. Pomagam innym odnaleźć swoją drogę i rozwijać się duchowo. Pytanie do kart? Problem energetyczny? Zły urok? U mnie znajdziesz pomoc.

Podobne

- Advertisement -

Popularne