Masz już plany na sobotę i niedzielę? Chcesz wiedzieć, co karty podpowiadają na te dni? W takim razie zobacz nasz horoskop na weekend, czyli wróżbę z Tarota, księżycową poradę i runiczny skrypt, który narysowany na nadgarstku, kostce lub na kartce, zapewni ci ochronę oraz wsparcie.

Horoskop na weekend
– 12.04-14.04

Poniżej zobaczysz rozkład Tarota, jakiego użyłyśmy do sprawdzenia wibracji oraz energetyki nadchodzącego weekendu. Pod filmikiem, czeka na ciebie interpretacja, czyli co będzie działo się w piątek, sobotę itd.

Przesłanie Kart na piątek

Pustelnik przepowiada, że będzie to dzień, w którym w ważnych sprawach oraz rozmowach nie warto być spontanicznym. Jeśli przyjdzie ci podpisać umowę, podjąć ważną decyzję lub rozwiązać problem, skup się. Przed finalnym podjęciem decyzji, koniecznie zasięgnij rady osoby trzeciej, możesz również napisać do nas po poradę do kart.

Przesłanie Kart na sobotę

Sprawiedliwość doradza powściągliwość w emocjach, wrzucenie na luz i bycie sobą. Gdy masz zaplanowane jakieś spotkanie, przed udaniem się na miejsce, odstresuj się i zapomnij o kłopotach. Karta zwiastuje też sytuacje, w których możesz wykazać się swoją prostolinijnością.

Przesłanie Kart na niedzielę

Czwórka mieczy próbuje powiedzieć, byś nie liczył na spełnienie się wszystkich planów na ten dzień. Niekorzystny układ, może pokrzyżować zamierzenie i skończy się na spontanicznym wymyślaniu sobie rozrywek. Bądź czujny, nie zwierzaj się i przede wszystkim, gdy zdarzy się coś niespodziewanego, złap dystans, i ochłoń za pomocą oddechu.

Horoskop na weekend – Księżycowe porady

Piątek

Ogólnie – W piątek Księżyc znajdzie się w znaku Raka. Jest to więc czas na siedzenie w domu i odpoczynek po ciężkim tygodniu pracy. Spędź czas razem z rodziną, nadrób czytelnicze zaległości, odstresuj się i przede wszystkim zrób peeling solny. Noś przy sobie turmalin lub kryształ górski, by ustrzec się ataku energetycznego.

Zdrowie – Miej przy sobie butelkę wody niegazowanej i postaraj się wypić jej około 2 litry w ciągu dnia.

Uroda – Nie zapomnij o wieczornej pielęgnacji cery.

Praca – Skup się na obowiązkach, załatw zaległe sprawy.

Ezoteryka – Przeprowadź zaklęcie na przyciągnięcie miłości, poświęć chwilę medytacji oraz jodze. Możesz stawiać sobie karty.

Sobota

Ogólnie – W sobotę po godzinie 10, Księżyc przejdzie do znaku Lwa. W tym czasie możesz wybrać się na randkę lub zorganizować wieczorną imprezę. Nie zapomnij o swoich pasjach. Jeśli wolisz spędzać czas w domu, to idealny moment na zatopienie się w swoim hobby.

Zdrowie – Popraw sobie humor za pomocą dobrej zabawy i posiłku pełnego witamin.

Uroda – Umów się na fryzjera na farbowanie i obcinanie włosów lub hennę.

Praca – Jeśli mamy na myśli pracę w sobotę, to tylko tą w ogrodzie. Jeśli przesadzanie roślin i pielęgnowanie ich sprawia ci przyjemność, dzisiaj się tym zajmij.

Ezoteryka – Wykonaj rytuał na przyciągnięcie pozytywnej energii, oczyszczaj mieszkanie białą szałwią.

Niedziela

Ogólnie – Możesz poświęcić czas na poszukiwanie wiedzy oraz odnalezienie odpowiedzi, na pytania, które dotychczas cię nurtowały. Nie zapomnij o sobie i czasie tylko dla własnych myśli.

Zdrowie – Idź na spacer, ćwicz jogę, zapisz się na masaż.

Uroda – Zrób sobie manicure lub pedicure.

Praca – No chyba żartujesz?

Ezoteryka – Ćwicz swoje magiczne zdolności, pytaj kart i rób rytuały.

Horoskop na weekend – RUNA

Teraz pora na runę, którą możesz umieścić na kartce lub swoim ciele na czas weekendu. Na nadchodzący piątek i kolejne 2 dni, wylosowałyśmy dla Was runę INGWAZ, którą warto zapisać czerwonym tuszem. Oto ona:

W czym wesprze Was ten symbol? Przede wszystkim pomoże ci się zrelaksować, porzucić złe nawyki i w końcu naprawdę odpocząć. Doda siły, energii i podniesie twoje wibracje.


Życzymy Wam wspaniałego i magicznego weekendu!

M & D