Sprawy rodzinne zmuszą Byka do pozostawienia innych kwestii. Musisz zająć się rodziną i rozwiązać problemy, które się pojawią. Dzięki temu zacieśnisz nie tylko więzi, ale i zdobędziesz nowe doświadczenie. Jednak nie naciskaj na członków rodziny, by opowiadali o swoich kłopotach. Bądź cierpliwy i słuchaj. Nic na siłę. Pamiętaj też, żeby przyjrzeć się swoim znajomościom i kontaktom. Jest w Twoim otoczeniu ktoś, kogo towarzystwo zwyczajnie Ci nie służy. Zadbaj więc o to, by uporządkować wszystkie swoje relacje i wejść w następny miesiąc z czystą kartą.

Praca

W tym miesiącu spokojnie, bez natłoku zadań. Jednak gwiazdy pokazują polepszenie się sytuacji materialnej. Prawdopodobnie, mają na myśli zarobek na pasji lub Twoich zainteresowaniach. Może uda Ci się z sukcesem zrobić wyprzedaż ubrań, których już nie nosisz albo złapiesz zlecenie na rękodzieło? Kto wie, miej uszy i oczy szeroko otwarte, a na pewno nie przegapisz okazji.

Miłość

Czeka Cię dobra passa w związku. Poukładacie wiele spraw, wyjaśnicie pewne niedomówienia i zakochacie się w sobie od nowa. Sprawiajcie sobie drobne radości – wyjście na kolację lub do kina, na pewno umocni Wasz związek. Single spod znaku Byka – czekajcie na zaproszenie na randkę.

Zdrowie

Problemy, które pojawiły się w poprzednim miesiącu, nie pozostawiły dobrych śladów na Twojej energetyce. Potrzebne Ci jest wzmocnienie i regeneracja. Najlepiej z pomocą odpowiedniej diety. Możesz również zrobić sobie kąpiel w ziołach lub olejkach eterycznych. To dobrze zadziała na Twój organizm.

Karta Tarota dla Byka – Mag

Kamień – turmalin

Szczęśliwe liczby – 15,3,54

Okoliczności sprzyjające – basen, spotkanie

Żywioł na ten miesiąc – powietrze

Horoskop miesięczny Byk 1

Horoskop miesięczny dla wszystkich znaków zodiaku

Byk, to nie Twój znak zodiaku? W takim razie sprawdź, co czeka inne zodiaki w nadchodzącym miesiącu. Nasz horoskop miesięczny to przepowiednię z układu gwiazd, planet i kart Tarota. Znajdziesz w nich wszystko to, czego potrzebujesz, by dobrze zaplanować swój miesiąc.

Horoskop miesięczny Byk 2

Horoskop miesięczny indywidualny

Chcesz przeczytać swój indywidualny horoskop miesięczny? W takim razie napisz do mnie: [email protected]