Nadszedł czas na wielkie podsumowanie tego, co Rak dotychczas zrobił. Gwiazdy nie polecają wielkich działań i wytyczania planów. Raczej doradzają skupienie się na osiągnięciach i sprawdzenie, co jeszcze mogą ulepszyć lub zmienić w swoim życiu. Powinny mieć baczenie na ambicje i nie przedkładać ich ponad umiejętności. Gwiazdy wróżą, że nadchodzący miesiąc będzie czasem, w którym Raki powinny zdobyć wiedzę lub nauczyć się czegoś, z myślą o przyszłości.

Praca

Miesiąc ten spożytkujcie na odpoczynek i zmianę otoczenia. Nie angażujcie się za bardzo w pracę ani inne działania, ponieważ nie przyniosą one oczekiwanych rezultatów. Warto na maksa wykorzystać urlop i odetchnąć od zgiełku codzienności. Przewietrzenie myśli i całego organizmu, pozytywnie wpłynie na Wasze wyniki w pracy w kolejnym miesiącu.

Miłość

Samotne Raki nie doświadczą w tym miesiącu szczęścia w miłości. Muszą skupić się na odbudowaniu swojej pewności siebie, by w kolejnych tygodniach móc udać się na randkę i stworzyć sobie okazję do poznania kogoś wartościowego i godnego uwagi. Rak pozostający w związku nie musi niczego się obawiać. Brak szykujących się zmian, ewentualnie będą tylko zmiany, ale na lepsze.

Zdrowie

Wiele znaków zodiaku dotknie problem natury nerwowej. Wchodzimy w nowe aspekty planet i to sprawia, że czujemy się rozdrażnieni lub smutni. Raki szczególnie są podatne na małe depresje, spowodowane ich brakiem asertywności i wiary we własne siły. Dobrym rozwiązaniem będzie zapisanie się do psychologa lub na warsztaty z rozwoju osobistego.

Karta Tarota dla Raka – 9 kielichów

Kamień – szmaragd

Szczęśliwe liczby – 7,16,4

Okoliczności sprzyjające – spotkanie z przyjacielem

Żywioł na ten miesiąc – powietrze

Horoskop miesięczny Rak 1

Horoskop miesięczny dla wszystkich znaków zodiaku

Rak, to nie Twój znak zodiaku? W takim razie sprawdź, co czeka inne zodiaki w nadchodzącym miesiącu. Nasz horoskop miesięczny to przepowiednię z układu gwiazd, planet i kart Tarota. Znajdziesz w nich wszystko to, czego potrzebujesz, by dobrze zaplanować swój miesiąc.

Horoskop miesięczny Rak 2

Horoskop miesięczny indywidualny

Chcesz przeczytać swój indywidualny horoskop miesięczny? W takim razie napisz do mnie: [email protected]