Jak magicznie zakończyć rok? Zrób te rzeczy, a poczujesz ulgę i radość

Nowy rok zbliża się wielkimi krokami. To czas, kiedy wyjmiemy stare listy postanowień i zaczniemy zastanawiać się nad tym, dlaczego ich nie spełniliśmy. Wtedy na pewno okaże się, że – w naszym mniemaniu – nie warto tworzyć nowych, bo i tak nic z tego nie będzie. Czyżby? Oczywiście, że nie! Pod warunkiem, że dowiecie się, jak magicznie zakończyć stary rok. Później zrobicie rzeczy z mojej listy i poczujecie radość pomieszaną z ulgą. Na pewno podziękujecie sobie, że zrezygnowaliście z marudzenia i wzięliście życie we własne ręce.

Jak magicznie zakończyć rok?

W pierwszej kolejności przygotuj listę postanowień, które napisałeś na początku 2019 roku. Jeśli po przejrzeniu okaże się, że mimo wszystko część planów zrealizowałeś, możesz być z siebie dumny. To także idealny moment na to, by przemyśleć, czy rzeczy, których nie udało Ci się zrobić w tym roku, chcesz przełożyć na kolejny. Wtedy sam zobaczysz, jak wraz z wiekiem i nowymi doświadczeniami, zmieniają się Twoje marzenia i priorytety. Na koniec, najlepiej po prostu spalić kartkę, na której wypisałeś postanowienia, by nie kusiło Cię ciągłe zaglądanie do niej i wytykanie sobie potknięć.

Następny krok, to rytuał wybaczenia. Przygotuj białą świecę, kadzidło i kartkę oraz długopis. Napisz, co wybaczasz, dlaczego chcesz puścić coś w niepamięć i co dzięki temu zyskasz. Na końcu kartki możesz wspomnieć o uwolnieniu się od przyszłości o chęci zaczęcia nowego roku z czystą kartą. Później oczyść kartkę kadzidłem i zapal białą świecę, na głos odczytując zapisane słowa. Wtedy stworzysz dekret wybaczający i zobaczysz, że Ci ulży.

Jak dzięki magii spełnić postanowienia noworoczne?

Zanim zacznę pisać na ten temat, muszę Ci coś wyjaśnić. Nie ma czegoś takiego jak magiczne postanowienia. Czy zapisanie na kartce swoich marzeń w jakikolwiek sposób pomoże Ci je spełnić? Bynajmniej. Będą to zwykłe obietnice bez pokrycia zajmujące skrawek papieru. Dlatego powinniśmy postawić na afirmacje i mapę marzeń. Możemy również sporządzić dekrety, np. na zdrowie, bogactwo, miłość, pewność siebie lub prosperujący biznes.

Mapa marzeń

Z gazet wytnij zdjęcia wymarzonych rzeczy, np. wycieczki, sprzętu lub domu. Możesz także poszukać obrazków w sieci i je wydrukować. Następnie przyklej je na karton lub arkusz i powieś w widocznym miejscu w domu. Dobrym pomysłem jest również afirmowanie z mapą marzeń. Na przykład mówienie w myślach lub na głos: „Jestem na wymarzonych wakacjach w Grecji” albo „Moja firma fotograficzna prężnie działa i zdobywam świetnych klientów”.

Dekret magiczny na cel

Bardziej magicznym sposobem na spełnienie swoich marzeń jest dekret. Możemy go sporządzić w czasie, gdy Księżyca zaczyna przybywać, czyli po Nowiu. Na kartce zapisujemy swoje marzenia i prosimy żywioły o ich spełnienie. Następnie przez 7 kolejnych dni, przy odpalonej białej świecy, odczytujemy dekret.

Jak magicznie zakończyć rok? Zrób te rzeczy, a poczujesz ulgę i radość 3
Marta
Ezoteryka fascynuje mnie od wielu lat. Zgłębiam tajniki kamieni szlachetnych i numerologii. W wolnych chwilach zajmuje się tarotem i drobnymi rytuałami magicznymi. Wierzę w dobrą energię i reinkarnację. Zodiakalny Skorpion, numerologiczna 11 i Słowianka. Miłośniczka średniowiecza i rodzimowierstwa Słowiańskiego. Pomagam innym odnaleźć swoją drogę i rozwijać się duchowo. Pytanie do kart? Problem energetyczny? Zły urok? U mnie znajdziesz pomoc.

Podobne

- Advertisement -

Popularne