Numerologia – jak obliczyć swoją liczbę numerologiczną?

Jeżeli interesują Cię tajniki tej dziedziny magii, dziś poznasz sposób na to, jak obliczyć swoją liczbę numerologiczną, by sprawdzić swoje predyspozycje zawodowe oraz drogę życia.

Numerologia fascynuje ludzi od zarania dziejów. Nic dziwnego, w końcu za pomocą dodania do dnia, miesiąca oraz roku urodzenia można dowiedzieć się, jak gwiazdy oraz planety oddziałują nas nas od pierwszych chwil na tym świecie.

Jak obliczyć swoją liczbę numerologiczną?

Twoja liczba to:

Wystarczy, że do dnia urodzenia dodasz miesiąc oraz rok. Oto przykład:

Katarzyna urodziła się 30 października 1996 roku.

3+0+1+0+1+9+9+6=29

2+9=11

Kasia jest numerologiczną 11, czyli otrzymała liczbę mistrzowską. Gdy Tobie również wyjdzie 11, 22, 33 lub 44 oznacza to, że Twoja liczba osobista jest mistrzowska, więc nie ma potrzeby sprowadzania 11 do 2 i tak dalej.

Numerologia – co to jest?

Samo znaczenie słowa ,,numerologia” to w skrócie wiedza o liczbach. Jeżeli dodamy do tego fakt, iż z cyfr urodzenia da się określić to, kiedy człowieka spotka najlepszy czas w życiu, jaka praca będzie dla niego odpowiednia lub jakie zdolności przejawia, okazuje się, iż jest to także indywidualna wibracja energetyczna każdego człowieka.

Jeśli więc ciekawi Cię numerologia, zacznij od zapoznania się ze swoją liczbą życia. Pozwoli Ci to sprawdzić, jakim człowiekiem jesteś, oraz co możesz zrobić, by uczynić swoje życie pełniejszym i lepszym.

Czego można się dowiedzieć z numerologii?

Przede wszystkim swojego przeznaczenia życiowego. To, w jakim dniu, miesiącu i roku się urodziliśmy, ma wielkie znaczenie. Z jakiego powodu?

  1. Układ planet decyduje o naszych zdolnościach i słabościach.
  2. Znak zodiaku, w którym znajdował się księżyc w czasie naszego urodzenia określa nasz charakter.
  3. To, w jakim znaku zodiaku był księżyc w czasie naszych narodzin, pokaże jaka jest nasza natura (choleryk, flegmatyk itd.).
  4. Dzięki numerologii, możemy również odczytać zależności karmiczne i przeznaczenie.

Tutaj, możesz sprawdzić znaczenie numerologiczne jedynki, dwójki, trójki i czwórki.

Arkana Numerologii

Tak naprawdę numerologia była wykorzystywana do sprawdzania ludzkich charakterów i predyspozycji od zarania dziejów. Mówi się, że to właśnie ona zapoczątkowała rozwój ezoteryki. Nawet sam Pitagoras wróżył z liczb, a przepowiednie, jakie za pomocą cyfr pojawiały się w jego snach, sprawdziły się na przestrzeni wieków.

Często nawet sceptycy potwierdzają, że wyliczenie swojej liczby życia naprawdę ma sens, gdyż jest to bardziej dokładny sposób na poznanie człowieka niż na przykład przeczytanie o cechach znaku zodiaku. Dlaczego? Nawet, jeśli jesteś spod znaku Byka lub Skorpiona, nie zawsze wyrocznia dla tego znaku się na tobie sprawdzi. Wpływ na życie i podejmowanie decyzji ma choćby układ planet, księżyc, czy właśnie cyfra, jaka jest ci przypisana od narodzin.

Z tego powodu zgłębienie tajników numerologii może być pierwszym krokiem do bliższego poznania ezoterycznego świata.

Numerologia - jak obliczyć swoją liczbę numerologiczną? 3
Marta
Ezoteryka fascynuje mnie od wielu lat. Zgłębiam tajniki kamieni szlachetnych i numerologii. W wolnych chwilach zajmuje się tarotem i drobnymi rytuałami magicznymi. Wierzę w dobrą energię i reinkarnację. Zodiakalny Skorpion, numerologiczna 11 i Słowianka. Miłośniczka średniowiecza i rodzimowierstwa Słowiańskiego. Pomagam innym odnaleźć swoją drogę i rozwijać się duchowo. Pytanie do kart? Problem energetyczny? Zły urok? U mnie znajdziesz pomoc.

Podobne

5 KOMENTARZE

Comments are closed.

- Advertisement -

Popularne