Jak poznać, że mu się podobam – Tarot miłosny

Gdyby miłość była prosta, życie byłoby o wiele łatwiejsze – na pewno choć raz w życiu zdarzyło Ci się tak pomyśleć. Jeśli jesteś na etapie szukania partnera lub partnerki i zastanawiasz się, jak poznać, że mu się podobam, to zostań z nami do końca. Ten artykuł w pełni poświęcony będzie tematyce, jaką jest Tarot miłosny, numerologia partnerska i psychologia, więc dowiesz się, jak karty pokazują czyjeś zauroczenie Twoją osobą. Poza tym sprawdzisz, kiedy czeka cię miłość.

Początki każdego związku bywają trudne, ponieważ nie znamy dobrze drugiej osoby i możemy błędnie odczytywać jej emocje albo prawdziwe intencje. Z tego powodu, nigdy nie jesteśmy do końca pewne i zastanawiamy się – „czy mu się podobam?” lub „co on do mnie czuje?”. Takim rozważaniom nie ma końca. Jeśli dołożymy do tego fakt, że w czasie zafascynowania, nasza intuicja nie do końca szepce to, co powinna, nie ma innej drogi, jak prośba o poradę kart Tarota.

Czy się mu podobam?

Zanim poprosimy o odpowiedź kabałę, możemy sami zaobserwować, jak rozwija się ta znajomość i czy podobamy się drugiej połówce. Wystarczy czujne oko i wyłapywanie drobnych gestów, świadczących o zainteresowaniu nami. Co to może być? Jak interpretować jego uczucia, ale bez dopowiadania sobie?

To ostatnie jest szczególnie istotne, ponieważ gdy chcemy za wszelką ceną zdobyć czyjeś serce, praktycznie zawsze kończy się to rozczarowaniem. Zanim więc zaczniemy snuć poważne plany i dalekosiężne marzenia względem mężczyzny lub kobiety, pomocna, w sprawdzeniu czy mu się podobam, jest numerologia partnerska.

Kolejna pomoc to psychologia. Obserwacja i wnikliwe wyciąganie wniosków, udzielą nam najlepszej odpowiedzi na to pytanie. Jak się zabrać za sprawdzanie, co on o mnie myśli? Skrupulatnie wyłapuj jak najwięcej szczegółów z waszych spotkań. Zerkaj, jakim wzrokiem na ciebie patrzy, czy jest skupiony, gdy coś opowiadasz lub czy wodzi za tobą oczami, gdy akurat jecie posiłek albo po prostu chwilę milczycie. Zauważając któryś z wcześniej wymienionych znaków, możesz mieć pewność, że coś jest na rzeczy. Nie ignoruj mowy ciała i sygnałów, jakie wysyła za pomocą przypadkowe dotyku ramienia albo stuknięcia kolanem. Tego typu zachowania zawsze świadczą o tym, że potencjalna druga połówka jest nami zaintrygowana.

Jak poznać, że mu się podobam? – Tarot miłosny

Jeśli psychologiczna i numerologiczna analiza już za Tobą, przyszła pora na zadanie pytania kartom Tarota. Możesz do tego wykorzystać rozkład na miłość. Dokładny układ kart wraz ze sposobem interpretacji, możesz znaleźć na naszej stronie. Dlaczego warto zapytać kart o to, czy mu się podobam? Przede wszystkim powiedzą, co nieco, na temat osobowości i charakteru osoby, która wpadła nam w oko.

Dzięki temu dowiemy się, czy pasuje do nas i czy jej cechy nie będą „gryzły” się z naszymi oczekiwaniami i przypadłościami. Warto również, przy okazji zadawania pytań Tarotowi, obserwować dokładne ułożenie kart w rozkładzie. Gdy zauważymy obok siebie, postać mężczyzny i kobiety, niekoniecznie jest to oznaka szczerych intencji partnera. Postać ta, może bowiem oznaczać, że on coś ukrywa i lepiej dla nas, jak zrezygnujemy z tej znajomości.

Jak poznać, że mu się podobam – Tarot miłosny 3
Marta
Ezoteryka fascynuje mnie od wielu lat. Zgłębiam tajniki kamieni szlachetnych i numerologii. W wolnych chwilach zajmuje się tarotem i drobnymi rytuałami magicznymi. Wierzę w dobrą energię i reinkarnację. Zodiakalny Skorpion, numerologiczna 11 i Słowianka. Miłośniczka średniowiecza i rodzimowierstwa Słowiańskiego. Pomagam innym odnaleźć swoją drogę i rozwijać się duchowo. Pytanie do kart? Problem energetyczny? Zły urok? U mnie znajdziesz pomoc.

Podobne

2 KOMENTARZE

  1. Witam mam na imię Sylwia mam pytanie odnośnie tej znajomości mam w pracy kierownika działu produkcji ma na imię Adam ostatnio puszcza mi komplementy i była taka sytuacja ze niby coś miałam we włosach i zaczął wyciągać też była sytuacja ze mnie podrzucił prosto pod mieszkanie mimo że nie było mu po drodze i jechaliśmy z pracy razem czasem czuje jego wzrok na siebie ostatnio nasze oczy się spodkaly czy to może być podryw mimo że żonaty jest

Comments are closed.

- Advertisement -

Popularne