Jak przyciągnąć miłość – czary na miłość

Jeśli choć raz zastanawiałaś się, jak przyciągnąć miłość to ten artykuł napisałyśmy specjalnie dla Ciebie. Poznasz w nim czary na miłość oraz dowiesz się, co zrobić, by wymarzony partner stanął na Twojej drodze i skradł Twoje serce.

Romantyczna i niczym niezmącona miłość, marzy się każdemu z nas. W końcu nie ma nic przyjemniejszego niż uczucie zakochania oraz motyle w brzuchu, towarzyszące niecierpliwym oczekiwaniom na kolejne spotkanie. Jednak los niektórych osób niekorzystnie się splata i nie mogą znaleźć wymarzonej drugiej połówki. Wtedy nie trudno o załamanie i niekończące się pytania o dalszą przyszłość w relacjach i związkach.

Jak przyciągnąć miłość? Czy istnieją jakieś uroki lub zaklęcia, które mi na to pozwolą? – takie wątpliwości na pewno kiedykolwiek Tobą targały. Jeśli więc chcesz poznać odpowiedzi na te pytania i niezawodne sposoby na przyciągnięcie do swojego życia drugiej połówki, koniecznie przeczytaj ten tekst do końca.

Jak przyciągnąć miłość?

Mówi się, że żeby cokolwiek zaczęło do nas przychodzić, najpierw musimy o to poprosić i zrobić miejsce na nową rzecz, sytuację lub relację w naszym życiu. W tym celu, niezawodne okazują się karty Tarota. Możemy zapytać ich, co on do mnie czuje albo kiedy znajdę miłość. Nie dość, że dzięki temu otrzymamy poradę od Tarota to jeszcze będziemy mogli przygotować się na nadejście partnera i do tego czasu, zrobić porządek z przeszłością, by ta nie mogła zmącić naszych planów. Dlaczego to takie ważne?

Dzięki temu, że zamkniemy za sobą dawne drzwi, nasz umysł nie będzie spowity czarnymi myślami. To z kolei sprawi, że jasne i czyste nastawienie do przyszłości, pomoże nam przyciągnąć nie tylko szczęśliwy związek, ale również w pełni satysfakcjonujące życie na każdej jego płaszczyźnie.

Ludzie marnują zbyt wiele czasu na rozpamiętywanie przeszłości, której nie da się zmienić, zamiast żyć pełnią życia i z nadzieją patrzeć w przyszłość. – Najlepsze, co mnie spotkało. – Agata Przybyłek

Jak przyciągnąć miłość – czary na miłość 1

Jak przyciągnąć miłość – siła myśli

O tym, jak działa prawo przyciągania, pisałam już w artykule, jak przyciągnąć pieniądze. Serdecznie zachęcam do nadrobienia lektury. Jeśli już wiesz, co sprawia że jesteś nieszczęśliwy oraz źle wiedzie ci się w życiu uczuciowym, musisz na nowo zaprogramować swój umysł.

Oznacza to, że stare i negatywne przekonania na temat związków i relacji, należy przekuć w nowe. Jeśli do tej pory myślałeś, że kobiety są złe, to nigdy nie zdobędziesz serca żadnej z nich na stałe. Partnerka bowiem wyczuje, że masz do niej dystans i nie traktujesz poważnie tej znajomości.

Jednak moim zdaniem najgorsze przekonania dotyczące uczuć i partnerstwa, mają kobiety. Od małego jesteśmy wpędzane w poczucie winy i uczy się nas, że faceci są lepsi, a my jedynie stanowimy ich ozdobę. To wielki błąd. Szczególnie, że rozwój cywilizacji oraz coraz to nowocześniejszy sposób życia sprawia, iż nie musimy już pozostawać w cieniu męskich ramion, i same możemy skrupulatnie dobierać sobie partnerów.

Dzięki temu, że poznasz moc myśli, będziesz mogła sukcesywnie przyciągać nie tylko miłość, ale i sukces czy zdrowie. Ale sama moc umysłu i prawa przyciągania to nie wszystko. Nasze prababcie wierzyły, że zaklęcia i czary również mogą pomóc miłości. Co mogłyby poradzić? Sprawdźmy.

Czary na miłość

Miłość wymarzoną i spełnioną możesz sobie wyczarować. Potrzebujesz tylko odpowiednich narzędzi oraz czasu. Zgromadź następujące przedmioty:

  • różowa lub czerwona świeca,
  • biała szałwia,
  • kawałek kartki i długopis.

W czasie nowiu, odpal białą szałwię i oczyść się nią dokładnie. Na blogu już pisałam o oczyszczaniu mieszkania białą szałwią, ale w tamtym artykule jest również sposób na użycie jej, by duchowo umyć siebie.

Teraz zapal świecę i napisz na kartce, swoimi słowami, co chcesz przyciągnąć. Opisz wymarzonego partnera. Pozwól ogarkowi wypalić się do końca. Codziennie, lub co kilka dni czytaj to, co napisałaś, a w czasie nowiu pal intencyjną świecę.

Zaklęcia na miłość – jak przyciągnąć związek

Innym sposobem na przyciągnięcie miłości jest odpalenie w czasie pełni, białej świecy. Dzięki temu nie tylko odpędzimy z życia przeszłość i czarne myśli, ale przygotujemy się na nowe. Jak to wykonać?

Przygotuj białą świecę i wykałaczkę. Na ogarku napisz swoje imię i datę urodzenia. W czasie odpalania gromnicy, wypowiedz w myślach lub na głos swoją intencję. Czego nie chcesz już w życiu, z czego rezygnujesz i czego się pozbywasz – to wszystko możesz spokojnie opowiedzieć. Pozwól świecy wypalić się do końca.

Po tym rytuale na miłość, przystąp do czarów z różową świecą, które opisałam powyżej.

Jak przyciągnąć miłość – czary na miłość 4
Marta
Ezoteryka fascynuje mnie od wielu lat. Zgłębiam tajniki kamieni szlachetnych i numerologii. W wolnych chwilach zajmuje się tarotem i drobnymi rytuałami magicznymi. Wierzę w dobrą energię i reinkarnację. Zodiakalny Skorpion, numerologiczna 11 i Słowianka. Miłośniczka średniowiecza i rodzimowierstwa Słowiańskiego. Pomagam innym odnaleźć swoją drogę i rozwijać się duchowo. Pytanie do kart? Problem energetyczny? Zły urok? U mnie znajdziesz pomoc.

Podobne

- Advertisement -

Popularne