Jak przyciągnąć pieniądze?

Mówi się, że przecież pieniądze nie dają szczęścia, ale daje je to, co możemy za nie kupić. Koniec końców wychodzi, że gdy dowiemy się, jak przyciągnąć pieniądze do swojego życia, te staje się prostsze i pełniejsze. W tym artykule odkryjemy przed tobą arkana prawa przyciągania finansów do siebie. Zdradzimy również magiczne sposoby na mnożenie dóbr materialnych i wykorzystamy do tego feng shui.

Na pewno kilka razy słyszałeś takie powiedzenie, że pieniądze to nie wszystko, ale wszystko bez nich jest niczym. Często mówi się też, że na nich stoi świat. Jest w tym prawda. W końcu wszystkie dobra rzeczowe, które nas otaczają, zostały nabyte właśnie za pieniądze. Jak więc przyciągnąć je do swojego życia, by można było sobie pozwolić na więcej? Sprawdźmy to!

To zabiera ci bogactwo!

Pewnie pomyślisz, że to niemożliwe. Codziennie wizualizujesz i afirmujesz, że opływasz w dostatek, a i tak z trudem jesteś w stanie przetrwać do pierwszego, bez zaciskania pasa lub pożyczek. To wszystko można zmienić, ale trzeba wiedzieć, jak zrobić to skutecznie. Od dziecka wpaja się nam, że kasa i zbytnie zabieganie o bogactwo, psuje człowieka. Rodzice niejednokrotnie powtarzają nam, że pierwszy milion trzeba ukraść albo że tylko ciężka praca jest w stanie zapewnić dostatek. Mam nadzieję, że już dawno chcesz porzucić te chore nawyki rozumowania świata i finansów.

Możesz zacząć powoli uwalniać się od tych destrukcyjnych przekonań i przeczytać ten artykuł do końca. Myślę, że wpojone ci stwierdzenia, raz na zawsze znikną z twojej głowy, byś mógł ułożyć swoje życie po swojemu, bez krzywdzących przekonań.

Siła przyciągania – jak zdobyć bogactwo?

Pierwszym krokiem jest zaprogramowanie swoich myśli na temat pieniądzy na nowo. Potrzebujesz czasu, by za każdym razem, gdy pomyślisz o nich w negatywny sposób, przekuć to na coś pozytywnego, by mózg jak najszybciej zapomniał o utartych schematach. Jakich? „Pieniądze są złe” lub „Kasa nie daje szczęścia”, to tylko kilka negatywnych opinii o finansach, które trzeba szybko wybić sobie z głowy.

Mózg jest bardzo plastyczny, więc im częściej będziemy wyobrażać sobie pieniądze, jako coś dobrego, tym efektywniej porzucimy destrukcyjne przekonania na ich temat i zobaczymy fizyczne bogactwo w swoim życiu.

Jak działa prawo przyciągania?

Kilka lat temu wielką popularność zdobył film ,,Sekret”, który traktował o prawie przyciągania. Wystąpiły w nim osoby, które faktycznie w namacalny sposób doświadczyły wpływu afirmacji na swoje życie. Przyciąganie to inaczej wysyłanie próśb do wszechświata o daną rzecz lub spełnienie marzenia. Ważne, by takie słowa konstruować w sposób pozytywny i w czasie dokonanym. Dzięki temu szybciej dostaniemy to czego pragniemy, ale oczywiście nie jest to tak proste. Dlaczego?

Skuteczność twoich próśb zależy od wibracji, jakie posiadasz. Mowa tutaj o energetycznym poziomie siły duchowej i mentalnej. Jak się ją mierzy? Na pewno należy zacząć od przeanalizowania swojego stylu życia. We współczesnych czasach, rzadko kiedy doświadczamy tylko wysokich tonów w energetyce, ponieważ obniża je zła dieta, zanieczyszczenie środowiska, czarne myśli, przekleństwa, kłótnie, złorzeczenia i każde negatywne wydarzania, w których uczestniczymy. Z tego powodu bardzo ważne jest regularne oczyszczanie mieszkania oraz siebie z tych złych emocji i wpływów. Pisałam o tym w poście o białej szałwii i oczyszczaniu domu od podstaw. Dzięki lekturze tego wpisu, na pewno lepiej zrozumiesz to, co powyżej ci przekazałam.

Przyciąganie bogactwa w praktyce

Jeśli już wiesz, jak działa prawo przyciągania, i co zrobić, by odczuć jego moc na sobie, pora na najważniejszą część tego artykułu. Mowa oczywiście o przyciąganiu bogactwa w praktyce. Potrzebny ci jest oczyszczony umysł, spokój i zeszyt lub mały notes. To w takim miejscu najlepiej tworzyć swoje plany, marzenia oraz zapisywać afirmacje. Dzięki temu mają one jeszcze większą szansę na szybkie zmaterializowanie się, ponieważ odręczne pisanie to energia, którą wkładasz, by tknąć w słowa życie i umieścić je na kartach papieru.

Mapa marzeń

Inny sposób na przyciągnięcie szczęścia i pieniędzy do swojego życia to stworzenie mapy marzeń. Potrzebna będzie kartka, wycinki z gazet lub kredki. Narysuj na środku swoją osobę albo naklej zdjęcia. Po bokach przyklejaj i rysuj wszystko to, o czym marzysz. Taką mapę schowaj i od czasu do czasu wyciągaj, by się nią napawać. Możesz również powiesić ją nad biurkiem, by jeszcze bardziej zmotywować się do wiary w prawo przyciągania i efektywniej zmaterializować wszystkie naniesione na mapę marzenia.

Jak przyciągnąć pieniądze – magia

Teraz czas na magiczne sposoby, które przyciągną pieniądze do twojego życia. Jakie zaklęcia się przydadzą? Poniżej stworzyłam dla ciebie listę działań, które możesz wdrożyć do swojego życia, by w magiczny sposób przywołać do niego dobra materialne. Pamiętaj jednak, by od początku do końca wykonać je zgodnie z instrukcją. Powodzenia!

  • Zrób porządek w portfelu

Przede wszystkim, wyjmij wszystko ze swojej portmonetki. Wyczyść ją, wyrzuć paragony, zostaw tylko te niezbędne i odłóż do koperty, która nie będzie miała kontaktu z portfelem. W środku portmonetki zostaw jedynie karty płatnicze, ale nie kredytowe, gotówkę, bilon i karty lojalnościowe. Możesz również umieścić w środku skrypt runiczny. Warto także zmienić miejsce do przechowywania gotówki, na czerwony portfel, który jest symbolem bogactwa i dostatku.

  • Płać gotówką i szanuj ją

Jeżeli tylko masz możliwość, staraj się zawsze płacić gotówką. Kartę wybieraj w ostateczności. Możesz też po prostu za jej pomocą wypłacić pieniądze z bankomatu, by płacić gotówką. W twoim portfelu banknoty powinny być zawsze ułożone i wyprostowane. Unikaj zwijania ich w kulkę lub rozrzucania drobnych po torbie i kieszeniach.

  • Wydawaj z radością

Opłacanie rachunków lub wydawanie pieniędzy w inny sposób, bardzo nas boli. Z tego powodu często chcemy mieć to z głowy jak najszybciej i dokonujemy wpłaty przed terminem. Takie myślenie o zużytych mediach i negatywne nastawienie do uiszczania za nie opłat tylko nas rujnuje nie tylko psychicznie, ale finansowo. Przyciągamy tym jeszcze większe rachunki i kłopoty.

Na bogactwo i dobrobyt można również zapalić świecę intencyjną, na której napiszemy swoje imię i datę urodzenia. Potrzebny nam będzie złoty ogarek i czas Nowiu, kiedy to najlepiej przyciąga się nowe rzeczy do swojego życia.

Jak przyciągnąć pieniądze – Feng Shui

W wschodniej kulturze, feng shui to taka nasza Słowiańska magia. Tamtejsi ludzie wierzą, że odpowiednie ustawienie mebli i traktowanie swoich przedmiotów, daje dobrobyt. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak przyciągnąć pieniądze dzięki feng shui, koniecznie zapoznaj się z poniższą listą wschodnich tradycji.

  1. Utrzymuj porządek w swoim otoczeniu. Porządek w domu oznacza porządek w życiu. To również skutkuje tym, że nie gubimy ani przedmiotów ani pieniędzy lub ważnych dokumentów.
  2. Zamykaj drzwi od łazienki i deskę od sanitariów. Według feng shui, zostawiając drzwi od toalety otwarte i nie opuszczając deski, sprawiamy że nasze pieniądze spłukują się razem z wodą z sanitariów.
  3. Otaczaj się zielenią. Podobno zielony to symbol pieniędzy. Światowej waluty jaką jest dolar. Im więcej zieleni tym lepiej. Poza tym ten kolor również oczyszcza powietrze, czyli i dba o duchowy porządek w domu.
  4. Miej w portfelu nominał w obcej walucie. Wymień 4 zł na dolara lub kilka złotych na euro.

Czy korzystałeś z któregoś sposobu na bogactwo? Co myślisz o prawie przyciągania?

Jak przyciągnąć pieniądze? 3
Marta
Ezoteryka fascynuje mnie od wielu lat. Zgłębiam tajniki kamieni szlachetnych i numerologii. W wolnych chwilach zajmuje się tarotem i drobnymi rytuałami magicznymi. Wierzę w dobrą energię i reinkarnację. Zodiakalny Skorpion, numerologiczna 11 i Słowianka. Miłośniczka średniowiecza i rodzimowierstwa Słowiańskiego. Pomagam innym odnaleźć swoją drogę i rozwijać się duchowo. Pytanie do kart? Problem energetyczny? Zły urok? U mnie znajdziesz pomoc.

Podobne

1 KOMENTARZ

Comments are closed.

- Advertisement -

Popularne