Jaką kartą Tarota jesteś?

Mało kto wie, że karty Tarota to nie tylko wyrocznia lub sposób na sprawdzenie, co mnie czeka w przyszłości. W nich jest również zapisana nasza osobowość. Jeśli chcesz wiedzieć, jaka karta reprezentuje Ciebie, koniecznie przeczytaj ten artykuł! 🙂

Typ człowieka i jego intencje najczęściej określają karty dworskie lub Arkana Wielkie. Żeby dowiedzieć się, kim naprawdę jesteś i jakie są ukryte cechy Twojego charakteru, potrzebujesz kilku wskazówek. Przede wszystkim musisz zdobyć się na odwagę, by porozmawiać ze sobą. Ukryte ja lub, inaczej mówiąc, intuicja, to najważniejsze pomoce w tym działaniu.

Jaką kartą Tarota jesteś – magiczny test

Przygotuj kartkę i coś do pisania, by móc odpowiedzieć na poniższe pytania. Dzięki nim z pewnością zrozumiesz, jak ważne jest odkrycie siebie, by móc się realizować. Nie tylko ezoterycznie, ale również życiowo.

  1. Moja największa zaleta…
  2. Moja największa wada…
  3. Jak się czuję sama za sobą?
  4. Co pociąga mnie w magii najbardziej?
  5. Która karta Tarota kojarzy mi się najlepiej?
  6. Co mną kieruje, gdy mam potrzebę zadać pytanie kartom?
  7. Czy boję się przyszłości?

Odpowiedzi udzielaj bez dłuższego namysłu. Stare powiedzenie mówi, że „pierwsza myśl jest najlepsza”, więc kieruj się tą zasadą podczas wykonywania testu.

Jaką kartą Tarota jestem – osobowość w Tarocie

Głupiec

Reprezentuje wszystkie osoby, które są „w czepku urodzone”. Jeśli więc zawsze los Ci sprzyja i nawet z największej opresji wychodzisz cało, to wiedz, że właśnie Głupiec jest Twoją szczęśliwą kartą. Kiedy pojawi się w rozkładzie mówi o tym, że otrzymasz nowe możliwości, że zaczniesz od nowa.

Mag

Pragnienie zdobywania wiedzy, efektywności i ciągłego dokształcania się, to twoja domena. Nie usiedzisz w miejscu, wszystko musisz zbadać i sam odkryć. Uwielbiasz tajniki ezoteryki, astronomii lub nauk filozoficznych. Uważaj jednak, by za bardzo nie uciec w wir wzbogacania się o nową wiedzę, tylko zachować oczy szeroko otwarte.

Kapłanka

Duchowość i tajemnica towarzyszą Ci na każdym kroku. Cechujesz się ogromną empatią i wiarą. Nie lubisz osądzać. Blisko Ci do mistyka, człowieka pogrążonego we własnych myślach.

Królowa kielichów

Uwielbiasz opiekować się innymi. W towarzystwie zawsze jesteś tym, który doradza i wysłuchuje. Nie lubisz powierzchowności i niedokładności. Jeśli się za coś zabierzesz, musi to być zrobione perfekcyjnie. Roztaczasz wokół siebie pozytywną aurę.

Król Buław

Jesteś mistrzem przedsiębiorczości i rozwagi. Marnotrawstwo i ryzyko są Ci obce. Uwielbiasz nowości i często wykorzystujesz je, by żyło Ci się lepiej i oszczędniej. Ciągle ściskasz się za kieszeń, ale dzięki temu wiesz, że nic Cię nie zaskoczy.

Rycerz monet

Zupełne przeciwieństwo poprzedniej karty. Oszczędzanie i wyliczanie to najgorsze rzeczy, które kiedykolwiek przychodzi Ci robić. Idziesz na żywioł i zazwyczaj liczysz się jedynie ze swoją wygodą. Czasami zbyt infantylnie podchodzisz do życia.

Jak karty Tarota mogą Ci pomóc?

Pamiętaj, że karty zawsze chętnie udzielą Ci porady. Jednak, by móc prawidłowo zinterpretować ich przekaz, trzeba wiedzieć, która karta reprezentuje osobę pytającą. Najczęściej, jest to któraś z kart, których opis widnieje powyżej. Jeśli więc karta, którą jesteś, wypada w Twoim układzie, zawsze mówi ona o tym, że to właśnie Ciebie konkretnie dotyczy problem. Co jeszcze warto wiedzieć?

Nigdy nie traktuj wróżb z Tarota jak wyroczni. To, że przed czymś ostrzegają, nie oznacza, że to się wydarzy w takiej czy innej kolejności i konkretnie Ty bądź inna osoba, ucierpicie. Jak to rozumieć?

Przykładowo, karty zapowiadają utratę pracy. Nie musisz siedzieć z założonymi rękami i czekać na wypowiedzenie, by potem narzekać, że zostałeś bezrobotny. Zapisz się na jakiś kurs lub warsztaty, zacznij wysyłać CV lub szczerze pomyśl o tym, czy to przypadkiem nie jest Twoja wina. Może nie przykładasz się do obowiązków? Nienależycie traktujesz to, co powierza Ci przełożony? Odpowiedź na te pytania i porada kart Tarota stworzą kompendium wskazówek na dalszą drogę kariery zawodowej.

Jaką kartą Tarota jesteś? 3
Marta
Ezoteryka fascynuje mnie od wielu lat. Zgłębiam tajniki kamieni szlachetnych i numerologii. W wolnych chwilach zajmuje się tarotem i drobnymi rytuałami magicznymi. Wierzę w dobrą energię i reinkarnację. Zodiakalny Skorpion, numerologiczna 11 i Słowianka. Miłośniczka średniowiecza i rodzimowierstwa Słowiańskiego. Pomagam innym odnaleźć swoją drogę i rozwijać się duchowo. Pytanie do kart? Problem energetyczny? Zły urok? U mnie znajdziesz pomoc.

Podobne

- Advertisement -

Popularne