A

Sennik

A B C D E F G H I J K L M N O P R S U W Y X Z Ź Ż

Awans we śnie – znaczenie

Wieszczy on Ci zadowolenie, pomyślność w każdym przedsięwzięciu. Oznacza, że potrzebujesz pochwał i uznania od ludzi.

Automat we śnie – znaczenie

Automat we śnie oznacza naszą słabość do niekoniecznie dobrych nawyków i postępowania szablonowego. Oznacza on brak kreatywności oraz umiejętności kombinowania.

Auschwitz we śnie – znaczenie

Występowanie Auschwitz we śnie nie wróży nic dobrego. Opiera się to na strachu i obawach śpiącego, na jego słabościach. Przestrzega przez zawieraniem nowych znajomości i ograniczeniem zaufania.

Aukcja we śnie – znaczenie

Aukcja może zwiastować pozytywną współpracę w sprawach publicznych, również może odkryć w Tobie wartości, których nie używasz, a które mogą Ci pomóc.

Audiencja we śnie – znaczenie

Gdy we śnie udało Ci się być na audiencji kogoś ważnego, oznacza że Twój status społeczny się mocno poprawi. Czeka Cię wiele sukcesów w życiu.

Asfalt we śnie – znaczenie

Asfalt jak można się domyślić oznacza dla Ciebie długą i ciężką drogę przez życie. Może być odwzorowaniem również Twojej drogi duchowej, pamiętaj abyś był pewny tego w co wierzysz.

As (karta) we śnie – znaczenie

Jeśli śnisz o asie, jest to znak, że powinieneś podjąć decyzję, nad którą się zastanawiasz. Będzie to dla Ciebie duże wydarzenie w Twoim życiu, podejmij decyzję rozważnie, aby uniknąć problemów.

Armagedon we śnie – znaczenie

Armagedon może wskazywać na złe chwile w naszym życiu, zapowiadać dramaty. Uważaj na siebie i na swoich bliskich, nie podejmuj żadnych decyzji bez wcześniejszego ustalenia jej z bliskimi Ci osobami.

Armata we śnie – znaczenie

We śnie armata może wskazywać na Twoje silne pragnienia. Niekiedy armata opisuje niewygodną, niepewną dla Ciebie sytuację.

Arka Noego we śnie – znaczenie

Arka Noego utożsamiona jest z łonem matki jako bezpieczeństwem i spokojem. Może oznaczać, że szukasz miejsca bezpiecznego dla swej duszy.

Arcybiskup we śnie – znaczenie

Arcybiskup we śnie oznacza to, że ktoś ma nad Tobą władzę i robi większość rzeczy nie po Twojej myśli. Symbolizuje on także ograniczenia, które nie pozwalają Ci żyć pełnią życia.

Arbuz we śnie – znaczenie

Arbuz we śnie to symbol uśmiechu losu, wielkich pieniędzy czy spełnienia najskrytszych marzeń. Po śnie, w którym występuje arbuz, nigdy nie odkładaj swoich planów na później.

Apteka we śnie – znaczenie

Apteka we śnie ma niewiele związanego z chorobami. oznacza bardziej sprawy finansowe. Czasami widok apteki ostrzega przed zadawaniem się z ludźmi, który nie zasługują na nasze zaufanie.

Aparat fotograficzny we śnie – znaczenie

Aparat fotograficzny we śnie stanowi nawiązanie do pamięci i jest dla Ciebie znakiem do pamiętania o zdarzeniach, których nie chcesz pamiętać lecz mogą być one dobrą nauczką.

Antyki we śnie – znaczenie

Antyki we śnie mogą zapowiadać przyszły spadek, niekoniecznie na tle materialnym. Ktoś bliski może Ci przekazać wiedzę, o której nie miałeś pojęcia.

Antybiotyki we śnie – znaczenie

Antybiotyki we śnie zapowiadają najczęściej chorobę, na szczęście niegroźne. Gdy bierzesz antybiotyki we śnie oznacza to też, że zwrócisz na siebie uwagę osób bliskich.