C

Sennik

A B C D E F G H I J K L M N O P R S U W Y X Z Ź Ż

Czarodziej we śnie – znaczenie

Gdy w śnie widzisz czarodzieja oznacza to, że zbyt bardzo przeceniasz swoją osobę. Oczekujesz cudownego wyjścia ze wszystkich sytuacji.

Ciąża we śnie – znaczenie

Ciąża we śnie oznacza nadzieję i nowe plany, które dojrzewają w nas i niedługo zostaną zaprezentowane. Symbol ciąży jest bardzo pozytywny.

Choinka we śnie – znaczenie

Choinka we śnie, kojarzy nam się z nadejściem Bożego Narodzenia czyli świętami, symbolizuje ona nowy początek ale także zadowolenie z dostania prezentu.

Cesarskie cięcie we śnie – znaczenie

Cesarskie cięcie we śnie, nie musi kojarzyć się z ciążą czy posiadaniem dzieci. Gdy cesarskie cięcie śni się kobiecie symbolizować to może pomysł, który już dawno rodził się w jej głowie.

Centrum handlowe we śnie – znaczenie

Centrum handlowe we śnie wskazuje nam wszystko co przez całe życie przywłaszczyłeś sobie w życiu np. materialne i psychiczne wartości. Może oznaczać to, że jesteś już gotowy do podjęcia nowych działań w życiu.

Cela więzienna we śnie – znaczenie

Gdy we śnie widzisz celę więzienną to znak, że musisz bardziej uważać na nieoczekiwanych kontrahentów. Interesy z nimi, mogą wprowadzać w duże nieprzyjemne kłopoty.

Czołg we śnie – znaczenie

Sen o czołgu, ostrzega przed agresją innych ludzi. Uważaj na ludzi którzy próbują poniżać Ciebie i innych, czołg przeważnie oznacza jakieś trudne zadanie.

Czosnek we śnie – znaczenie

Czosnek we śnie może symbolizować wielowarstwowość ale także złożoność. Może także symbolizować płodność ze względu na kształt.

Czworaczki we śnie – znaczenie

Czworaczki mogą stanowić spełnienie naszych marzeń oraz pragnień. Czwórka w naszym życiu stanowi jedną z ważniejszych cyfr.

Cegła we śnie – znaczenie

Gdy śni ci się cegła jako kamień, sugeruje to zasady bezpiecznego życia, które sam próbujesz budować. Symbolizuje to, że powinieneś być bardziej ostrożny w wydatkach.

Chleb we śnie – znaczenie

Chleb oznacza pokarm dla człowieka by utrzymać go przy życiu. Często chleb pojawia się w śnie jako symbol religijny.

Cielęta we śnie – znaczenie

Sen o cielętach oznacza, że masz obojętny stosunek do potrzeb zmysłowych. Symbolizuje to także młodego człowieka który przecenia swoje zalety. Czasami sen o cielętach symbolizuje posiadanie dziecka

Całowanie we śnie- znaczenie

Gdy masz sen o całowaniu są one związane z czymś przyjemnym, ale mimo tego wszystkiego mają bardzo dużo znaczeń. Całowanie symbolizuje miłość, harmonię i zadowolenie z życia.

Capitan America we śnie – znaczenie

Gdy masz sen z superbohaterem a jesteś dorosłym mężczyzną wskazuje na to, że masz kompleksy oraz niskie poczucie własnej wartości przez co chcesz innym zaimponować by pokazać siebie z lepszej strony