Ł

Sennik

A B C D E F G H I J K L M N O P R S U W Y X Z Ź Ż

Łańcuszek we śnie – znaczenie

Łańcuszek jest bardzo często spotykanym motywem we śnie. Możemy śnić o pięknym łańcuszku w prezencie, lub kupowaniu go przyjaciółce, mamie bądź żonie. Co zwiastuje sen o łańcuszku?

Łazienka we śnie – znaczenie

Łazienka często jest kojarzona ze zmywaniem z siebie grzechów, oczyszczaniem duszy podczas snu. Co ta ważna część domu może oznaczać?

Ławka – znaczenie snu

Ławka kojarzy się z wolnym czasem. Najczęściej widuje się na nich starsze osoby siedzące w parku, wspominające dawne czasy ze swoimi koleżankami czy kolegami. One tego czasu wolnego mają najwięcej. Co oznacza ławka we śnie?

Łyżwy we śnie – znaczenie

Łyżwy są bardzo ciekawą formą spędzania czasu zimą. Sprawia to niesamowicie dużo frajdy, zwłaszcza z dziećmi bądź przyjaciółmi. Co oznaczają we śnie?

Łzy we śnie – znaczenie

Łzy we śnie bardzo często pokazują nam, w jakiej kondycji psychicznej możemy znajdować się na jawie. Co chce nam przez to powiedzieć podświadomość?

Łopata we śnie – znaczenie

Łopata może służyć do odkrywania skarbów, wsadzania roślin, bądź dla dzieci do budowania zamków w piaskownicy. Co może wróżyć sen z takim motywem?

Łosoś we śnie – znaczenie

Łosoś jest rybą bardzo cenioną przez szefów kuchni. Jest bardzo popularna uwędzona np. na kanapki lub smażona na obiad. Co ten motyw może wróżyć we śnie?

Łuk – znaczenie snu

Łuk jest bardzo niebezpieczna bronią wbrew pozorom. Strzała potrafi osiągnąć prędkość nawet do 200km/h. Co wróży łuk we śnie?

Łowienie ryb – znaczenie snu

Łowienie ryb jest bardzo odprężającą czynnością. Ludzie jedzą na wyprawy na koniec świata, aby spełnić swoje marzenia. Co wróży łowienie ryb we śnie?

Łupież – znaczenie snu

Łupież jest dość nieestetyczną i wstydliwą przypadłością. Dotyka bardzo wiele ludzi. Co ta dolegliwość wróży we śnie?

Łoś – znaczenie snu

Łoś jest zwierzęciem zamieszkującym tundrę półkuli północnej. Występowanie jego w Polsce jest niezwykle rzadkie. Co wróży łoś we śnie?

Łóżko we śnie – znaczenie

Łóżko dla niektórych jest ulubionym meblem w domu. Nikt nie lubi z niego wstawać rano. Co może ono oznaczać we śnie?