R

Sennik

A B C D E F G H I J K L M N O P R S U W Y X Z Ź Ż

Rozkaz – znaczenie snu

Nikt nie przepada za chodzeniem pod czyjeś dyktando. Rozkazy są symbolem uciśnienia, uciemiężenia. A więc jak to jest ze snami o rozkazach?

Raj – znaczenie snu

Raj jest motywem występującym w literaturze od zawsze. Co na ten temat chce nam powiedzieć sennik? Zobaczcie.

Rolki – znaczenie snu

Jazda na rolkach jest z pewnością symbolem szczęśliwego, sielskiego dzieciństwa. Na co zwraca uwagę sennik w tej kwestii?

Rola – znaczenie snu

W spektaklu, jakim jest życie, odgrywamy wiele ról. Jaki konkretnie przekaz kryje się za tego typu snami? Sami sprawdźcie.

Ręka – znaczenie we śnie

Ręce są częstym motywem pojawiającym się w snach. Symbolizują pokój, przyjazne nastawienie. Co ten wątek mówi o twojej przyszłości?

Religia – znaczenie snu

Religia zajmuje prawie całkowicie naszą sferę duchową. Wpływa na nasze działania, postępowania. Dzięki niej możemy stać się lepszymi ludźmi. Co o religii może powiedzieć nam sennik?

Ring we śnie – znaczenie

Ring kojarzy się z siłą, męstwem lub też porażką. Zastanawiałeś się co może oznaczać on we śnie?

Ratownik we śnie – znaczenie

Ratownik przybywa jako pierwszy na miejsce, w którym komuś dzieje się krzywda. Udziela pierwszej pomocy i walczy o nasze życie. Co na to sennik?

Radiowóz we śnie – znaczenie

Radiowóz jest symbolem konfliktów z prawem, ale nie zawsze. Na co wskazuje pojawiający się motyw pojazdu policyjnego we śnie?

Ruiny we śnie – znaczenie

Ruiny są symbolem wygasania, upływania, śmierci biologicznej, jak i trchwałości, stałości. Co oznacza twój sen z ruinami w tle?

Rabarbar – znaczenie snu

Rabarbar posiada ponad 60 odmian w kręgu swojego gatunku. Tak samo różnorodne są sny z nim związane.

Rak we śnie – znaczenie

Rak występuje jako gwiazdozbiór, jak i znak zodiaku. Co oznacza to zwierzę pojawiające się we śnie?

Randka we śnie – znaczenie

Randka może oznaczać doświadczenie miłości lub jej braku. Najczęściej występuje u osób samotnych, ale również w długoletnich związkach.

Rana – znaczenie snu

Rany mogą się nam kojarzyć ze stygmatami, z kolei które związane są z wiarą. Co może oznaczać, kiedy przewija się we śnie?

Restauracja we śnie – znaczenie

Restauracja jest miejscem, w którym spotykamy się z rodziną lub przyjaciółmi. Wymieniamy tutaj swoje poglądy, świętujemy sukcesy w szkole lub pracy. Co na to sennik?

Rekin – znaczenie snu

Rekin jest symbolem obfitości oraz władzy. Co chce nam przez to powiedzieć sen? Sprawdźcie sami.

Remont we śnie – znaczenie snu

Nie masz pojęcia co może oznaczać sen o takiej tematyce? przeczytaj nasz sennik, który z pewnością rozwieje twoje wątpliwości.

Rozwód – znaczenie snu

Rozwód kojarzony jest raczej z tymi dotkliwymi przeżyciami, ale czy aby napewno w snach również nie są przyjemne? Sprawdźcie sami!

Rodzina we śnie – znaczenie

Każdemu z nas przyśnił się kiedyś motyw rodziny. Bardzo często przewija on się w różnych snach. Przekonaj się, co przyniesie Ci twój sen w przyszłości.

Rzeka we śnie – znaczenie snu

Jest wiele interpretacji motywów związanych z rzeką. Najczęściej pojawiającym się jest wątek przeszkody. Poznaj swoją interpretację snu!

Robaki we śnie? Znaczenie snu

Przydarzył Ci się właśnie sen o takiej tematyce i nie wiesz co masz o tym myśleć? Czas się przekonać jak zinterpretować sen o takim motywie!

Rower – znaczenie snu

Sen o rowerze może być bardzo różnie interpretowany, dlatego najlepiej zwrócić uwagę na wszystkie szczegóły, które wystąpiły we śnie.

Ryby we śnie – znaczenie

Ryby symbolizują wiele rzeczy, takie jak chrześcijaństwo, płodność, życie. Zdażył ci się sen o rybach i nie wiesz co to oznacza? Mamy dla ciebie odpowiedź!