W

Sennik

A B C D E F G H I J K L M N O P R S U W Y X Z Ź Ż

Wspinaczka w snach

Najczęściej symbolizuje walkę, a po niej sukces. Możliwe, że uciekasz od czegoś i to też pokazuje wspinaczka.

Wosk w snach

Jest to dobra wiadomość dla osób śniących. Wosk jest metaforą szczęścia, na które zapracowaliśmy.

Wodospad w snach – znaczenie

Wodospady świadczą o pogodzeniu się ze sobą osoby śniącej jak i oczyszczeniu ciała i umysłu. Są to sny, które mogą wywoływać ciężkie przeżycia i emocje w śniącej osobie.

Witraż w snach

Najbliższy okres będzie bardzo zmienny dla Ciebie. Czekają Cie na zmianę radość i smutek. Wszystko będzie się ze sobą przeplatać.

Winda w snach

Sny z windą mówią o Twojej komunikacji z informacjami umieszczony w podświadomości.

Wieża – znaczenie snu

Wieża jest uosobieniem człowieka, jego uczuć i duszy oraz relacji z mężczyznami. Wieża jest symbolem męskości.

Wibrator w snach – znaczenie

Pojawienie się tego atrybutu w snach oznacza zawsze sytuacje intymne i wszystko co z nimi związane. Twoje potrzeby seksualne są większe niż myślałaś do tej pory. Zwiastuje także małżeństwo.

Węgiel w śnie – znaczenie

Węgiel w snach oznacza zazwyczaj pozytywne cechy i zwiastuje pomyślność. Często oznacza materialny dobytek, ale mówi się także o wartościach duchowych i psychicznych jako symbolice tego typu snów.

Wieniec w snach

Dla kobiet sny o wieńcach oznaczają pustkę i brak, który może wypełnić małżeństwo. Jest to również symbol związany z seksualnością.

Wielkanoc w snach

Śniący o świętach nie mają się czego martwić. Śnienie o Wielkanocy jest symbolem wiosny, radości i płodności. Sytuacja tych osób zmieni się na lepsze, jest to idealny czas na zmianę nawyków, ideałów i postanowień.

Wichura we śnie

Niepokojąca tematyka snów. Zazwyczaj oznacza lęki i silne przeżycia mogące wywołać wstrząs. Należy uważać na kłótnie wśród najbliższych.

Wieś w snach

Jest pozytywnym symbolem snu. Może pokazywać pragnienie powrotu do natury.

Wiadukt w snach

Często sny z wiaduktem są postrzegane jako nasz lęk, strach i obawa przed robieniem czegoś. Może symbolizować zmiany i determinację do tego, ale po drodze będzie trzeba pokonać swoje traumy.

Whisky w snach

Sny o kiepskim dla nas znaczeniu. Często oznaczają ludzi w naszym otoczeniu, którzy chcą na nas wywierać presję lub kontrolować nas. Whisky sugeruje też rozczarowanie.

Wąsy w snach

Wąsy są snem, który często mówi o minimalistycznych różnicach poglądów. Sugerują małą i niewinną radość, ale mogą także oznaczać rozczarowanie.

Wybrzeże w snach

Jesteś w ciężkiej sytuacji lub wiesz, że taka Cie czeka? Możliwe, że dlatego miewasz sny o wybrzeżu. Opanuj emocje, a Twoje plany się spełnią.

Wulkan w snach

Sny z wulkanem w roli głównej świadczą o bardzo niebezpiecznych popędach. Widzenie wulkanu zwiastuje burzę wywołaną naszym zachowaniem.

Wyspa w snach

Nie jest dobrym omenem. Zazwyczaj świadczy o ubóstwie, izolacji lub ukrytych kompleksach. Wiąże się z samotnością i niespokojem.

Wykopaliska w snach

Zwiastun dobrych wiadomości. Dużo może się zmienić w Twoim życiu i będą to zmiany bardzo pozytywne.

Wilkołak w snach

Symbolizuje trudności, które będą ciężkie do przejścia. Omen dużych kłopotów.

Wilk w snach

Wilk w śnie jest omenem niepokojącym. Musisz być uważny, bo ktoś z Twojego bliskiego otoczenia może zmienić się z przyjaciela we wroga. Sen symbolizuje także pozbycie się kogoś toksycznego i niepotrzebnego z naszego życia.

Widelec w snach

Jeśli ma trzy zęby jest symbolem diabła. Wskazuje na oszustów i złych ludzi. Obrazuje sprzeczność ludzką, która uniemożliwia koncentrację na tym, co ważne.

Wróżenie we śnie

Sny z wróżbami są zazwyczaj jednym z gorszych omenów, które mogą nas spotkać. Nie wszystkie stanowią o złej sile czy wykorzystaniu kogoś, ale stanowią przewagę w tej kwestii.

Wielbłąd w śnie

Jest oznaką czegoś nietypowego lub niespotykanego. Symbolizuje posłuszeństwo i tragarza obciążenia. Oznacza stałość, siłę i swego rodzaju skromność – coś co już masz lub musisz zdobyć.

Wiadro w snach

Wiadro samo w sobie jest symbolem ogromnej ilości możliwości w Twoim życiu. Aby dowiedzieć się więcej potrzeba informacji o jego zawartości. To dzięki temu właśnie można zidentyfikować prawdziwą naturę snu.

Wniebowstąpienie we śnie

Należy uważać na siebie w kolejnych dniach. Szykuje się przełom duchowy, który może wykraczać poza nasze zrozumienie i na który należy uważać. Postrzega się to też pod względem zdolności nadprzyrodzonych.

Włóczęga – znaczenie snu

Sen rzadko oznacza coś pozytywnego. Uważaj na towarzystwo, w którym żyjesz i przebywasz, ponieważ Twoje życie może się przez to rozpaść. Oznacza również nieograniczoną wolność i wyzbycie się wszelakiego tabu.

Włamywacz – znaczenie snu

Spróbuj poświęcić więcej czasu swojej duszy. Włamywacz chce wprowadzić tam niepokój i zniszczyć najcenniejsze dla Ciebie wartości.

Wiertarka sennik

Nadchodzi ciężka praca, którą będziesz wykonywać z kimś. Będzie ona wyczerpująca.

Znaczenie snów o wiedźminie

Tego typu sny świadczą o dużej motywacji, odwadze i wyrzeczeniach śniącego. Możliwe, że masz w sobie nieodkryte umiejętności lub talent.

Widmo we śnie

Oznacza zazwyczaj, że możesz sobie zaufać, swojej intuicji. Walcz ze swoimi lękami i wyrzutami sumienia, bo mogą mieć wpływ na Twoje życie.

Walizka we śnie

Czekają Cie zmiany lub spore wyzwanie. Musisz uważać, aby nie przeholować z wydatkami.

Wachlarz – znaczenie snu

Kamuflujesz swoje prawdziwe zamiary, nie chcesz się nimi dzielić z kimkolwiek. Dotrzymujesz tajemnic zachowując przy tym swój urok.

Wegetarianizm – znaczenie snu

Sen świadczy o nadchodzących wyrzeczeniach i potrzebie samodoskonalenia oraz zrozumienia siebie. Wybierzesz swoją życiową ścieżkę.

Wanna we śnie – znaczenie

Wanna pojawiająca się we śnie wróży szczęście i dobre samopoczucie. Symbolizuje głównie czystość i niewinność.

Wąż – znaczenie snu

Wąż jest bardzo różnie odbierany. Symbolizuje odrodzenie, regenerację, płodność, a jednak wzbudza w nas lęk. Zobacz, co oznacza on widziany we śnie.

Walka na miecze we śnie – znaczenie

Schemat walki na miecze w snach ma szczególne znaczenie dla naszego życia osobistego. Są to głównie sny zwiastujące szczęście i szczęśliwe zakończenie spraw.

Wampir we śnie – znaczenie

Jest symbolem pożądania i żądzy w stosunku do płci przeciwnej. Może wskazywać zazdrość o przyjaciół czy partnerów.

Wahadło – znaczenie snu

Sny o wahadle są częstym doświadczeniem. Ma ono kilka znaczeń, których znaczenie poznasz już teraz!

Woda – znaczenie snu

Często śni Ci się woda? Tematyka wody w snach jest bardzo rozmaita i może oznaczać bardzo wiele różnych wskazówek dla nas.