Magiczny kalendarz Księżycowy 2022

Kalendarz księżycowy 2022, który dla Was przygotowałam, pozwoli Wam sprawdzić, co warto zrobić w danych dniach nowego roku, by przyciągnąć to, czego pragniemy. Dzięki niemu nie tylko uporacie się z niepowodzeniami, ale i znajdziecie miejsce na to, co chcecie ugościć w swoim życiu.

Kalendarz księżycowy 2022 warto mieć zawsze pod ręką. Wydrukujcie go lub zapiszcie w galerii telefonu i bądźcie przygotowani na to, co szykują dla Was gwiazdy i planety w 2020 roku.

Kalendarz Księżycowy 2022

W magii najważniejsze są 4 fazy Księżyca – nów, pierwsza kwadra, pełnia i ostatnia kwadra. Z tego powodu, mój kalendarz Księżycowy 2022  podzieliłam tylko na te fazy. Dlaczego? Od tego, co dzieje się z Luną w danym okresie, zależy praca ezoteryka i rodzaj zaklęć lub aktywności, które w tym czasie warto wykonać.

Przykładowo, pełna jest najlepszym momentem na odcinanie się od tego, czego nie chcemy w naszym życiu. Z kolei od Nowiu do pierwszej kwadry, przyciągamy szczęście, miłość i powodzenie. Chcąc umocnić działanie rytuału, zaklęcia wykonujemy każdego dnia, począwszy od nowiu, a skończywszy na dniu przed pełnią Księżyca.

Kalendarz księżycowy 2020 pozwoli Wam dokładnie zaplanować swoje magiczne działania i tym samym przybliży Was do celu, bez względu na to, jaki on jest. Poniżej znajdziesz tekstowy kalendarz księżycowy 2020.

Kalendarz księżycowy – styczeń 2022

I kwadra – 3 stycznia

Pełnia – 10 stycznia

Ostatnia kwadra – 19 stycznia

Nów – 24 stycznia

Od 10 do 24 stycznia wykonujemy zaklęcia odcinające. Możemy w tym celu użyć dekretów magicznych, świeczek lub ziół. Wszelkie plany związane z odsuwaniem od siebie niepowodzeń i pecha, ściąganie uroków i złego oka, przesuwamy właśnie na te daty.

Luty

I kwadra – 2 luty

Pełnia – 9 luty

Ostatnia kwadra – 15 luty

Nów – 23 luty

Chcąc przyciągnąć szczęście, miłość lub pieniądze, od 24 stycznia do 9 lutego wykonuj zaklęcia dobrobytu. Kiedy na dzień pełni lub nowiu wypada jakaś ważna rocznica, w ten dzień możesz pozwolić sobie na silne zaklęcia dotyczące aspektu egzystencji, której ona dotyczy. Na przykład, gdy 23 lutego masz rocznicę ślubu, możesz zrobić rytuał na miłość lub odrodzenie się silnych uczuć.

Marzec

I kwadra – 2 marzec 

Pełnia – 9 marzec (najmniejsza odległość księżyca od ziemi)

Ostatnia kwadra – 15 kwietnia

Nów – 23 kwietnia

9 marca będziemy świadkami superksiężyca. To dzień, w którym Luba znajdzie się najbliżej ziemi i tym samym będzie najjaśniej świecić. Z tej okazji warto przygotować sobie naprawdę mocne zaklęcie, które jeszcze efektywniej się spełni. Pamiętajmy, że wtedy moc magii jest kilkukrotnie większa, więc nie osiadajmy na laurach i wykorzystajmy to z korzyścią dla siebie.

Kwiecień

I kwadra – 1 kwietnia

Pełnia – 8 kwietnia 

Ostatnia kwadra – 15 kwietnia

Nów – 23 kwietnia

Pierwsza kwadra – 30 kwietnia

Magiczny kalendarz Księżycowy 2022 2
Marta
Ezoteryka fascynuje mnie od wielu lat. Zgłębiam tajniki kamieni szlachetnych i numerologii. W wolnych chwilach zajmuje się tarotem i drobnymi rytuałami magicznymi. Wierzę w dobrą energię i reinkarnację. Zodiakalny Skorpion, numerologiczna 11 i Słowianka. Miłośniczka średniowiecza i rodzimowierstwa Słowiańskiego. Pomagam innym odnaleźć swoją drogę i rozwijać się duchowo. Pytanie do kart? Problem energetyczny? Zły urok? U mnie znajdziesz pomoc.

Podobne

- Advertisement -

Popularne