Kamień Turmalin

Kamień Turmalin

Kamień Turmalin

7,00 

Turmalin neutralizuje promieniowanie sprzętów elektronicznych i niekorzystną energię toksycznych ludzi. Turmalin może również pomóc w walce z bezsennością i stresem. Polecamy osobom wrażliwym emocjonalnie.

Specyfikacja

Kolor

Czarny

Rozmiar

3 cm

Ilość

1 szt

Opinie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Kamień Turmalin”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Podobne produkty

Turmalin – czarny kamień szlachetny

Turmalin to kamień szlachetny w kolorze czarnym. Powszechnie uznawany jest za odpromiennnik negatywnej energii zarówno od ludzi jak i od miejsc, i przedmiotów. Czarny turmalin strukturą i kształtem przypomina miałkie cząstki węgla, dlatego tak często jest mylony właśnie z tym substratem. Turmalin czarny występuje pod postacią nieoszlifowanych bryłek o różnych kształtach. Możemy nosić go jako amulet ochronny lub kupić biżuterię z elementami kamienia szlachetnego jakim jest właśnie turmalin.

Turmalin sklep

Jeśli potrzebny Ci jest turmalin, sklep ezoteryczny eWróżba posiada w swojej ofercie oryginalne okazy tego minerału. Turmalin możesz u nas kupić w formie kamienia, który zabierzesz ze sobą wszędzie. Ochroni Cię przed urokiem, złym okiem i negatywną energią toksycznych ludzi. Czarny turmalin charakteryzuje się bardzo dobrym pochłanianiem szkodliwego promieniowania. Umieszczony pod poduszką pomaga walczyć z bezsennością, koszmarami i wybudzaniem się w nocy. Turmalin cena zależy od ilości sztuk i wielkości minerału.