Karty Tarota

Wyświetlanie jednego wyniku

Karty Tarota

Karty tarota służą do przepowiadania przyszłości, odpowiedzi na pytania i do analizy energetyki człowieka lub miejsca. Nasze karty tarota sklep są oczyszczone i konsekrowane, więc możesz zadać im pytanie od razu po wyjęciu z paczki. Zobacz, jakie karty tarota znajdziesz na eWróżbie.

Karty tarota cena

Sklep eWróżba oferuje karty tarota w różnych rozmiarach i wzorach. Kupisz tutaj elegancką, nowoczesną lub gotycką talię. Możesz również na specjalne zamówienie wybrać sobie opakowanie kart. Dzięki temu szybko znajdziesz prezent dla kogoś, kto interesuje się ezoteryką. Karty tarota cena zależy od rodzaju talii i stylu, w jakim jest ona wykonana.

Karty tarota dla początkujących

Karty tarota dla początkujących będą idealne dla osób, które dopiero rozpoczynają swoje działania z magią i przepowiadaniem przyszłości. Nieskomplikowane obrazki i mały rozmiar każdej karty tarota, sprawi, że szybko nauczysz się ich znaczenia i łatwiej Ci będzie wykonywać rozkłady. Jeśli chcesz zobaczyć karty tarota podstawowy zestaw, wybierz któryś z listy w naszym sklepie.