Kryształ Górski

Kryształ Górski

Kryształ Górski

7,90 

Kryształ górski to uniwersalny minerał kwarcowy do czynności magicznych. Dzięki przezroczystości i pięknym szlifom, przypomina diament. Kryształ górski znajdzie zastosowanie jako ozdoba, biżuteria lub odpromiennik.

Specyfikacja

Kolor

Bezbarwny – przezroczysty

Ilość

1 szt

Rozmiar

3 cm

Opinie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Kryształ Górski”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Podobne produkty

Kryształ górski – minerał

Kryształ górski jest minerałem, który neutralizuje szkodliwe promieniowanie urządzeń elektronicznych, np. telewizji i telefonu. Kryształ górski postawiony w okolicach tych sprzętów, zmniejsza ich szkodliwy wpływ na organizm człowieka. Ponadto pochłania część fal i tym samym oczyszcza przestrzeń w mieszkaniu lub w  biurze. Kryształ górski można wykorzystać jako funkcjonalną dekorację lub biżuterię czy zawieszkę. Jest na tyle elegancki, że wszędzie dobrze się prezentuje.

Kryształ górski – właściwości

Zastanawiając się, gdzie kupić prawdziwy kryształ górski, sklep ezoteryczny jest idealnym miejscem. U nas znajdziesz oryginalny kryształ górski posiadający wszystkie właściwości neutralizujące oraz uzdrawiające. Ponadto, kryształ górski przed wysyłką jest dokładnie oczyszczony, co oznacza, że możesz użyć go od razu po rozpakowaniu przesyłki z naszego sklepu. Pamiętaj, by regularnie oczyszczać ten minerał pod bieżącą, zimną wodą. W ten sposób skutecznie usuniesz z niego kurz oraz zebrane promieniowanie. Od tego zależą właściwości kryształu górskiego i jego skuteczność.