Czy ktoś o mnie myśli? Sprawdź magiczne znaki telepatyczne

Pytanie: czy ktoś o mnie myśli, zawsze zaprząta nam głowę, gdy nagle zaczyna piec nas ucho lub mamy wrażenie, że robi nam się gorącą. A jakie są magiczne oznaki tego, że ktoś o Tobie myśli, mówi lub próbuje się z Tobą telepatycznie skontaktować? Opisałam je dla Was w tym artykule.

Myślenie o kimś – znaki, które wysyłasz

Kiedy rozmyślamy o drugiej osobie, intensywnie wspominamy wydarzenia z nią związane lub w myślach próbujemy się z nią skontaktować, człowiek ten może dostać od nas wiele znaków. Jednak czasami samo myślenie o kimś to za mało, by telepatycznie skontaktować się z drugą połówką, przyjacielem lub kimś bliskim. Tutaj liczy się intencja. Dlatego tak trudno stwierdzić, czy pewne znaki faktycznie pokazują nam, że dana osoba o nas myśli, czy to nic innego jak sygnały wysyłane nam przez organizm. Poniżej przygotowałam najpopularniejsze magiczne znaki, które możesz zobaczyć lub których doświadczysz, gdy masz wrażenie, że ktoś Cię wspomina.

Zanim zaczniemy, ważne byś wiedział, że bez względu na to, jakie kontakty masz z człowiekiem, który o Tobie myśli, możesz to odczuwać. Pozytywne wibracje, emocje lub nagły przypływ energii i radości to znak, że myśli o nas ktoś, kto jest dla nas przyjacielem i nie ma negatywnych zamiarów. W sytuacji, kiedy nagle czujemy dziwne osłabienie, ból głowy lub niewyjaśniony bliżej dyskomfort psychiczny, to znak, że myśli o Tobie osoba, z którą masz na przysłowiowym pieńku i nie możecie się nigdy porozumieć. Taki osobnik może też mieć wobec Ciebie złe zamiary.

Czy ktoś o mnie myśli – znaki, samopoczucie i emocje

  • Nagle doświadczasz emocji, która w żaden sposób nie ma związku z sytuacją, w której jesteś. Przykładowo, chwilowe zmęczenie i niemoc, w czasie, gdy przed chwilą tryskałeś energią.
  • Uczucie uderzenia gorąca na policzkach lub uszach – obmowa lub złe myśli na Twój temat.
  • Śnienie o kimś. Jeśli do tej pory nie myślałeś o osobie, która Ci się śni, to znak, że ona robi to za Ciebie. Gdy z kolei zastanawiasz się, czy wspomina o Tobie dobrze czy źle, to wystarczy przypomnieć sobie, czy Twój sen był przyjemny, czy raczej koszmarny.
  • Wrażenie, że ktoś muska Twoje ciało.
  • Czkawka, uczucie, że drga Ci oko i kichanie bez powodu.

Jak więc widzisz, myślenie o kimś wiąże się z szeregiem objawów i znaków, których dana osoba może doświadczać. Pamiętaj, że jeśli są one pozytywne, to ktoś wspomina nas dobrze. Gdy natomiast są negatywne, to oznacza, że jesteśmy przedmiotem plotek lub złego słowa.

Czy ktoś o mnie myśli? Sprawdź magiczne znaki telepatyczne 3
Marta
Ezoteryka fascynuje mnie od wielu lat. Zgłębiam tajniki kamieni szlachetnych i numerologii. W wolnych chwilach zajmuje się tarotem i drobnymi rytuałami magicznymi. Wierzę w dobrą energię i reinkarnację. Zodiakalny Skorpion, numerologiczna 11 i Słowianka. Miłośniczka średniowiecza i rodzimowierstwa Słowiańskiego. Pomagam innym odnaleźć swoją drogę i rozwijać się duchowo. Pytanie do kart? Problem energetyczny? Zły urok? U mnie znajdziesz pomoc.

Podobne

- Advertisement -

Popularne