Naszyjniki

Wyświetlanie wszystkich 4 wyników

Naszyjniki

Biżuteria znak zodiaku to piękna ozdoba na co dzień, do eleganckich stylizacji lub na specjalne okazje. Złote znaki zodiaku będą idealnym uzupełnieniem Twojej magicznej garderoby. Mogą towarzyszyć Ci każdego dnia i pomagać w osiąganiu celów i spełnianiu marzeń. Wybierz naszyjnik znak zodiaku baran, rak lub byk i ciesz się delikatną ozdobą swojego outfitu.

Naszyjnik znak zodiaku

Naszyjnik znak zodiaku baran to idealny prezent dla kogoś bliskiego z pod tego znaku. Dzięki niemu, na pewno sprawisz radość przyjaciółce lub siostrze. Zapakowany w eleganckie pudełko będzie dobrym podarkiem na urodziny czy święta. Naszyjnik znak zodiaku rak, byk, skorpion, wodnik lub waga i pozostałe kupisz w naszym sklepie ezoterycznym. Wybierz więc swój i ciesz się wsparciem swojego zodiaku w każdej chwili swojej codzienności.

Zawieszka znak zodiaku

Jeśli nie lubisz biżuterii, zawieszka znak zodiaku może być dla Ciebie idealnym pomysłem. Przypniesz ją do torebki, plecaka albo kluczyków. Zawieszka znak zodiaku byk ostudzi Twój temperament i otworzy Ci oczy na słabości. Z kolei złote znaki zodiaku mogą być dobrym pomysłem na prezent dla kogoś bliskiego na specjalną okazję.

Naszyjnik Księżyc

Naszyjnik Księżyc jest pięknym elementem ozdobnym, jeśli cenimy sobie skromne i mniej wyrafinowane ozdoby. Możesz kupić naszyjnik Księżyc na posrebrzanym łańcuszku ze stali chirurgicznej. Z kolei naszyjnik półksiężyc to detal, drobna i elegancka biżuteria Księżycowa na każdy dzień.