Numerologia 11 – opis numerologicznej jedenastki – cyfry mistrzowskie

Choleryk, mistyk i filozof – tak w skrócie można określić człowieka, którego liczba życia, to mistrzowska cyfra 11. Wszędzie go pełno, zawsze musi mieć coś do powiedzenia nawet w tematach, o których nie ma zielonego pojęcia. Niedopowiedzenia, tajemnice i odkrywanie arkan dziedzin, o jakich słyszano dawno temu, to jego hobby. Nie lubi siedzieć bezczynnie i jest ciągle w ruchu. Co jeszcze ma do powiedzenia osoba, której numerologia to 11? Przekonaj się sam, czytając dalszą część naszego artykułu.

Numerologia 11 – znaczenie

Człowiek, urodzony pod wibracją jedenastki jest jedyny w swoim rodzaju. Zresztą każda mistrzowska cyfra, to dosłownie wirtuoz jakiejś dziedziny życia. Jednak specjalnością 11 jest tajemnica, niezbadane dzieje, coś, czego nie da się dotknąć, go zawsze fascynuje. Dochodzi swoich racji zaciekle, najczęściej wtedy, gdy dotyczą one jego niepopularnego hobby. A tym z kolei jest magia, alchemia, astronomia, zjawiska paranormalne, historia i… teorie spiskowe. Tych ostatnich sam ma na swoim koncie tysiące i każdego dnia poszerza je o kolejne kilka.

Jako choleryk, zawistnik i przede wszystkim stara dusza, szuka dziury w całym, jest podejrzliwy, nie ufny, nie cierpi poznawać nowych ludzi i zawsze oskarża takowych o jakieś złe zamiary. Wbija szpilę, gdy go urazisz, pamięta nawet krzywdy, które wyrządzono mu dawno temu i nigdy nie wybacza. W głębi serca to jednak kochana i miła osoba, która za przyjaciół i ludzi, których darzy miłością, skoczy w przysłowiowy ogień. Praca, jaką wykonuje musi go pasjonować, w przeciwnym razie, usiedzenie w jej miejscu, zakończy się po kilku tygodniach etatu.

Numerologia 11 – cechy

Numerologiczna 11 to mieszanka wybuchowa. Z jednej strony ma więcej negatywnych, niż pozytywnych cech, ale z drugiej te ostatnie przeważają i wychodzi po równo. Chcesz wiedzieć, jakie masz zalety i wady? Poczytasz o nich niżej.

Numerologiczna 11 – cechy pozytywne

 • empatia,
 • dobroczynność,
 • życzliwość,
 • pracowitość,
 • romantyzm,
 • analiza,
 • strategia,
 • ciekawość.

Numerologiczna 11 – cechy negatywne

 • zazdrość,
 • zawiść,
 • niecierpliwość,
 • choleryzm,
 • brak zorganizowania,
 • perfekcjonizm,
 • szybko się nudzi,
 • niezdecydowanie,
 • wola walki.

Numerologiczna 11 w różnych aspektach życia

Każdy aspekt życia numerologicznej 11 jest pełen jej choleryzmu, nerwowości i niecierpliwości. Za co by się nie wzięła, nigdy nie doprowadza tego do końca, jedynie otwiera nowe projekty, a potem biega wokół własnej osi i nie wie, w co ręce włożyć. Jej władcza i waleczna natura sprawia, że ma wielu wrogów, ale za to kilku prawdziwych przyjaciół, z którymi dzieli wspólne pasje, ludzi, których nienawidzi i swoje plany, w których realizacji ci jej pomagają. Nie lubi kłamstwa, szczególnie, gdy ktoś zdradza ją i obgaduje za plecami.

Ma wyczulone zmysły i wielką intuicję. Dlatego to magia i arkana świata tak bardzo ją pociągają. Badanie starych dziejów, historii i obyczajów wciąga ją na długie godziny. Numerologiczna 11 to kreatywny i bystry umysł, który potrafi znaleźć rozwiązanie nawet beznadziejnej sytuacyjni. Zawsze ma w zanadrzu jakiś super plan, który z góry inni skazują na niepowodzenie. Potem jednak okazuje się, że miała rację i chylą przed nią czoła. To także tajemniczy człowiek, pełny sprzeczności. Za dużo o sobie nie mówi. Szczegóły zdradza tylko tym, którzy zasłużyli na jej zaufanie.

Numerologiczna 11 – kariera

Kariera numerologicznej 11 jest burzliwa i zawiła. Z jednej strony kręcą ją różne dziedziny i chce robić wszystko po trochu. Z drugiej, potrzebuje pracy, który wypompuje z niej pokłady kreatywności. Dzięki temu jej nerwowość może na chwilę zasnąć i być wykorzystywana do realizowania firmowych projektów i dopinania wszystkiego na ostatni guzik. To zazwyczaj 11 wraz z 9, nie boi się ,,Dead line’ów” i potrafi nadrobić zaległości w zastraszająco szybkim tempie. Jedenastka ma żyłkę do handlu i rządzenia. Pod jej kierownictwem, biznes jest w stanie stanąć na nogi.

Zawody, w których spełni się osoba z liczbą życia 11: pisarz, analityk, historyk, archeolog, lekarz, kierownik lub handlowiec.

Numerologiczna 11 – miłość, rodzina i sprawy osobiste

Życie rodzinne 11 od pierwszych chwil jest skompilowane. To choleryk, który nie znosi nakazów i zakazów. Z rodzicami, od dziecka ma na pieńku. Jednak w dorosłości, znajdzie z nimi i innymi członkami rodziny wspólny język, ponieważ okaże się, że to 11 jest sterem familii. Za swoich bliskich, wskoczy w ogień. Miłość 11 jest zawsze szczera. Gdy już znajdzie bratnią duszę, praktycznie zawsze okazuje się, że to ta jedyna osoba.

A przyjaciele? Tych ma tylko kilku, ale za to prawdziwych. Zawsze każdy z nich może na nią liczyć, mimo że czasami nie jest wylewna w uczuciach i zbytnio nie pokazuje, że coś ją obchodzi. To tylko pozory. Gdy masz problem, twój przyjaciel 11, zawsze go rozwiąże, główkuje po cichu, ale wkrótce wyłoży ci na ławę gotowy plan działania. Nie zdziw się jednak, gdy ten, obejmie nielegalne posunięcia ;).

Numerologia 11 – opis numerologicznej jedenastki – cyfry mistrzowskie 3
Marta
Ezoteryka fascynuje mnie od wielu lat. Zgłębiam tajniki kamieni szlachetnych i numerologii. W wolnych chwilach zajmuje się tarotem i drobnymi rytuałami magicznymi. Wierzę w dobrą energię i reinkarnację. Zodiakalny Skorpion, numerologiczna 11 i Słowianka. Miłośniczka średniowiecza i rodzimowierstwa Słowiańskiego. Pomagam innym odnaleźć swoją drogę i rozwijać się duchowo. Pytanie do kart? Problem energetyczny? Zły urok? U mnie znajdziesz pomoc.

Podobne

1 KOMENTARZ

Comments are closed.

- Advertisement -

Popularne