Numerologia 21 – charakterystyka

Numerologiczna liczba dwadzieścia jeden charakteryzuje osobę, która reprezentuje pełną doskonałość. Jest to przysłowiowe oczko. Osoba spod znaku numerologicznego 21 to symbol niezależnego człowieka, który spełnia wszystkie swoje cele.

Przeciwieństwa cyfr 2 i 1 tworzą idealną całość, która wie, czego chce od życia. Potrafi rozróżnić dobro od zła i dokonać wyboru między światem duchowym a materialnym. Nie przypadkowo 21 to wiek osiągnięcia pełnoletności w wielu krajach.

Numerologia 21 – znaczenie

Numerologiczna dwudziestka jedynka reprezentuje urodzonych przywódców, którzy bez problemu realizują swoje cele. W rękach trzymają klucz do sukcesu, który są w stanie dobrze wykorzystać. Dążą do poznania natury i życia ludzkiego, ale nie jest to jednym z najważniejszych aspektów ich życia.

Są wrażliwi na sztukę oraz mają duszę artystów, która w połączeniu z determinacją daje ogromne sukcesy, zarówno zawodowe i miłosne. Jednak ważna w ich życiu jest samodyscyplina i plan działania.

Osoby spod znaku 21 mają ciepłą osobowość oraz dużo energii, którą potrafią zarażać najbliższe otoczenie. Są doskonałymi współpracownikami, idealnie odnajdują się w grupie. Są towarzyscy i łatwo nawiązuje relacje z drugą osobą.

Cały czas poszukują nowych pasji. Są wszechstronnie uzdolnione i potrafią wykorzystywać osiągniętą wiedzę. Uwielbiają wchodzić w dyskusję i dowodzić swoich racji. Negatywnym aspektem ich życia jest brak organizacji i problem z dochowaniem tajemnic, co może zaburzyć ich relację z innymi ludźmi. Jednak swoje błędy starają się szybko naprawić.

Numerologia 21 – cechy

Numerologiczna 21 mają wiele cech pozytywnych i negatywnych, które w połączeniu dają idealną całość. Osoby urodzone pod znakiem 21 są doskonałymi przywódcami oraz umiejętnie łączą swoje cechy, zarówno pozytywne jak i negatywne. Chcesz zobaczyć, jakie cechy ma numerologiczna 21?

Przeczytaj poniżej.

Pozytywne cechy numerologicznych 21:

 • Ambitność,
 • Bystrość,
 • Inteligencja,
 • Talent,
 • Kreatywność,
 • Optymizm,
 • Charyzma,
 • Wrażliwość,
 • Idealizm,
 • Wielkoduszność,
 • Przedsiębiorczość.

Negatywne cechy numerologicznych 21:

 • Nerwowość,
 • Gadulstwo,
 • Lekkomyślność,
 • Zazdrość,
 • Pycha,
 • Wyniosłość,
 • Hipokryzja.

Numerologiczna 21 w różnych aspektach życia

Numerologiczna 21 w poradzi sobie w różnych dziedzinach życia, są odważne i stale dążą do wyznaczonego celu, co przekłada się na ich sukcesy zawodowe i w życiu prywatnym. Nie tolerują niesprawiedliwości, zawsze starają się dać po równo każdemu.

Idealnie sprawdzą się w roli szefa lub przywódcy grupy. Już od małego doskonale potrafią zarządzać innymi osobami i realizować swoje plany i zamierzenia. Nic co stanie na ich drodze, nie jest w stanie zatrzymać ich planu działania.

Czasami napotykają różne utrudnienia, ale doskonale radzą sobie z nimi. Determinacja to widoczna cecha, która ujawnia się we wszystkich aspektach życia numerologicznej 21.

Osoby spod znaku 21 mają duszę artystyczną. Zamiłowanie do sztuki jest widoczne w każdym aspekcie życia. Jednym z uwidaczniających się, jest umiejętność krytyki literackiej, która często jest jednym z pomysłów jaki można wykorzystać w życiu zawodowym.

Także sztuka będzie idealną pasją dla 21, które swoje życie często opierają na pomysłach i wartościach zaczerpniętych ze sztuki. Dusza artystyczna ma uosobienie w numerologicznych 21.

Numerologiczna 21 – kariera

Kariera numerologicznej 21 jest bardzo różnorodna. Osoby spod znaku 21 odnajdą się w dziedzinach sztuki jako krytycy literaccy, ale także jako liderzy i szefowie zespołów. Potrafią doskonale pracować w grupie, przez swoją otwartość na świat i umiejętność nawiązywania kontaktów.

Spełnią się w roli szefów własnych działalności o wszelkiej tematyce. Potrafią doskonale zarządzać sprawami biurowymi oraz wyznaczać zadania innym osobom. W końcu 21 to symbol doskonałości.

Zgubny jedynie dla nich w karierze jest brak planu działania. Muszą krok po kroku zaplanować swoje zamierzenia i zacząć ich realizację zgodnie z planem. Brak organizacji idealnie nadrabiają małym pomocnikiem w formie kalendarza. Nie mają predyspozycji do pracy z obcymi językami, gubi je perfekcja, z jaka chcą władać obcym językiem.

Zawody, w których sprawdzą się astrologiczne 21: krytyk literacki, poeta, pisarz, handlowiec, przedsiębiorca, kierownik, przedstawiciel handlowy.

Numerologiczna 21 – miłość, rodzina, sprawy osobiste

Numerologiczna 21 jest osobą ciepłą, która doskonale potrafi okazywać swoje uczucia, jednak wymaga tego od innych. Rodzina i przyjaciele zawsze mogą liczyć na pomocną dłoń w każdej sytuacji.

Osoba spod znaku 21 potrafi zapewnić sobie i swojemu partnerowi idealne relacje, to wszystko dlatego, że wie, czego chce od życia. Nie jest osobą podatną na krótkotrwałe romanse i przelotne znajomości. Ceni sobie szczerość uczuć i potrafi je wyrazić w taki sam sposób.

Dwudziestka jedynka sprawdzi się jako głowa rodziny, która potrafi zapewnić dobry byt swoim najbliższym. Dzieci będą widziały w 21 przyjaciela i partnera do rozmów na każdy temat. Także obdarza wsparciem swojego partnera, szczególnie w trudnych chwilach.

Jest przyjacielska i otwarta na świat oraz nowe znajomości, szybko nawiązuje kontakty z innymi osobami. Jest lubiana i poważana w każdym towarzystwie, a to przez dużą tolerancję. Od małego rodzina jest dla 21 na pierwszym miejscu.

Podobne tematy:

Podobne

- Advertisement -

Popularne