Numerologia 44 – opis numerologicznej czterdziestki czwórki – cyfry mistrzowskie

Szereg cyfr mistrzowskich rozpoczyna się od numerologicznej 11, jeżeli chcesz poznać jaka jest Twoja cyfra, koniecznie zapoznaj się z artykułem, w którym wyjaśniamy, jak należy ją obliczyć. Następnie zapraszamy do przeczytania o mistrzowskiej liczbie 44.

Numerologia 44 – znaczenie

Jak każdą cyfrę mistrzowską, również 44 ciężko jednoznacznie scharakteryzować, bo łączy ona nie tylko swoje wyjątkowe cechy, ale ma też wiele wspólnego z Astrologiczną Ósemką. Jaka więc jest mistrzowska cyfra 44? Jest to osoba skazana na sukces, która osiągnie wszystko, co sobie zaplanuje. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych! Dzięki swej pewności siebie, uporowi oraz zorganizowaniu jest w stanie dojść naprawdę daleko i piąć się coraz wyżej po szczeblach kariery. Wysokie stanowiska i wielkie pieniądze, to środowisko, w którym ona czuje się jak ryba w wodzie, i świetnie się w tym odnajduje.

Śmiało można więc stwierdzić, że żyje po to, aby zwyciężać, w każdej dziedzinie życia. Nie ma takiego celu, do którego Mistrzowska 44 by nie doszła. Jednak musi pamiętać, by nie stać się zbyt pewna siebie i arogancka, podczas tej drogi! Bo Astrologiczna 44 miewa skłonności do popadania w samozachwyt, czując się lepsza od innych, a co za tym idzie – nie daje im dojść do słowa, bo przecież uważa się za najmądrzejszą i nieomylną. Nie tędy jednak droga, bo cechy te, mogą bywać zgubne.

Numerologia 44 – cechy

Jeżeli zastanawiasz się czy numerologia odkrywa też arkana twoich cech charakteru, to poniżej znajdziesz odpowiedź na to pytanie. Przedstawiamy zalety i wady każdej astrologicznej 44, których poznanie pozwoli ci zrozumieć, jakie jest twoje powołanie oraz mocne, i słabe strony.

Numerologiczna 44 – cechy pozytywne

 • Wytrwałość
 • Wyobraźnia
 • Pracowitość
 • Upór w dążeniu do celu
 • Rozwaga
 • Precyzja
 • Opanowanie
 • Ostrożność
 • Spryt

Numerologiczna 44 – cechy negatywne

 • Dążenie do celu po trupach
 • Materialista
 • Pracoholizm
 • Egoizm
 • Pycha i zadufanie w sobie

Mistrzowska 44 niestety czasem może zachłysnąć się swym sukcesem, wpadając przy tym w samozachwyt, przez który zaczyna wywyższać się nad innymi. Nie jest to dobre, bo przecież nikt takich ludzi nie lubi, a przebywanie w ich towarzystwie może być uciążliwe. Takie zachowanie może być więc zgubne dla 44, która zamiast piąć się dalej na sam szczyt, może zacząć spadać na samo dno. Mistrzowska 44, pamiętaj o pokorze i o tym, żeby nie ranić innych w drodze do celu, który sobie wyznaczysz. Możesz do niego dążyć z charakterystycznym dla ciebie uporem, ale pamiętaj też o rozwadze.

Numerologiczna 44 w różnych aspektach życia

Numerologiczna 44, jak już wyżej było wspomniane, to ktoś wręcz skazany na sukces, w każdej dziedzinie życia! To osoba, która z uporem i precyzją dąży do obranego sobie celu, wykazując się przy tym niemałym sprytem oraz ponadprzeciętną inteligencją. W wibracji tej liczby rodzą się osoby wyjątkowe, nie tylko o wyjątkowych umysłach, ale też o nieprzeciętnej sile woli i walki. To ludzie pełni energii i zapału, dzięki którym żadna przeszkoda im nie straszna, a każdy cel, który sobie wymyślą jest dla nich do osiągnięcia. Numerologiczne 44 cechuje też niebywała wręcz wyobraźnia! Z jednej strony to osoba, która ma wszystko dokładnie zaplanowane, a z drugiej bujający w obłokach marzyciel, dlatego Mistrzowska Cyfra 44 jest tak wyjątkowa, bo pełna sprzeczności! Dlatego tak trudno jest ją scharakteryzować.

Numerologiczna 44 – kariera

Osoby urodzone w wibracji liczby 44 to nie tylko efektywni i oddani pracownicy, którzy energicznie wspinają się po szczeblach kariery. To też urodzeni liderzy, którzy potrafią zajść naprawdę daleko i móc stać na czele tłumu ludzi. Jest wręcz stworzona to obrotu pieniędzmi, dzięki swoim niebanalnym pomysłom oraz inteligencji, potrafi w mgnieniu oka mnożyć kapitał firmy, w której pracuje. Dzięki swojej intuicji i zmysłowi, Astrologiczna 44 odnajdzie się jako bakier czy specjalista od spraw marketingowych.

Będzie też świetnym prezesem fundacji czy jakiejś organizacji, bo trzeba tu dodać, że osoba urodzona z wibracją liczby 44 lubi nieść pomoc innym, ale nie za darmo! Nie dla niej miejsce jako wolontariusz, Czterdziestka Czwórka lubi zarabiać, a część uzyskanych pieniędzy może przeznaczyć na jakiś szczytny cel. Inne zawody w których sprawdzi się Mistrzowska 44 to policjant, polityk, prawnik czy sędzia.

Numerologiczna 44 – miłość, rodzina i sprawy osobiste

Dla Numerologicznej 44 miłość nie jest najważniejsza, ona skupiona jest na swej karierze oraz pomnażaniu swojego kapitału. Brak tu miejsca na uczucia, a Mistrzowska Czterdziestka Czwórka potrafi się bez niej obejść. Nie jest jednak powiedziane, że osoby żyjące w wibracji tej liczby są skazane na samotność! Co to, to nie! Jeżeli Czterdziestka Czwórka spotka na swej drodze kogoś, kto będzie rozumiał jej podejście do życia i będzie dla niej wyrozumiały, to jak najbardziej uda się stworzyć szczęśliwy związek. Musi to jednak być osoba, która ją czymś zaintryguje, ktoś kto ma pasje oraz swoje zasady.

Partner Czterdziestki Czwórki musi jednak wiedzieć, że nie jest ona łatwa w miłości. Jak w każdej innej dziedzinie życia, również i w związek, Czterdziestka Czwórka wkłada wiele pracy oraz wysiłku, jest w pełni oddana i wierna partnerowi, tego samego więc wymaga od drugiej osoby. Z kim Mistrzowskiej 44 uda się stworzyć szczęśliwy związek? Oczywiście z innymi Mistrzowskimi Liczbami! Najlepiej dogada się z osobami urodzonymi w wibracji 33 oraz z inną 44, posiadając te same cele oraz cechy charakteru, uda im się stworzyć naprawdę udany związek. Również z 11 i 22 zbudowanie czegoś trwalszego może być możliwe.

Numerologia 44 – opis numerologicznej czterdziestki czwórki – cyfry mistrzowskie 3
Dorota Kruk
Pisanie o magii i odkrywanie przed czytelnikami jej arkan to moja pasja. Każdego dnia zgłębiam tajniki ezoterycznego świata, by móc przekazywać wam sprawdzoną i miarodajną wiedzę. Specjalizuję się w interpretacji liczb anielskich oraz kartach tarota. Dzięki mnie, poznasz znaczenie i interpretację całej talii i dowiesz się, jak skutecznie pytać karty o przyszłość.

Podobne

- Advertisement -

Popularne