Numerologia 33 – opis numerologicznej trzydziestki trójki – cyfry mistrzowskie

Jeśli chcesz jak najlepiej zrozumieć opis swojej cyfry mistrzowskiej, koniecznie zapoznaj się z wpisem jak obliczyć własną numerologię. Dzięki temu sprawdzisz, jaką liczbą jesteś i przeczytasz właściwy opis. Gdy jednak już wiesz, że twoja cyfra to 33, zapraszam do dalszej części tego artykułu.

Numerologia 33 – znaczenie

Odkąd sięgasz pamięcią zawsze bardzo interesował cię rozwój duchowy i osobisty oraz nieodkryte rzeczy, i tajemnice. Dzięki temu jesteś dojrzały emocjonalnie mimo młodego wieku. Nie chcesz być jak inni. Non stop stawiasz na bycie sobą i pokazywanie swojej wartości ludziom z twojego otoczenia. Nie wyobrażasz sobie dalszej egzystencji bez życia w zgodzie ze sobą i osiągnięcia wewnętrznej harmonii.

Pamiętasz jednak o tym, by nie przesadzić w żadną stronę i często pomagasz innym w znalezieniu balansu w życiu. To sprawia, że zyskujesz dystans potrzebny do tego, by ochłonąć i następnie spojrzeć na własne problemy z zupełnie innej perspektywy.

Znaczenie numerologicznej 33 i jej motto to wiedza, mądrość i harmonia na każdej płaszczyźnie egzystencji. To sprawia, że jest osobą dojrzałą i bardzo opanowaną emocjonalnie. Trzyma nerwy na wodzy i nie pozwala, by coś innego niż mądrość, i intuicja, rządziły w jej życiu.

Numerologia 33 – cechy

Jeżeli zastanawiasz się czy numerologia odkrywa też arkana twoich cech charakteru, to poniżej znajdziesz odpowiedź na to pytanie. Przedstawiamy zalety i wady każdej astrologicznej 33, których poznanie pozwoli ci zrozumieć, jakie jest twoje powołanie oraz mocne, i słabe strony.

Numerologiczna 33 – cechy pozytywne

  • życzliwość,
  • umiar,
  • panowanie nad emocjami,
  • chęć pomocy innym,
  • ogromna wiedza życiowa,
  • dojrzałość duchowa.

Numerologiczna 33 – cechy negatywne

  • łatwowierność,
  • nieprzystępna postawa,
  • czarnowidztwo,
  • brak poczucia własnej wartości lub nadmierna pewność siebie.

Jak każda 33, rzadko przyznajesz komuś racje, ale nie dajesz tego po sobie poznać. Jednak mimo wszystko mam nadzieję, że wyżej wymienione cechy twojego charakteru dadzą ci nowe spojrzenie na to, co możesz poprawić lub ulepszyć w swoim życiu i zachowaniu.

Numerologiczna 33 w różnych aspektach życia

Nie lubisz stać z boku, gdy ktoś ciebie potrzebuje. Nie oznacza to jednak, że pomagasz wszystkim. Zawsze na dystans do kłopotów innych, swoim doświadczeniem życiowym i cechami charakteru próbujesz ocenić, jak bardzo potrzebna pomoc drugiej osobie. To sprawia, że zawierasz tylko warte przyjaźnie i spotykasz się z osobami, do których masz zaufanie. Inne aspekty twojego życia, takie jak codzienność, czy sposób bycia na pewno nie wyróżniają się niczym od innych ludzi.

Jednak jest kilka rzeczy, które z autopsji zna tylko numerologiczna 33. To między innymi ciągłe poszukiwanie i badania świata. Zdobywanie doświadczenia poprzez z pozoru rutynowe czynności. To ty każdego poranka pijesz kawę na inny sposób i podajesz śniadanie nie tak, jak wczoraj czy miesiąc temu. Zawsze jesteś otwarty na nowe i badasz to, co dookoła wyciągając wnioski, które wzbogacają twoje doświadczenie życiowe.

Numerologiczna 33 – kariera

Twoja niepohamowana chęć odkrywania wszystkiego każdego dnia sprawia, że potrzebujesz zawodu, który w odpowiedni sposób zaspokoi twój głód nowej wiedzy i dodatkowo, jakoś wzbogaci twoje życie. Nie lubisz nudy i pracy monotonnej, w której nie możesz pokazać swoich umiejętności i możliwości. Jedynie odpowiednia praca, która w pełni wykorzysta twój potencjał, sprawi, że poczujesz się uszczęśliwiony.

A w jakich zawodach idealnie sprawdzi się numerologiczna 33? Na pewno w roli osoby prowadzącej własną firmę, nauczyciela, antropologa, historyka,teologa lub osoby, która jeździ po świecie i zgłębia tajniki innych kultury, religii i tradycji.

Numerologiczna 33 – miłość, rodzina i sprawy osobiste

Jesteś charyzmatyczny i życzliwy dla rodziny. Oni cenią twoje zdanie i zawsze wiedzą, że mogą liczyć na twoją pomoc. Ty chętnie jej udzielasz, a twoje doświadczenie sprawia, że często wyciągasz partnera, dzieci lub innych członków familii z tarapatów. Co ze sprawami sercowymi numerologicznej 33? Na pewno powinna przyłożyć więcej wagi do zainteresowania się partnerem nie tylko w kwestii jego inteligencji i cech, ale również tego, czy nie potrzebuje więcej uwagi. Szczera rozmowa na pewno wam w tym pomoże.

Numerologia 33 – opis numerologicznej trzydziestki trójki – cyfry mistrzowskie 3
Marta
Ezoteryka fascynuje mnie od wielu lat. Zgłębiam tajniki kamieni szlachetnych i numerologii. W wolnych chwilach zajmuje się tarotem i drobnymi rytuałami magicznymi. Wierzę w dobrą energię i reinkarnację. Zodiakalny Skorpion, numerologiczna 11 i Słowianka. Miłośniczka średniowiecza i rodzimowierstwa Słowiańskiego. Pomagam innym odnaleźć swoją drogę i rozwijać się duchowo. Pytanie do kart? Problem energetyczny? Zły urok? U mnie znajdziesz pomoc.

Podobne

- Advertisement -

Popularne