Numerologia 22 – opis numerologicznej dwudziestki dwójki – cyfry mistrzowskie

Cykl numerologiczny o cyfrach mistrzowskich, zapoczątkował artykuł, który scharakteryzował liczbę 11, czyli między innymi moją cyfrę numerologiczną. Chcesz sprawdzić, jaką jesteś ty? To koniecznie zapoznaj się z tym artykułem, w którym z kolei mówię o tym, jak obliczyć własną numerologię. Jeśli nadrobisz już poprzednie wpisy, serdecznie zapraszam do czytania.

Numerologia 22 – znaczenie

Jako osoba, której wibracja to 22, masz bardzo dużo energii zarówno na poziomie fizycznym jak i psychicznym. Dzięki temu łatwiej ci osiągać wyznaczone cele. Jednak w twoim charakterze kryje się coś jeszcze. To przede wszystkim życzliwość, chęć niesienia pomocy innym i pociąg do ciężkiej pracy. Wiele osób przejawia się właśnie takimi działaniami, gdy wkracza w wibracje 22 jako stara i dojrzała dusza. Choć nierzadko możesz być młodym duchem, który będąc numerologiczną 22 odpokutuje swoją karmę.

Ale co jeszcze wyróżnia tę liczbę na tle innych cyfr mistrzowskich? Jako człowiek czynu i honoru, masz najwyżej wibrującą energię. Zapewnia ci to wysoki poziom życia i spełnienie marzeń. Jesteś szczęśliwy i zazwyczaj osiągasz ogromne sukcesy.

Numerologia 22 – cechy

Jeżeli zastanawiasz się czy numerologia odkrywa też arkana twoich cech charakteru, to poniżej znajdziesz odpowiedź na to pytanie. Przedstawiamy zalety i wady każdej astrologicznej 22, których poznanie pozwoli ci zrozumieć, jakie jest twoje powołanie oraz mocne, i słabe strony.

Numerologiczna 22 – cechy pozytywne

 • życzliwość,
 • energiczność,
 • charyzma,
 • chęć pomocy innym,
 • wysokie wibracje,
 • wiele talentów.

Numerologiczna 22 – cechy negatywne

 • nieprzystępność,
 • gburowatość,
 • skąpstwo,
 • brak poczucia własnej wartości lub nadmierna pewność siebie,
 • melancholijność,
 • pazerność.

Droga 22, mimo wielu cech negatywnych, to te pozytywne będą prowadzić cię przez życie, gdy tylko im na to pozwolisz. Dzięki temu szybko zrozumiesz, jak ważne jest posiadanie wysokich wibracji i dobra energetyka, które sprzyjają szczęśliwemu życiu w sukcesie, i dobrobycie.

Numerologiczna 22 w różnych aspektach życia

Osoba, której wibracją jest mistrzowskie 22, to człowiek przede wszystkim otwarty i żądny wiedzy lub przygód. Nie ma nic gorszego, niż monotonia dnia dla ciebie. Non stop musisz coś zrobić, więc najczęściej numerologiczne 22 znajdują ukojenie w sporcie. Gdy masz czas na odpoczynek, próbujesz wykorzystać to na aktywną rozrywkę. Jaki jeszcze jesteś? Stawiasz na szczerość, cechują cię niewyczerpalne pokłady empatii i życzliwości, ale pod warunkiem, że ktoś ma ku tobie dobre plany i zamiary.

W przeciwnym razie oszustwo jesteś w stanie wyczuć na kilometr i gardzisz nim. Praca daje ci satysfakcję, ale to rodzina w gruncie rzeczy jest najważniejsza. Nie zawsze to pokazujesz, ale bliscy z pewnością wiedzą, że nie widzisz świata poza nimi. Jaki jeszcze jest człowiek, którego numerologia to 22? Jak zachowuje się w różnych aspektach swojego życia? Sprawdźmy to.

Numerologiczna 22 – kariera

Jako energiczna osoba, taka jest również twoja kariera. Dzięki temu spełnisz się w wielu zawodach i dla wielu osób staniesz się autorytetem. Poza tym intuicja pomoże ci nie tylko szybko znaleźć rozwiązanie wielu problemów w firmie i tym samym szybko piąć się po szczeblach kariery, ale i osiągnąć ambitne tytuły zarówno w sferze zawodowej. Jednak gdy masz już rodzinę i dzieci, praca schodzi a dalszy plan. Dzięki temu możesz trochę zrównoważyć swoje plany i życie, ale wszystko do czasu. Gdy na horyzoncie pojawią się kłótnie i atmosfera gęstnieje, uciekasz w pracoholizm.

A w jakich zawodach idealnie sprawdzi się numerologiczna 22? Na pewno w roli osoby prowadzącej własną firmę, polityka, bankowca, prawnika lub handlowca albo sportowca. Celuj w zawody, które wymagają wiele uwagi, a dzięki temu, nadmiar energii spożytkujesz na pracy.

Numerologiczna 22 – miłość, rodzina i sprawy osobiste

Kiedy osoba, której liczbą numerologiczną jest 22 się zakocha, nie ma już odwrotu. To oddany partner i przede wszystkim, bardzo dobry, zaufany przyjaciel. Jeśli jednak ktoś zrani 22, nie ma odwrotu i raczej nie zaskarbi sobie on już jej zaufania po raz drugi. Pamiętaj również, że gdy kogoś kochasz, warto mu to od czasu do czasu przypomnieć i nie rozwiązywać problemów, uciekając w pracę.

Numerologia 22 – opis numerologicznej dwudziestki dwójki – cyfry mistrzowskie 3
Marta
Ezoteryka fascynuje mnie od wielu lat. Zgłębiam tajniki kamieni szlachetnych i numerologii. W wolnych chwilach zajmuje się tarotem i drobnymi rytuałami magicznymi. Wierzę w dobrą energię i reinkarnację. Zodiakalny Skorpion, numerologiczna 11 i Słowianka. Miłośniczka średniowiecza i rodzimowierstwa Słowiańskiego. Pomagam innym odnaleźć swoją drogę i rozwijać się duchowo. Pytanie do kart? Problem energetyczny? Zły urok? U mnie znajdziesz pomoc.

Podobne

- Advertisement -

Popularne