Numerologia 3 – opis numerologicznej trójki

Masz wrażenie, że życie jest dla ciebie nadto łaskawe? Bliscy i znajomi twierdzą jakobyś był osobą w czepku urodzoną? Nie ma więc najmniejszych wątpliwości, że twoją liczbą życia jest 3. Jeśli więc chcesz sprawdzić, jak wykorzystać wszystkie swoje dary w codzienności, by wieść jeszcze lepszą egzystencję, koniecznie daj się ponieść temu artykułowi i poznaj znaczenie numerologiczne 3. Zapraszam do czytania!

Każdy z nas ma swoje gorsze i lepsze dni, ale nie ty. Codziennie starasz się odnaleźć radość, nawet w beznadziejnej sytuacji. Kochasz uszczęśliwiać innych i dawać im powody do uśmiechu na ustach. Jeśli gdzieś się pojawiasz, od razu roztaczasz w towarzystwie aurę życzliwości i optymizmu.

Znaczenie numerologicznej 3

Oprócz tego powodzi ci się również na każdej płaszczyźnie życie, nic dziwnego, że każdy człowiek, którego spotkasz mówi, iż jesteś w czepku urodzona. Kochasz zdobywać nowe cele i osiągać spisane marzenia. Obok ciebie nic nie przejdzie bez echa, ponieważ jesteś człekiem o wyjątkowych zdolnościach i pasjach, więc interesujesz się praktycznie wszystkim.

Numerologiczna 3 jest zaintrygowana tym, co oferuje świat. Nic nie negujesz, jesteś wręcz zasłuchana i zaczytana we wszelkie odkrycia i badania. Masz misję zbawienia ludzkości i sprawienia, by wszyscy mogli radować się każdą sekundą spędzoną na tym świecie.

Posiadasz również wiele talentów, o których często nie wiesz. Dzięki nim możesz zdobywać szczyty i piąć się po szczeblach kariery. Twoja intuicja dobrze wie, czego ci trzeba, dlatego bezgranicznie możesz jej zaufać i zawsze pytać ją o zdanie w obliczu ważnych, życiowych decyzji.

Cechy numerologicznej 3

A jakie są cechy numerologicznej 3? W czym jest naprawdę dobra? Masz okazję je poznać w następnej części tego artykułu.

Cechy charakteru numerologicznej 3 – pozytywne

 • optymizm,
 • życiowa zaradność,
 • mnóstwo szczęścia – gwiazdy ci sprzyjają,
 • empatia,
 • kreatywność,
 • analityczne podejście do życia,
 • życzliwość,
 • poczucie chwili i korzystanie z każdej minuty egzystencji,
 • poczucie humoru.

Te cechy sprawiają, że zazwyczaj dobrze radzisz sobie w życiu i wiesz, czego chcesz. Możesz również dzięki temu zjednywać sobie ludzi, choć niektórzy śmią twierdzić, że jesteś szczęśliwy na pokaz.

Ignoruj takie docinki i oczyszczaj swoją energię, ponieważ ludzie odbiegający od normy są narażeni na ataki energetyczne i zawiść.

Cechy charakteru numerologicznej 2 – negatywne

 • łatwowierność,
 • przyjaciel świata,
 • wygórowane ambicje,
 • podejmowanie niepotrzebnego ryzyka,
 • zbyt duży poziom zaufania.

Te cechy mogą sprawić, że problemy w życiu będą pojawiały się częściej niż powinny. Pracuj nad rozwijaniem im przeciwstawnych.

Numerologiczna 3 w różnych aspektach życia

W życiu, każda numerologiczna 3 ma z górki, pod warunkiem, że słucha swojej intuicji. Jeśli czytasz tego bloga to na pewno kiełkuje w tobie zainteresowanie magią i ezoteryką. Jeśli czujesz, że to cię kręci i wciąga, to idź w tym kierunku. Nie ma bowiem lepszej drogi niż ta, która sama rodzi się pod naszymi stopami.

Pamiętaj jednak, by pracować nad przeciwstawnymi cechami do twoich negatywnych. Nie chcesz chyba być wykorzystany przez złe osoby, które same nic nie osiągnęły w życiu, więc chcą zaszkodzić tobie, bo twój optymizm i powodzenie w jakiś sposób im przeszkadza.

Numerologiczna 3 kariera

Najlepszym dla ciebie zawodem będzie ten, który cię rozwija i daje pole do popisu. Możesz być dobrym analitykiem, psychologiem lub badaczem. Takie kierunki jak medycyna czy prawo pójdą ci świetnie. Poza tym w pracy jesteś osobą, którą lubią wszyscy.

Nie szukasz sporów, a twoja ambitna i zorganizowana natura sprawia, że nawet nagła burza w firmie szybko przechodzi. Głowa pełna pomysłów daje ci reale szanse na awans lub powodzenie w kwestii założenia własnego biznesu.

A jak mają się sprawy finansowe? Jako, że masz głowę na karku, a na niej czepek, raczej nie odczuwasz zbyt dużego dyskomfortu na koncie i w portfelu. Nawet jeśli masz czasowe problemy z kasą, wkrótce wszystko idzie po twojej myśli i zawsze uda ci się być na plusie.

Numerologiczna 3 – miłość, rodzina i sprawy osobiste

Jako osoba pogoda i optymistycznie nastawiona nie cierpisz na brak powodzenia w związkach, i życiu rodzinnym. Możesz liczyć na oddanych przyjaciół i ubóstwiającego cię partnera.

Jeśli jeszcze nie założyłaś rodziny lub nie wiesz, dlaczego nie możesz znaleźć kogoś na stałe, oznacza to po prostu, że nie trafiłeś na osobę, która nadaje na tych samych falach i przede wszystkim jest ciebie warta.


A jaką liczbą jesteś Ty?

Numerologia 3 – opis numerologicznej trójki 3
Marta
Ezoteryka fascynuje mnie od wielu lat. Zgłębiam tajniki kamieni szlachetnych i numerologii. W wolnych chwilach zajmuje się tarotem i drobnymi rytuałami magicznymi. Wierzę w dobrą energię i reinkarnację. Zodiakalny Skorpion, numerologiczna 11 i Słowianka. Miłośniczka średniowiecza i rodzimowierstwa Słowiańskiego. Pomagam innym odnaleźć swoją drogę i rozwijać się duchowo. Pytanie do kart? Problem energetyczny? Zły urok? U mnie znajdziesz pomoc.

Podobne

1 KOMENTARZ

Comments are closed.

- Advertisement -

Popularne