Numerologia 4 – opis numerologicznej czwórki

Starasz się być fair wobec wszystkich, a jak już kogoś polubisz to bardzo łatwo nawiązać ci z tą osobą bliższą więź. Nie oceniasz pochopnie i solidnie argumentujesz swoje zdanie oraz poglądy. Jesteś numerologiczną 4? W takim razie na pewno powyższy opis jest bliski twemu sercu. Kontynuuj lekturę, by sprawdzić, jaka jest numerologia 4 i przeczytać jej dokładny opis.

Numerologia 4 – znaczenie

Z jednej strony każda osoba, której liczba życia to 4, jest stała w uczuciach i innych dziedzinach życia. Z drugiej zaś, mimo że czasami zmiany ją przerażają, chętnie podejmuje ryzyko. Tym bardziej, gdy nie ma wiele do stracenia. Na co dzień, jest cicha, ale ma swoje zdanie, które zawsze zachowuje dla siebie, gdy wie, że może skrzywdzić kogoś opinią lub komentarzem. Czwórka to obserwator, ekstrawertyk, dobry strateg i przede wszystkim, mocno uduchowiony człowiek.

Gwoli ścisłości… Mówiąc uduchowiony, niekoniecznie mamy tu na myśli bogobojnego chrześcijanina. Twoją drogą może być przecież ezoteryka, buddyzm, hinduizm, czy inny nurt religijny, który zgłębiasz, i który bardzo głęboko wyznajesz. Poza tym, jako wrażliwiec i najczęściej persona z burzliwą przeszłością, dajesz innym serce na dłoni i zazwyczaj zbyt pochopnie obdarzasz społeczeństwo zaufaniem.

Trudno wyprowadzić cię z równowagi, mało kiedy okazujesz złość, agresję albo smutek. Lubisz tłumić uczucia, a płakanie w poduszkę, gdy inni nie widzą, jest ci dobrze znane. Rada dla ciebie? Jeśli życie przytłacza twe zbyt delikatne serce i czasami masz wrażenie, że wszystko sprzysięga się przeciwko tobie, odpal czarną świecę w intencji odcięcia się od negatywnej przyszłości, złośliwych ludzi i relacji, które destrukcyjnie wpływają na umysł i duszę.

Numerologia 4 – cechy

W tej części tekstu poznasz cechy charakteru numerologicznej 4, podzielone na aspekty pozytywne i negatywne. Czasami niektóre mogą pojawić się podwójnie, nie bez powodu.

Numerologiczna 4 – cechy pozytywne

 • Perfekcjonizm,
 • uduchowienie,
 • wrażliwość,
 • empatia,
 • szczerość,
 • życzliwość,
 • trzeźwe myślenie i zaradność życiowa,
 • strateg i analityk,
 • pracowitość.

Wyjaśnienie. Perfekcjonizm może mieć jednocześnie wydźwięk pozytywny i negatywny. Wszystko zależy od dziedziny życia, w jakiej go przejawiasz. Jeśli na przykład jesteś perfekcjonistą w swoim zawodzie to wielki plus. Jednak gdy próbujesz być taki w relacjach z innymi lub w prowadzeniu domu, możesz wiele na tym stracić.

Czwórko, zrozum więc, że co za dużo to niezdrowo i lepiej czasami odpuścić, niż katować się wykonywaniem danej czynności tylko po to, by dopiąć zadanie na ostatni guzik. Ceń swój czas, mierz siły na zamiary i częściej łap dystans do przyziemnych spraw i rzeczy martwych ;).

Numerologiczna 4 – cechy negatywne

 • Wrażliwość,
 • perfekcjonizm,
 • wysoki poziom zaufania do innych,
 • materializm,
 • flegmatyczna lub choleryczna natura,
 • łatwowierność,
 • brak wiary w siebie.

Na pewno ponad połowa tych cech jest ci doskonale znana. Jako osoba flegmatyczna, masz wrażenie, że czas przecieka ci przez palce, a ty dopiero kończysz robić coś, co powinno być oddane lub wysłane połowę dnia temu.

Nie lubisz siebie, ale kochasz ludzi, więc wynagradzasz ich trud, a swojego nie dostrzegasz. Rada dla Ciebie? Zaopiekuj się w końcu swoją duszą i pozwól się rozpieszczać.

Numerologiczna 4 w różnych aspektach życia

Na co dzień masz wiele problemów z uwagi na swoją perfekcyjną naturę. Jeśli sam czegoś nie wykonasz, masz wrażenie, że inni nie zrobią tego tak dobrze, jak mogłoby to być wykonane. Poza tym cenisz sobie dobre towarzystwo i ludzi o wysokiej kulturze osobistej.

Plotki, czy knucie za plecami innych, jest ci obce. Zawsze starasz się być w porządku. Masz wiele pasji, ale praca lub inne czynności, które przybliżają cię do osiągnięcia upatrzonego celu, pochłaniają wiele czasu, więc na hobby, zostaje go niewiele. Jesteś oddany swoim poglądom, analizujesz to, co dzieje się dookoła i nie skończysz dnia, bez przejrzenia najnowszych wiadomości lub ulubionych stron czy gazet.

Nie lubisz trwonić dnia i pieniędzy. Jesteś godny zaufania, więc ludzie często zwierzają ci się ze swoich kłopotów. Nie kwestionujesz zdania innych, nawet, gdy te jest odmienne.

Numerologiczna 4 – kariera

Kariera numerologicznej 4 jest burzliwa, ponieważ ta nie umie usiedzieć w miejscu. Ma wiele zainteresowań, więc praca, jaką chciałaby wykonywać, musi pokrywać się, chociaż z jednym z nich.

Dzięki swojej zaradności, szybko zjednuje sobie uznanie kierowników. Ma też wiele innowacyjnych pomysłów. To pozwala jej żonglować ofertami zatrudnienia lub zakładać dobrze prosperujące biznesy.

Zawód, w którym sprawdzi się czwórka to na przykład weterynarz, znawca sztuki, architekt, projektant, steward, analityk lub biznesmen.

Numerologiczna 4 – miłość, rodzina i sprawy osobiste

Oddany rodzinie i partnerowi. Wierny i pomocny. W taki określa cię twoja rodzina i otoczenie. Zawsze służy radą, sam nie zje i drugiemu da, jak to mawiają. Lubisz obdarowywać przyjaciół i bliskich, niekoniecznie dobrami materialnymi, ale ciepłem, swoim czasem i towarzystwem.

Nie z każdym się dogadasz, bo mało kto w dzisiejszych czasach, docenia szczere rady i otwarcie oraz powściągliwość w osądzaniu innych. Jeśli chcesz mieć przyjaciół, szukaj ich wśród 3, 7 i licz mistrzowskich. Dogadasz się ze znakami ziemi.


A jaką liczbą jesteś Ty?

Numerologia 4 - opis numerologicznej czwórki 3
Dorota Kruk
Pisanie o magii i odkrywanie przed czytelnikami jej arkan to moja pasja. Każdego dnia zgłębiam tajniki ezoterycznego świata, by móc przekazywać wam sprawdzoną i miarodajną wiedzę. Specjalizuję się w interpretacji liczb anielskich oraz kartach tarota. Dzięki mnie, poznasz znaczenie i interpretację całej talii i dowiesz się, jak skutecznie pytać karty o przyszłość.

Podobne

3 KOMENTARZE

  • Śmierć czyli szansa na odcięcie się od tego co nas boli, to daje 4 szansę na całkowity reset, koniec z negatywnymi wpływami innych osób, W poukładanych krajach jak Japonia tego nie lubią. To jest błogosławieństwo i przekleństwo zarazem.

Comments are closed.

- Advertisement -

Popularne