Numerologia 5 – opis numerologicznej piątki

Lubisz podróże, życie w ciągłym biegu i nie cierpisz nudy? Twoja codzienność to szereg ciągłych zmian, bo ciekawią cię nowe miejsca, więc chętnie je odwiedzasz.

Ktoś patrząc z boku mógłby stwierdzić, że brakuje ci stabilności. Jedni uważają, że twój charakter ma przez to szereg wad, a drudzy, że każda numerologiczna 5 to po prostu niespokojny duch, który jest ciekawy świata i jego tajemnic. Jesteś piątką? A więc ten wpis na pewno cię zainteresuje i pomoże poznać więcej uwarunkowań charakteru, i dobrze je wykorzystać.

Numerologia 5 – znaczenie

Osoby, których liczba życia to 5, są niespokojnymi duchami, żądnymi przygód i wrażeń. Interesuje je nie tylko cały świat, ale również wszechświat i jego tajemnice! Numerologiczne piątki mają wiele pasji i zainteresowań, one nigdy się nie nudzą. Życie piątek to ciągła wędrówka i to dosłownie, bo kochają podróże, i chcą poznać różne kultury, i odwiedzić ciekawe miejsca.

To wędrówka również w przenośni, bo astrologiczne piątki nie lubią nudy i stabilizacji – w życiu zawodowym, jak i tym miłosnym. Często zmieniają miejsce oraz partnerów, bo lubią, kiedy w ich życiu coś się dzieje, mają wtedy poczucie, że czerpią z niego garściami i nigdy nie stoją w miejscu. Posiadają wielu znajomych i przyjaciół, lubią imprezy, i wszelkiego rodzaju wypady. W towarzystwie to właśnie astrologiczne piątki królują, dzięki swojemu poczuciu humoru i błyskotliwym żartom.

Potrafią zjednać sobie innych właśnie dzięki tym pozytywnym cechom charakteru. Piątki to też ludzie o niesłuchanej inteligencji, którą potrafią doskonale wykorzystać, dla swoich ukrytych zamiarów i zawsze dobrze na tym wychodzą. Oczywiście pamiętajmy, że masz również wady, ale o tym za chwilę.

Wszystko przecież zależy od człowieka, a numerologiczne piątki bywają nerwowe, wręcz agresywne i bywa, i tak, że podchodzą do życia bardzo egoistycznie. Często na siłę próbują udowodnić swoje racje, bo uważają się za mądrzejsze od innych.

Numerologia 5 – cechy

Teraz poznasz wszystkie cechy numerologicznej 5. Dowiesz się, jakie są jej mocne oraz słabe strony. To pozwoli ci lepiej wykorzystać swój potencjał.

Numerologiczna 5 – cechy pozytywne

 • Odwaga,
 • ciekawość,
 • poczucie humoru,
 • komunikatywność,
 • entuzjazm,
 • pomysłowość,
 • intuicja,
 • inteligencja.

Numerologiczna 5 – cechy negatywne

 • Nerwowość,
 • impulsywność,
 • konfliktowość,
 • niecierpliwość,
 • agresja,
 • niepokój,
 • niecierpliwość.

Większość Astrologicznych Piątek zapewne doskonale zna te cechy i dostrzega je u siebie. Czasem jednak warto podejść do sprawy ze spokojem i dać się wypowiedzieć innym. Chociaż Piątki nieraz uważają się za nieomylne, to jednak czasem mogą nie mieć racji i powinny posłuchać rad innych ludzi. Nie wybuchając przy tym i nie próbując na siłę przeforsować swoich racji. Na pewno wyjdzie im to na dobre.

Numerologiczna 5 w różnych aspektach życia

Na co dzień Piątki nie lubią nudy, lubią kiedy w ich życiu coś się dzieje i najlepiej czują się będąc w ciągłym biegu. Otaczają się gromadą ludzi, z Piątkami przecież nie można się nudzić! Pełne optymizmu, zabawne i do tego pomysłowe.

Z Astrologiczną Piątką nawet zwykły spacer do lasu, może zamienić się w niezapomnianą przygodę, bo ciekawa otoczenia piątka, z pewnością odczuje potrzebę przetarcia nowych szlaków i odkrycia nieznanych dotąd dróg.

Numerologiczną Piątkę energia wręcz rozpiera, musi więc być w ciągłym ruchu. Osoby z tym numerem, kochają więc sport i chcą się sprawdzać w wielu dziedzinach. Potrzebują też zmian, bo monotonia je nudzi i powoduje niepokój. Przez to często nie mogą w pełni cieszyć się życiem i muszą stale coś zmieniać!

Bywa to niestety kłopotliwe, bo te niespokojne duchy, nie wyobrażają sobie życia w jednym miejscu i zatrudnienia w monotonnej pracy. Często jednak ciężko jest to pogodzić, bo aby móc podróżować potrzebne jest przecież stałe zatrudnienie, które dla Piątek wydaje się zbędne i płytkie. Dlatego też często zmieniają miejsce pracy, by stale mieć poczucie wolności.

Numerologiczna 5 – kariera

Jak już wyżej było wspomniane, Numerologiczna 5 nie lubi nudy i monotonii! Aby móc cieszyć się życiem, musi być stale w ruchu i ciągle coś zmieniać! Dlatego ciężko jest jej utrzymać dłużej jedną posadę, bo po prostu zajęcie po czasie zaczyna Piątkę nudzić, więc wybiera się w podróż w poszukiwaniu czegoś innego.

Niestety, główną wadą Piątki jest niestabilność, więc nawet kiedy już się wydaje, że to właśnie ta posada jest tą, której szukała, po czasie okazuje się, że to jednak nie to i Piątka chce poznać coś innego.

Dlatego też, te niewątpliwe zdolne i inteligentne osoby, rzadko kiedy pną się wysoko po szczeblach kariery. Skłonne do ryzyka, lubią kiedy coś się dzieje. W jakich zawodach najlepiej sprawdzi się osoba o tej wibracji i gdzie mogłaby zagrzać miejsce na dłużej?

Podróżnik, reporter, pilot, żeglarz czy przewodnik. To etaty, które na pewno zainteresują 5, bo nie będzie mogła się nudzić.

Numerologiczna 5 – miłość, rodzina i sprawy osobiste

Osoby o tej wibracji niestety są bardzo niestałe w uczuciach, więc trudno z nimi stworzyć poważny i stabilny związek. Nie jest to oczywiście niemożliwe!

Jeżeli Numerologiczna Piątka spotka na swej drodze kogoś, kto tak jak ona będzie kochać podróże i będzie mnie w sobie to coś, co ją zaintryguje to na pewno coś z tego będzie. Te kochające wolność osoby, też pragną uczucia!

I wbrew pozorom, kiedy już spotkają swą pokrewną duszę, to są jej wierne i oddane. Osoba, która zamieszka w sercu Piątki, może mieć pewność, że już nigdy się z niego nie wyprowadzi! Trzeba jednak mieć na uwadze, że bywają bardzo trudnymi partnerami, którzy często mają zmienne nastroje, a kiedy coś pójdzie nie po ich myśli – będą złośliwi i opryskliwi.

Numerologia 5 – uczucia

Ludzie z tą liczbą życia najczęściej jednak, dość często zmieniają partnerów, stale szukając nowych wrażeń, a wszystko to w obawie przed nudą. Te pozytywne, intrygujące osoby, przyciągają do siebie płeć przeciwną, ale miejmy stale na uwadze, że 5 szybko się nudzi! Kiedy mija pierwszy etap fascynacji w związku, to po prostu szuka kolejnego obiektu westchnień.

Jakie numery pasują do Astrologicznej Piątki? Oczywiście druga 5, bo ma takie samo podejście do życia, więc nuda takiemu związkowi na pewno nie grozi! Szczęśliwą relację uda się też zbudować z Astrologiczną 1 oraz 3.

Numerologia 5 – opis numerologicznej piątki 3
Dorota Kruk
Pisanie o magii i odkrywanie przed czytelnikami jej arkan to moja pasja. Każdego dnia zgłębiam tajniki ezoterycznego świata, by móc przekazywać wam sprawdzoną i miarodajną wiedzę. Specjalizuję się w interpretacji liczb anielskich oraz kartach tarota. Dzięki mnie, poznasz znaczenie i interpretację całej talii i dowiesz się, jak skutecznie pytać karty o przyszłość.

Podobne

- Advertisement -

Popularne