Numerologia 6 – opis numerologicznej szóstki

Czuła. wrażliwa, pełna empatii i pragnąca pomagać innym – taka właśnie jest numerologia 6. Jak każda z parzystych cyfr, ceni sobie stabilizację i spokój. Jesteś numerologiczną szóstką? To ten wpis na pewno Cię zainteresuje!

Numerologia 6 – znaczenie

Numerologiczna 6 to osoba pełna współczucia, zawsze gotowa, by nieść pomoc innym. Dla szczęścia bliskich jest gotowa wiele zrobić, chce nie tylko być pomocna, ale pragnie również troszczyć się o przyjaciół oraz się nimi opiekować.

Dzięki wrodzonej cierpliwości i opanowaniu, w towarzystwie łagodzi konflikty. Jest też to ten człowiek, do którego każdy zwraca się ze swoimi problemami. Wrażliwa 6 zawsze wysłucha i nikomu nie odmówi pomocy. Czasami jednak przekłada dobro innych, ponad swoje własne.

Numerologia 6 – cechy

W tym akapicie poznasz swoje cechy charakteru – zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Więc jaka jest numerologia 6?

Numerologiczna Szóstka – cechy pozytywne

 • Uczciwość
 • Wrażliwość
 • Poświęcenie
 • Współczucie
 • Empatia
 • Rozwaga

Numerologiczna 6 – cechy negatywne

 • Brak asertywności
 • Lenistwo
 • Pesymizm
 • Zachłanność
 • Chęć nadmiernej kontroli
 • Wymyślanie problemów

Droga Szóstko, czasem, co za dużo to niezdrowo, musisz powiedzieć „nie” i pomyśleć przede wszystkim o sobie. Dzięki temu, negatywne wibracje innych, łatwo cię nie dopadną i zbierzesz siły, by dalej nieść pomoc swoim przyjaciołom. Pamiętaj też, że nie musisz być tylko powiernikiem. Jeśli masz jakiś kłopot, nie wstydź się prosić bliskich o pomoc. Nie będzie to oznaką słabości, lecz człowieczeństwa.

Numerologiczna 6 w różnych aspektach życia

Numerologiczna 6 jest poważna i uczciwa, gotowa nieść pomoc każdemu, kieruje się troską o innych. Oddana rodzinie oraz swoim bliskim, często rezygnuje ze swoich zainteresowań i pasji, dla dobra swoich najbliższych. Przez to staje się wręcz zaborcza, przez to może ponieść porażkę na tej bardzo ważnej dla niej dziedzinie życie. Droga Numerologiczna Szóstko – troszcz się o rodzinę, ale nie zapominaj przy tym o sobie i uważaj, aby nie przekroczyć tej cienkiej granicy pomiędzy troska, a niezdrową kontrolą. Gdy tego dokonasz, zacznie to być dla innych męczące.

Numerologiczna 6 – kariera

Numerologiczna Szóstka potrafi słuchać i każdemu służy radą oraz pomocą. Dlatego świetnie sprawdzi się jako psycholog czy psychiatra, dzięki swojemu opanowaniu i dobroci, bo potrafi pocieszyć i dodać odwagi. Odniesie sukcesy jako pisarz, tłumacz czy nauczyciel. Może też odnaleźć siebie w takich dziedzinach, które są związane z dekoracją wnętrz czy kosmetyką, bo trzeba dodać, że szóstki mają wspaniały zmysł estetyczny.

Numerologiczna 6 – miłość, rodzina i sprawy osobiste

Szóstka chce kochać i być kochana, jest niepoprawnym romantykiem i dla miłości jest w stanie poświecić czy zrobić wiele. Jednak osoby z tą wibracją muszą uważać, aby nie przesadzić, bo nadmierna troska, może przeobrazić się w chorobliwą, niczym nieusprawiedliwioną kontrolę. Szóstki bywają też zazdrosne i zaborcze, co jest bardzo męczące dla drugiej osoby, przez co ich związki mogą się szybko rozpadać. Dobra rada dla Ciebie – miłość jest dla bardzo ważna, a bez niej usychasz, więc jeżeli chcesz, aby kwitła, daj swojej drugiej połówce trochę oddechu, odpuść przesadną troskę i nadmierną zaborczość. Poświęć też trochę czasu sobie, obojgu wam wyjdzie to na dobre.

Numerologia 6 - opis numerologicznej szóstki 3
Dorota Kruk
Pisanie o magii i odkrywanie przed czytelnikami jej arkan to moja pasja. Każdego dnia zgłębiam tajniki ezoterycznego świata, by móc przekazywać wam sprawdzoną i miarodajną wiedzę. Specjalizuję się w interpretacji liczb anielskich oraz kartach tarota. Dzięki mnie, poznasz znaczenie i interpretację całej talii i dowiesz się, jak skutecznie pytać karty o przyszłość.

Podobne

- Advertisement -

Popularne