Numerologia 7 – opis numerologicznej siódemki

Każdy zgodzi się z tym, że liczba 7 zawsze kojarzy nam się z czymś magicznym, niedoścignionym oraz mistycznym. Z tego powodu, taka właśnie po części jest numerologia 7, której dokładny opis będzie przedstawiony w tym artykule. Zapraszam cię więc do przeczytania, czym charakteryzuje się ta konkretna liczba. Jeśli nie wiesz, jaką jesteś ty, możesz szybko sprawdzić to we wpisie, w którym krok po kroku wyjaśniam, jak obliczyć swoją cyfrę życia.

Numerologia 7 – znaczenie

Każda numerologiczna 7 w głębi duszy pragnie odkryć coś mistycznego, być zagłębiona w nurcie religijnym, magii albo innej dziedzinie życia, która traktuje o niezbadanych dotąd faktach, dziwnych okolicznościach, czy obyczajach. Twój dzień nigdy nie jest typowy, zawsze wprowadzasz do niego jakiś element nie z tej ziemi.

Fascynuje cię zarówno teraźniejszość, jak i czasy zamierzchłe lub nawet inna materia, pozaziemska siła i energia. Nie lubisz rozmawiać o swoich przekonaniach, tłumisz je w sobie, bo uważasz, że ludzie odbiorą cię nie w taki sposób, jakbyś sam tego oczekiwał.

Numerologia 7 opiera się na ciągłym zdobywaniu wiedzy, analizie i na tym, by jako pierwsza odkryć zakryte. Nie powinno cię również dziwić przeczucia i prorocze sny. Możesz również odczuwać kontakt z czymś wyższym, łatwo śnić świadomie i zawsze słuchać intuicji, która w przypadku 7 jest nieomylna.

Numerologia 7 – cechy

W tej części opisu, poznasz swoje cechy charakteru. Zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Więc jaka jest numerologia 7? Co wyróżnia ją na tle innych cyfr? Przekonaj się sam.

Numerologiczna 7 – cechy pozytywne

 • cierpliwość,
 • otwartość na nowe doświadczenia życiowe oraz możliwości,
 • dystyngowany styl bycia,
 • rozwaga,
 • oddanie i romantyzm,
 • empatia i życzliwość.

Numerologiczna 7 – cechy negatywne

 • perfekcjonizm,
 • idealista,
 • zamknięcie na innych,
 • introwertyzm,
 • niestałość emocjonalna,
 • ogromna wrażliwość,
 • tłumienie emocji.

Siódemko, pamiętaj, by regularnie oczyszczać umysł za pomocą jogi, medytacji lub uważności. Po ciężkim tygodniu, bierz relaksujące kąpiele z dodatkiem soli lub funduj swojemu ciału peeling solny. Twoja wrażliwość i empatia sprawia, że ludzie to wykorzystują, i łatwo podlegasz wpływom wampirów energetycznych.

Numerologiczna 7 w różnych aspektach życia

Jak już wiadomo, numerologia 7 jest dosyć skomplikowana, ponieważ główne cechy charakteru i predyspozycje zawodowe zależą nie tylko od cyfry życia, ale i od imienia, daty urodzenia, i układu planet siódemki. Dlatego teraz pokrótce opiszę różne aspekty egzystencji 7, byś mógł sprawdzić, jak postępować w celu jak najlepszego wykorzystania swych możliwości.

Jesteś skryty, bliżej ci do introwertyka niż do duszy towarzystwa. Masz grono zaufanych osób i raczej nie lubisz zawierać nowych znajomości. Najczęściej spowodowane jest to tym, że boisz się zranienia i trudno ci komuś zaufać. Od dziecka bowiem jesteś pod wpływem mocnych przeżyć oraz wydarzeń.

Poza tym, gdy ktoś już zaskarbi sobie twoją uwagę, dążysz do perfekcyjnych relacji, zarówno na stopie przyjacielskiej, jak i miłosnej. Tak samo rzecz ma się z pracą. Nie lubisz półśrodków i trudno ci rzucić wszystko, by wykonać kolejną czynność.

Numerologiczna 7 – kariera

Kariera przeznaczona dla osoby, której numerologia to 7, powinna dotyczyć zawodów związanych z analizą, badaniem, odkrywaniem i poznawaniem. Oto idealne etaty dla ciebie: analityk, badacz, historyk, krytyk, architekt, naukowiec, teolog.

W pracy przykładasz ogromną wagę do szczegółów i perfekcyjnego wywiązywania się ze swoich obowiązków. Oczywiście pod warunkiem, że robisz to, co kochasz. Nie spełnisz się w wakatach lekkich, przyjemnych i niewymagających, ponieważ twoja natura odkrywcy i badacza ci na to nie pozwoli.

Numerologiczna 7 – miłość, rodzina i sprawy osobiste

W miłości grasz pierwsze skrzypce, jeżeli chodzi o zaangażowanie. Dzięki temu, że masz duszę romantyka, zawsze zaskakujesz partnera czymś nowym i miłym. Sprawy rodzinne natomiast zbyt często wymykają się spod twojej kontroli, gdyż bliskie ci osoby nie do końca potrafią zrozumieć naturę siódemki. Mistyk, badacz, chodzący z głową w chmurach – tak najczęściej jesteś określany.

Numerologia 7 – opis numerologicznej siódemki 3
Marta
Ezoteryka fascynuje mnie od wielu lat. Zgłębiam tajniki kamieni szlachetnych i numerologii. W wolnych chwilach zajmuje się tarotem i drobnymi rytuałami magicznymi. Wierzę w dobrą energię i reinkarnację. Zodiakalny Skorpion, numerologiczna 11 i Słowianka. Miłośniczka średniowiecza i rodzimowierstwa Słowiańskiego. Pomagam innym odnaleźć swoją drogę i rozwijać się duchowo. Pytanie do kart? Problem energetyczny? Zły urok? U mnie znajdziesz pomoc.

Podobne

- Advertisement -

Popularne