Numerologia 8 – opis numerologicznej ósemki

Ósemka jest wyjątkową cyfrą, w końcu przypomina odwrócony znak nieskończoności. Dlatego jest też jedną z najpotężniejszych liczb w numerologii. Ósemka to siła, władza, dążenie do własnych celów. To odwaga, ambicja i silna wola. Jesteś numerologiczną 8? Ten opis na pewno Cię zaciekawi i pomoże odkryć kilka ciekawostek!

Numerologia 8 – znaczenie

Numerologiczna Ósemka to typ przywódcy, osoba pełna charyzmy i siły, która potrafi sobie każdego podporządkować i zjednać sobie tłumy ludzi. Jest też wygadana i umie się świetnie odnaleźć w każdej sytuacji. Przyciąga tym do siebie każdego, więc zawsze ma dużo znajomych i przyjaciół. Osoba urodzona z tą wibracją, jest też uparta i wytrwale dąży do celów, które sobie ustala. Porażki nie odbierają jej siły i nie demotywują!

Wręcz przeciwnie, z każdej takiej lekcji, ósemka wyciąga odpowiednie wnioski i z większym zapałem, rusza dalej do walki. Może się wydawać, że jest zarozumiała, ale nic z tych rzeczy! Ona tylko uparcie chroni swoje racje, bo jest pewna własnych wartości i swego zdania.

Człowiek, którego numerologia to 8, jest doskonale zorganizowany. Zanim postawi sobie jakiś cel – zawodowy czy uczuciowy – to wcześniej ułoży dokładny plan działania, w którym uwzględni nawet ewentualną porażkę i to jakie kroki będzie musiał zrobić, jeżeli miałaby ona miejsce.

Numerologia 8 – cechy

Każda astrologiczna wibracja, która ma przypisaną do siebie cyfrą, różni się między sobą cechami charakteru lub sposobem bycia, wyrażania emocji i systemem moralnym. Z tego względu wprowadzimy teraz podział na zalety i wady każdej numerologicznej 8. Znajdziesz go w kolejnym akapicie.

Numerologiczna 8 – cechy negatywne

 • gwałtowność,
 • nieustępliwość,
 • tyrania,
 • dążenie do celów po trupach,
 • egoizm,
 • fanatyzm.

Droga 8, czasem musisz zrozumieć, że nie zawsze masz rację i powinnaś dać dojść innym do głosu. Dobrze jeżeli też do niektórych spraw podejdziesz z dystansem i nie będziesz próbować na siłę udowadniać, że jesteś nieomylna. Pomyśl o innych, nie tylko o sobie, bo choć możesz robić to nieświadomie, to czasami ranisz ich swoim zachowaniem.

Numerologiczna 8 – cechy pozytywne

 • godność,
 • upór,
 • siła,
 • realizm,
 • potrafi zawsze zachować zimną krew,
 • magnetyzm,
 • ambicja,
 • charyzma,
 • skuteczność.

Numerologiczna 8 w różnych aspektach życia

Numerologiczne Ósemki to osoby, które nie lubią podporządkowywać się innym, w pracy zespołowej, to właśnie ona musi być na samej górze, chce rządzić i wydawać polecenia innym. Dodając do tego upór, siłę i determinację, może się wydawać, że to tyrani i despoci, którzy nie znoszą słowa sprzeciwu i zawsze wszystko musi być po ich myśli.

Nic z tych rzeczy, bo Ósemka to osoba, która jest wręcz stworzona do bycia liderem, ale dba o swoją grupę i mimo wszystko, liczy się ze zdaniem innych. Taki człowiek starannie przykłada się do wszystkiego co robi, angażuje się w powierzone mu zadania, w każdym aspekcie życia.

Numerologiczna 8 – kariera

To wręcz urodzony lider, świetnie sprawdzi się na kierowniczym stanowisku, gdzie będzie mógł dowodzić innymi i wcielać w życie swe ambitne plany. Astrologiczna Ósemka sumiennie przykłada się do swoich obowiązków, a w to co robi, wkłada całe swoje serce. Zawsze ma starannie ułożony plan działania i potrafi tak pokierować całym zespołem, aby osiągnąć cel i korzyści z tego płynące. Problem może pojawić się wtedy, kiedy w grupie pracowników znajdą się dwie 8, bo przecież każda chce mieć rację, każda chce się wykazać.

Wtedy jednym rozwiązaniem jest podzielenie zadań tak, aby każda z nich mogła się zrealizować w tej dziedzinie, w której uważa się za najlepszą. Można jeszcze dodać, że ludzie żyjący z wibracją liczby Osiem, potrafią zarządzać pieniędzmi i są w stanie stać na czele nawet ogromnych przedsiębiorstw. Jak żadna inna liczba, ty „masz nosa” nie tylko do interesów, ale również do ludzi, bo potrafisz sprawnie dobrać ekipę współpracowników, nie wahając się przed tym, aby zwalniać tych, których uważasz za niekompetentnych.

Numerologiczna 8 – miłość, rodzina i sprawy osobiste

W miłości Ósemka może być zaborcza i zazdrosna, bo tak jak i w innych aspektach, chce rządzić również w swoim związku. Często nie rozumiejąc, że druga osoba nie jest przecież jej własnością i ma prawo mieć odmienne zdanie. Ósemki są też oddane pracy, do której się przekładają i spędzają w niej dużo czasu, co też może być kłopotliwe w związku, bo zapowiada to samotne wieczory dla drugiej połówki, która będzie czekać aż ona wróci z pracy.

Jeżeli znajdzie miłość, to kocha całym sercem, chociaż nie raz realizuje swe cele i pasje, kosztem czasu spędzonego z partnerem, to mimo wszystko jest mu w pełni oddana i gotowa jest dla miłości zrobić wiele. Jednak jeśli zostanie zraniona, to nie ma co liczyć na wybaczenie, bo wielka miłość, przeobraża się w równie wielką nienawiść. W przyjaźni, osoba żyjąca z tą wibracją, jest oddana i szczodra, a każdy jej bliski, może liczyć na pomoc.

Numerologia 8 – opis numerologicznej ósemki 3
Dorota Kruk
Pisanie o magii i odkrywanie przed czytelnikami jej arkan to moja pasja. Każdego dnia zgłębiam tajniki ezoterycznego świata, by móc przekazywać wam sprawdzoną i miarodajną wiedzę. Specjalizuję się w interpretacji liczb anielskich oraz kartach tarota. Dzięki mnie, poznasz znaczenie i interpretację całej talii i dowiesz się, jak skutecznie pytać karty o przyszłość.

Podobne

- Advertisement -

Popularne