Numerologia 9 – opis numerologicznej dziewiątki

Dziewiątka zamyka numerologiczną skalę, oznacza to więc, że osoby urodzone w jej wibracji osiągnęły najwyższy poziom duchowego rozwoju. 9 gotowa jest nieść pomoc każdemu, kto ją o nią poprosi i można śmiało stwierdzić, że nieraz poświęca się dla innych. To też osoba obdarzona niezwykłą intuicją, ale i zdolnością jasnowidzenia. Jesteś Dziewiątką? Ten opis jest dla Ciebie!

Numerologia 9 – znaczenie

Numerologiczna Dziewiątka to nieobecny duch, który lubi spędzać chwile w samotności i rozmyślać o życiu. Może to też być wadą, bo osoby z tą cyfrą mają skłonność do zapamiętywania przeszłości, analizowania tego, co już minęło i często się przy tym zatracają. Cechuje się też dobrą intuicją i to właśnie nią kieruje się wtedy, kiedy należy podjąć jakieś decyzje. Rzadko kiedy ta intuicja zawodzi, bo 9 to też wspaniały obserwator!

Czujnie się przygląda nie tylko otoczeniu, ale również ludziom i nic nie umknie jej uwadze. Potrafi trafnie wyciągać wnioski. Mówi się, że ludzie urodzeni z tą wibracją mają zdolności jasnowidzenia i miewają prorocze sny. Dziewiątka jest wrażliwa i nigdy nie przejdzie obojętnie obok kogoś, kto potrzebuje pomocy.

Numerologia 9 – cechy

Jak każda poprzedzająca liczba, również ta ostatnia z cyklu, ma określone cechy charakteru – pozytywne oraz negatywne, które zostaną wymienione poniżej.

Numerologiczna 9 – cechy pozytywne

 • Odwaga,
 • uczciwość,
 • romantyzm,
 • troska,
 • altruizm,
 • chęć niesienia pomocy innym,
 • szczerość,
 • szczodrość,
 • intuicja,
 • tolerancja.

Numerologiczna 9 – cechy negatywne

 • Użalanie się nad sobą,
 • fatalizm,
 • niecierpliwość,
 • niezadowolenie,
 • pisanie czarnych scenariuszy,
 • niskie poczucie własnej wartości.

Cechy negatywne, ujawniają się wtedy, kiedy wybierze ona złą drogę. Staje się niezadowolona z życia i kapryśna jak małe dziecko. Nieszczęśliwa, zaczyna skupiać się na swoich wadach, problemach i dolegliwościach, wyolbrzymiając je, przez co wszystko to urasta wtedy do ogromnych rozmiarów. Droga Dziewiątko, musisz z tym walczyć i pozwolić, aby negatywne emocje Tobą nie zawładnęły! Zawsze jest jakieś wyjście, a obrażanie się na świat i twoje kaprysy, niczego nie zmieni.

Numerologiczna 9 w różnych aspektach życia

Numerologiczna Dziewiątka to osoba, która sprawia wrażenie cichej i nieśmiałej, która wchodząc w nowe towarzystwo nie lubi się wyróżniać i woli stanąć z boku. To obserwator, który jak nikt inny, potrafi wyłapać każde zachowanie i nic nie umknie jej uwadze. Z reguły nieufnie podchodzi do obcych, nie każdemu pozwala się do siebie zbliżyć, budując dookoła mur, który jest nie do pokonania dla nie proszonych w jej życiu gości.

Jednak wbrew pozorom, osoby 9, są uprzejme, godne zaufania i subtelne, dzięki czemu przyciągają do siebie wielu ludzi. Numerologiczna Dziewiątka ma małe grono zaufanych przyjaciół, za którymi mogłaby skoczyć w ogień. Ciężko jest opisać ją dokładnie, bo jest pełna sprzeczności. Z jednej strony kocha wolność i ciężko ją utrzymać przy sobie na dłużej, bo po prostu szybko się nudzi. Z drugiej strony jednak, marzy o spokojnym życiu u boku ukochanej osoby i o domowym ognisku.

Numerologiczna 9 – kariera

Gotowa zawsze nieść pomoc innym, sprawdzi się we wszystkich tych zawodach, w których będzie czuła się potrzebna i będzie mogła przelewać na kogoś swą troskę, zrozumienie i opiekę. Dziewiątki są doskonałymi psychologami, psychiatrami czy lekarzami. Inne zawody w których mogą się sprawdzić to teolog, filozof czy nauczyciel. Nie zapominajmy, że miewają też zdolności jasnowidzenia, więc sprawdzą się również w tej dziedzinie i mogą zarabiać na życie jako jasnowidz czy medium.

Trzeba jednak wiedzieć, że osoby urodzone z tą wibracją, nie przywiązują dużej wagi do pieniędzy i nie mają ambicji, aby zarabiać miliony. Nie są chciwe i pazerne, w przeciwieństwie do numerologicznych 5 czy 2. Uważają też, że pieniędzy nie należy wydawać na rzeczy zbędne, lepiej jest je odłożyć. W jakich zawodach sprawdzi się jeszcze Astrologiczna Dziewiątka? Nierzadko są to ludzie artystycznie uzdolnieni, a dzięki wyobraźni oraz inteligencji, sprawdzą się jako malarze, aktorzy, muzycy czy projektanci wnętrz.

Numerologiczna 9 – miłość, rodzina i sprawy osobiste

Nieufna Dziewiątka ostrożnie podchodzi do związków, a przez swoje usposobienie, ciężko ją też usidlić na dłużej, bo szybko się nudzi, ale też jej trudny charakter i sposób bycia, bywają kłopotliwe dla partnera, który nie potrafi zrozumieć ideałów szlachetnej liczby 9, która zawsze jest gotowa nieść pomoc innym. Wydaje się więc, że stworzenie szczęśliwego związku jest nierealne, ale wcale tak nie jest! Jeżeli spotka na swej drodze kogoś, kto ma podobne ideały. Świetnie dogada się więc z Astrologiczną 7, która podobnie jak ona, patrzy na świat z innej perspektywy, a obie te liczby idealnie się uzupełniają.

Numerologia 9 – opis numerologicznej dziewiątki 3
Dorota Kruk
Pisanie o magii i odkrywanie przed czytelnikami jej arkan to moja pasja. Każdego dnia zgłębiam tajniki ezoterycznego świata, by móc przekazywać wam sprawdzoną i miarodajną wiedzę. Specjalizuję się w interpretacji liczb anielskich oraz kartach tarota. Dzięki mnie, poznasz znaczenie i interpretację całej talii i dowiesz się, jak skutecznie pytać karty o przyszłość.

Podobne

- Advertisement -

Popularne