Numerologia partnerska, czyli z kim stworzysz idealny związek?

Poznając potencjalnego partnera, każdy marzy o tym, aby ta miłość była już na zawsze, a związek nie rozpadł się po pierwszej kłótni. Czy może nam w tym pomóc numerologia partnerska?

Gdy motyle zaczynają pojawiać się w naszym brzuchu, zastanawiamy się, jak dalej potoczy się nasza relacja i czy na pewno będziemy do siebie pasować. Oczywiście nikt nie zerknie w szklaną kulę i nie powie nam, co nas czeka, ale możemy sprawdzić dopasowanie numerologiczne, i tym sposobem zyskamy mały zarys tego, jaki będzie ten związek.

Dopasowanie numerologiczne – co to takiego?

Dzięki analizie daty urodzenia możemy dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy o osobowości każdego człowieka. Daje nam to zarys tego, jacy jesteśmy, jacy są ludzie z naszego otoczenia, a nawet tego z kim uda nam się stworzyć idealny związek. Każdy z nas ma liczbę, pod której wibracją się urodził, a każdej z astrologicznych cyfr przypisane są konkretne cechy osobowości, dzięki którym możemy mieć chociaż szkic osobowości persony, z którą wchodzimy w jakąś relację. Oczywiście to nie wszystko, bo numerologia partnerska sprawia, że możemy przeanalizować, jakie liczby pasują do siebie. Dowiemy się także, z którymi cyframi relacje będą trudne.

Taka wiedza pomoże nam określić czy związek, który tworzymy lub zamierzamy stworzyć, będzie harmonijny, czy raczej burzliwy. Dzięki Numerologii możemy oszacować czy nasza relacja ma sens, czy jednak lepiej poczekać na inną drugą połówkę. Pamiętajcie jednak, że to tylko ciekawostka i wskazówka! Jeżeli podczas obliczeń wyjdzie, że współpraca dwóch konkretnych Cyfr Astrologicznych może być ciężka, nie należy tej osoby od razu skreślać! Potraktujcie to raczej jako radę, aby wiedzieć, na co się przygotować w tej relacji, bo przecież, kiedy nam zależy, to nie ma takiej przeszkody, której nie dałoby się pokonać.

Po co obliczać dopasowanie numerologiczne?

Data urodzenia skrywa wiele prawd oraz ciekawostek na temat każdego człowieka, a numerolodzy uważają, że to, w jakim dniu się urodziliśmy, ma ogromny wpływ na to, jacy jesteśmy. Dlatego Numerologia Partnerska pozwala nam mniej więcej określić, jaki będzie typ naszej relacji z drugą osobą, pozwala poznać nawet te gorsze cechy osobowości, które przecież każdy z nas próbuje ukryć.

Jednak na dłuższą metę tak się nie da i prędzej czy później to wszystko wyjdzie, a my wtedy jesteśmy w szoku, pytamy; jak to możliwe? Dlatego sprawdzając dopasowanie numerologiczne i poznając wibrację cyfry, która towarzyszy naszemu partnerowi, wiemy czego możemy się spodziewać. Jednak jak wyżej wspomniałam, pamiętajcie, że tylko wskazówka i nie można kogoś skreślić od razu po sprawdzeniu dopasowania numerologicznego.

Dopasowanie Numerologiczne, jak je obliczyć?

Według numerologów, charakter każdego człowieka w dużej mierze opisuje data jego urodzenia – dzień, miesiąc i rok, w którym się urodził. Aby obliczyć swoją liczbę numerologiczną, wystarczy dodać wszystkie cyfry z daty urodzenia.

Np. 20 czerwca 1990 —> 2+6+1+9+9= 27;2+7=9, czyli osoba urodzona w tym dniu jest Astrologiczną 9.

To samo należy zrobić z datą urodzenia partnera lub partnerki, np. 15 lipca 1988, czyli 1+5+7+1+9+8+8= 39;3+9=12 . Ten wynik musimy dodać, 1+2=3. Liczbą partnera jest więc Trójka.


W artykule o znaczeniu i interpretacji numerologicznej, znajdziecie też szczegółowe wyjaśnienie, które z liczb do siebie pasują a między którymi relacje będą trudne.

Numerologia partnerska, czyli z kim stworzysz idealny związek? 3
Dorota Kruk
Pisanie o magii i odkrywanie przed czytelnikami jej arkan to moja pasja. Każdego dnia zgłębiam tajniki ezoterycznego świata, by móc przekazywać wam sprawdzoną i miarodajną wiedzę. Specjalizuję się w interpretacji liczb anielskich oraz kartach tarota. Dzięki mnie, poznasz znaczenie i interpretację całej talii i dowiesz się, jak skutecznie pytać karty o przyszłość.

Podobne

- Advertisement -

Popularne