Właśnie znalazłeś się po magicznej i tajemniczej stronie internetu. Jeśli już tu jesteś, to z pewnością chcesz poznać bliżej autorki tego miejsca. Pozwól więc, że Ci się przedstawimy. 

To miejsce tworzę ja, czyli Czarodziejka Marta, a pomaga mi w tym moja niezastąpiona asystentka, (nie, nie mam na myśli czarnego kota) Dorota. Dzięki mojemu lekkiemu pióru, 5-letniej wiedzy magicznej i przede wszystkim tajemnym mocom, czytasz teksty, które zawierają w sobie nie tylko ezoteryczne porady i tarotowe ciekawostki, ale i mnóstwo pozytywnej energii. 

Dorota z kolei specjalizuje się w motywowaniu mnie do regularnego tworzenia treści i zdobywania nowych informacji, które sprawiają, że eWróżba z dnia na dzień staje się coraz obszerniejszym kompendium wiedzy magicznej. Dorota opisuje również karty Tarota, pomaga robić zdjęcia i wyszukiwać świeże ezo ciekawostki. Ma talent do odnajdywania prawdziwych perełek i zmysł graficzny, dzięki któremu strona wygląda porządnie, a ja nie muszę godzinami szukać inspiracji do ulepszenia czegoś. 

Jednak jak wiadomo, nawet Wróżki nie samym pisaniem i czarowaniem żyją. Z zawodu jestem więc copywriterem i content designerem. Tworzę treści na blogi, strony i inne takie miejsca w internecie. Wymyślam chwytliwe tytuły, co by to roboty Google miały łatwiej i mogły odnaleźć to, co wcześniej napisałam. 

Dorota zajmuje się copywritingiem i jest w tym naprawdę dobra. Jej specjalność to tematy, na które w sumie nie da się napisać więcej niż 10 artykułów. Ona potrafi stworzyć ich 80! To się nazywa kreatywność.

Poza tym mamy też swoje pasje, które niekoniecznie mają związek z ezoteryką. Dziwne, prawda? Może troszeczkę, bo ja na przykład uwielbiam sobie filozofować, czytać o historii Piastów i Andegawenów, oglądać seriale, co to niby dla starszych Pań (czyt. Korona Królów, chociażby) i robić zdjęcia. Jak jeszcze uda mi się wyczarować dodatkowe godziny to ćwiczę jogę, zgłębiam tajniki Buddyzmu i denerwuję wszystkich dookoła ;). 

Dorota dużo czyta, sprawdza nowinki w mediach społecznościowych, uwielbia prace w ogrodzie i oczywiście wykonuje mnóstwo zdjęć, które później przydają się nie tylko na blogu, ale i na instagramie. 

Dlaczego postanowiłyśmy tworzyć eWróżbę?

Naszym zdaniem nie ma w internecie drugiego takiego miejsca, które mieści w sobie arkana Tarota, magiczne ciekawostki, numerologię, rytuały i przede wszystkim jest tworzone z pasją. 

Poza tym, jako iż magią interesujemy się od dziecka, nasza wiedza i doświadczenie zdobyte przez lata pozwala pisać miarodajne i sprawdzone porady oraz rzetelne artykuły ezoteryczne. 

Co możesz tutaj znaleźć? 

Advertisment