Karta tarot - O eWróżbie

Właśnie znalazłeś się po magicznej i tajemniczej stronie internetu. Jeśli już tu jesteś, to z pewnością chcesz poznać bliżej autorki tego miejsca. Pozwól więc, że Ci się przedstawimy. 

To miejsce tworzę ja, czyli Czarodziejka Marta, a pomaga mi w tym moja niezastąpiona asystentka, (nie, nie mam na myśli czarnego kota) Dorota. Dzięki mojemu lekkiemu pióru, 5-letniej wiedzy magicznej i przede wszystkim tajemnym mocom, czytasz teksty, które zawierają w sobie nie tylko ezoteryczne porady i tarotowe ciekawostki, ale i mnóstwo pozytywnej energii. 

Dorota z kolei specjalizuje się w motywowaniu mnie do regularnego tworzenia treści i zdobywania nowych informacji, które sprawiają, że eWróżba z dnia na dzień staje się coraz obszerniejszym kompendium wiedzy magicznej. Dorota opisuje również karty Tarota, pomaga robić zdjęcia i wyszukiwać świeże ezo ciekawostki. Ma talent do odnajdywania prawdziwych perełek i zmysł graficzny, dzięki któremu strona wygląda porządnie, a ja nie muszę godzinami szukać inspiracji do ulepszenia czegoś. 

Jednak jak wiadomo, nawet Wróżki nie samym pisaniem i czarowaniem żyją. Z zawodu jestem więc copywriterem i content designerem. Tworzę treści na blogi, strony i inne takie miejsca w internecie. Wymyślam chwytliwe tytuły, co by to roboty Google miały łatwiej i mogły odnaleźć to, co wcześniej napisałam. 

Dorota zajmuje się copywritingiem i jest w tym naprawdę dobra. Jej specjalność to tematy, na które w sumie nie da się napisać więcej niż 10 artykułów. Ona potrafi stworzyć ich 80! To się nazywa kreatywność.

Poza tym mamy też swoje pasje, które niekoniecznie mają związek z ezoteryką. Dziwne, prawda? Może troszeczkę, bo ja na przykład uwielbiam sobie filozofować, czytać o historii Piastów i Andegawenów, oglądać seriale, co to niby dla starszych Pań (czyt. Korona Królów, chociażby) i robić zdjęcia. Jak jeszcze uda mi się wyczarować dodatkowe godziny to ćwiczę jogę, zgłębiam tajniki Buddyzmu i denerwuję wszystkich dookoła ;). 

Dorota dużo czyta, sprawdza nowinki w mediach społecznościowych, uwielbia prace w ogrodzie i oczywiście wykonuje mnóstwo zdjęć, które później przydają się nie tylko na blogu, ale i na instagramie. 

Dlaczego postanowiłyśmy tworzyć eWróżbę?

Naszym zdaniem nie ma w internecie drugiego takiego miejsca, które mieści w sobie arkana Tarota, magiczne ciekawostki, numerologię, rytuały i przede wszystkim jest tworzone z pasją. 

Poza tym, jako iż magią interesujemy się od dziecka, nasza wiedza i doświadczenie zdobyte przez lata pozwala pisać miarodajne i sprawdzone porady oraz rzetelne artykuły ezoteryczne. 

Co możesz tutaj znaleźć? 

Kurs Tarota

Darmowy kurs Tarota dla początkujących.

Numerologia

Znaczenie każdej liczby numerologicznej.

Opisy Kart Tarota

Pozowolą Ci dobrze zinterpretować rozkłady kart.

Rozkłady Tarota

Dowiesz się, jak ułoży się Twoje życie w przyszłości

Magiczne ciekawostki

W zakładce ,,Blog” zdradzam wiele magicznych ciekawostek

Recenzje książek ezoterycznych

Polecam najciekawsze, miarodajne i przede wszystkim rzetelne książki magiczne

Horoskopy miesięczne

Sprawdzisz, jak ułoży się Twoje życie w najbliższym miesiącu

Porady i rytuały magiczne

Dowiesz się jakie rytuały wykonać, by zmienić swoje życie na lepsze, na każdej jego płaszczyźnie

8 + 5 =