Pies – znaczenie snu

Pies – znaczenie snu

Widziałeś we śnie psa i nie wiesz co to może oznaczać? Przeczytaj niżej wymienione sny i zobacz, co szykuje dla ciebie przyszłość.

Pies w snach

Sennik: pies

Jeżeli widzisz psa podczas snu, może oznaczać to niezaspokojony instynkt lub rządzę. Jeżeli jest we śnie twoją własnością, to oznacza że nie musisz bać się o swoje finanse.

Sennik: łagodny pies

Jeśli masz do czynienia z łagodnym psem we śnie, może to oznaczać, że potrzebujesz bliskości, przytulenia przez drugą osobę lub czujesz się niedowartościowany.

Sennik: agresywny pies

Możliwe, że w twoim otoczeniu znajdują się osoby, które nie chcą dla ciebie dobrze. Może to być zapowiedź nadchodzących kłopotów lub konfliktów.

Pytania o snach z psami:

Co, jeśli przyśnił mi się czarny pies?

Nie jest to dobry znak. Możliwe, że ktoś z twoich bliskich może dopuścić się zdrady lub ma zamiar Cię oszukać w perfidny sposób.

Widziałem w śnie szczeniaka. Co on oznacza?

Szczeniaki z reguły nie robią nigdy krzywdy komuś, Tak jest i w tym przypadku. Zwiastuje to powodzenie w pracy przy np. wątpliwych projektach lub kontraktach. W sferze kontaktów międzyludzkich osoba pokaże nam, że jest godną naszego zaufania.

Co zwiastuje pies na łańcuchu we śnie?

Może to oznaczać, że znajdziesz się w sytuacji bez wyjścia.

Kusza we śnie – znaczenie

Kusza była niezwykle niebezpieczną i bardzo często używaną bronią zanim wynaleziono broń palną. Co może zwiastować kusza we śnie?

Łańcuszek we śnie – znaczenie

Łańcuszek jest bardzo często spotykanym motywem we śnie. Możemy śnić o pięknym łańcuszku w prezencie, lub kupowaniu go przyjaciółce, mamie bądź żonie. Co zwiastuje sen o łańcuszku?

Łazienka we śnie – znaczenie

Łazienka często jest kojarzona ze zmywaniem z siebie grzechów, oczyszczaniem duszy podczas snu. Co ta ważna część domu może oznaczać?

Źrebię we śnie

Źrebię pojawiające się w naszych snach ma bardzo pozytywny wydźwięk. Zobaczenie źrebięcia symbolizuje pojawiające się możliwości, beztroskę oraz urok. Oznacza to dla nas duży potencjał, który powinniśmy wykorzystać. Będzie nas rozpierała energia do działania oraz...

Sen o żmijach

Żmija od dawana jest symbolem zła i fałszu, także we śnie symbolizuje negatywną postawę. Pojawiająca się we śnie żmija ma być dla nas przestrogą przed ewentualnym złym obrotem spraw dla nas. Znaczenie snu o żmii jest różne, w zależności od kontekstu i sytuacji w...

Sen o żniwach

Żniwa pojawiające się w snach świadczą, że tęsknimy za sukcesem oraz dobrobytem i beztroską. Jednakże pojawienie się żniw w śnie oznacza zapowiedź nadchodzących sukcesów i radości. Czas żniw jest nagrodą, zebraniem plonów w gospodarstwach. Ukazujące się żniwa we śnie...

Żaba we śnie

Żaba w naszych snach symbolizuje pewien etap przejściowy. Dotyczy to zarówno spraw sercowych oraz zawodowych. Widok żaby sugeruje, że nasz decyzje, które podjęliśmy są słuszne i należy zacząć je realizować. Także może oznaczać, że podświadomie zbyt dużo rozmyślam nad...

Yerba mate we śnie

Yerba mate widziana we śnie zwiastuje przypływ sił witalnych. Czeka Cię pełna energii i aktywności najbliższa przyszłość. Wszystko stanie się proste, łatwe i przyjemne. Przypływ energii i witalności nada nowy kolor dla Twojego życia. Zyskasz siłę na dalsze działanie i...